"Wymarzona miłość". Demet Özdemir pokazała brzuch i zachwyciła fanów! Zobacz, jak tańczy Sanem z "Rannego ptaszka"!

Demet Özdemir, czyli Sanem z "Wymarzonej miłości" opublikowała w mediach społecznościowych film, na którym tańczy. Fanów zachwycił jednak odsłonięty brzuch tureckiej aktorki, znanej z "Rannego ptaszka.

Multimedia

"Wymarzona miłość". Demet Özdemir tańczy z gołym brzuchem

Polscy fani pokochali Demet Özdemir za jej rolę w tureckim serialu "Wymarzona miłości". Nie wszyscy wiedzą jednak, że Sanem z "Rannego ptaszka" jest nie tylko aktorką, ale też modelką i... tancerką. Swoje umiejętności pokazała ostatnio publikując w mediach społecznościowych krótkie nagranie z treningu.

Demet Özdemir zakochana! Jej wybrankiem jest turecki aktor!Zobacz więcej

Na wideo widać, jak Demet Özdemir ćwiczy kroki taneczne na sali treningowej. Ubrana jest w spodnie dresowe i sportowy stanik, dzięki czemu dokładnie widać brzuch artystki. To właśnie on przyciągnął uwagę jej fanów. Widać, że gwiazda "Wymarzonej miłości" dużo ćwiczy i prowadzi zdrowy styl życia.

Okazuje się też, że Demet Özdemir naprawdę dobrze tańczy. Nagranie ma niemal 4 miliony wyświetleń. Czy aktorka wykorzysta kiedyś swój talent na planie jakiegoś serialu lub filmu?

Tureckie aktorki, które zachwycają urodą. Wiele z nich otrzymało tytuł Miss Turcji! Która najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CanSan (gość)

  Dodam jeszcze, że opublikowany przez Demet Ozdemir 👸❤ w mediach społecznościowych film 🎞 🎥 który został umieszczony w tym artykule przedstawia krótkie nagranie z Jej 👸❤ przygotowań do roli Aysel w filmie "Z kim zatańczysz"💃🕺 i jest to stare video z 2017r. na którym widać jak ćwiczy układ taneczny z choreografem z którym współpracowała uczęszczając na Jego lekcje i szkolenia przy produkcji tego właśnie projektu... Aktorka pod tym filmikiem napisała... że ustaliła i wie co chce zrobić gdy miną złe dni... z tego Jej 👸❤ wpisu wynika jak bardzo tęskni za treningiem👸🏃‍♀️ za tańcem👸💃... dodam też, że Demet Ozdemir 👸❤ nie musi pokazywać płaskiego brzucha żeby przyciągnąć uwagę swoich fanów ... Ona 👸❤ przyciąga fanów swoją pozytywną energią ... swoimi pozytywnymi postami w mediach społecznościowych ... swoją piękną osobowością ... skromnością ... swoim wesołym i pogodnym usposobieniem ... swoją klasą ... swoim talentem i zdolnościami aktorskimi ... swoimi pięknymi rolami ... Demet Ozdemir 👸❤ przyciąga uwagę też kolegów- aktorów i koleżanek- aktorek ... którzy w swoich wypowiedziach często podkreślają ... że jest Ona czarującą ... charyzmatyczną ... sympatyczną ... rewelacyjną ... wspaniałą ... piękną osobą z sercem na dłoni ... to Ona 👸❤ na planie zdjęciowym zawsze rozładowuje złą atmosferę ... jak widzi, że ktoś jest smutny ... jest mu źle albo ma zły dzień to Ona podejdzie rozbawi ... rozweseli ... poda pomocną dłoń ... nigdy nie przejdzie obojętnie obok kogoś kto potrzebuje pomocy ... kocha ludzi ... kocha zwierzęta ... liczba obserwatorów na Jej 👸❤ Instagramie, która zbliża się do 10 mln jest dowodem jak bardzo przyciąga uwagę wielu osób ... nawet ostatnio przyciągnęła też uwagę aktorki teatralnej grającej także w filmach i serialach telewizyjnych starszego pokolenia NURSEL IDIZ (ur.1960r.) która w miłych słowach wystawiła Demet Özdemir 👸❤ bardzo wysoką ocenę mówiąc, że zna Jej wszystkie role ... że jest Ona 👸❤ jedną z najlepszych aktorek w Turcji ... że jest bardzo utalentowana i zdolna i że się nie dziwi ... że Demet Ozdemir 👸❤ zdobywa nagrody i odnosi sukcesy i wie, że czeka Ją cudowna przyszłość w tym zawodzie bo Ozdemir to ambitna... sumienna i rozwijająca się młodziutka aktorka na początku drogi swojej wielkiej kariery ... opinia Nursel Idiz to balsam na dobre serce Demet Özdemir 👸❤ i serca Jej fanów ... aż chce się więcej czytać takich opinii ... Trzymam mocno kciuki za Demet Ozdemir 👸❤ i za Jej nowy projekt DEK z którym jedzie wraz z Ibrahimen Celikkolem do Cannes i za kolejne, które przyjdą po nim ... 👸❤ 🙋‍♀️

  14.05.2020 22:43
 • CanSan (gość)

  Dodam jeszcze, że opublikowany przez Demet Ozdemir 👸❤ w mediach społecznościowych film 🎞 🎥 który został umieszczony w tym artykule przedstawia krótkie nagranie z Jej 👸❤ przygotowań do roli Aysel w filmie "Z kim zatańczysz"💃🕺 i jest to stare video z 2017r. na którym widać jak ćwiczy układ taneczny z choreografem z którym współpracowała uczęszczając na Jego lekcje i szkolenia przy produkcji tego właśnie projektu... Aktorka pod tym filmikiem napisała... że ustaliła i wie co chce zrobić gdy miną złe dni... z tego Jej 👸❤ wpisu wynika jak bardzo tęskni za treningiem👸🏃‍♀️ za tańcem👸💃... dodam też, że Demet Ozdemir 👸❤ nie musi pokazywać płaskiego brzucha żeby przyciągnąć uwagę swoich fanów ... Ona 👸❤ przyciąga fanów swoją pozytywną energią ... swoimi pozytywnymi postami w mediach społecznościowych ... swoją piękną osobowością ... skromnością ... swoim wesołym i pogodnym usposobieniem ... swoją klasą ... swoim talentem i zdolnościami aktorskimi ... swoimi pięknymi rolami ... Demet Ozdemir 👸❤ przyciąga uwagę też kolegów- aktorów i koleżanek- aktorek ... którzy w swoich wypowiedziach często podkreślają ... że jest Ona czarującą ... charyzmatyczną ... sympatyczną ... rewelacyjną ... wspaniałą ... piękną osobą z sercem na dłoni ... to Ona 👸❤ na planie zdjęciowym zawsze rozładowuje złą atmosferę ... jak widzi, że ktoś jest smutny ... jest mu źle albo ma zły dzień to Ona podejdzie rozbawi ... rozweseli ... poda pomocną dłoń ... nigdy nie przejdzie obojętnie obok kogoś kto potrzebuje pomocy ... kocha ludzi ... kocha zwierzęta ... liczba obserwatorów na Jej 👸❤ Instagramie, która zbliża się do 10 mln jest dowodem jak bardzo przyciąga uwagę wielu osób ... nawet ostatnio przyciągnęła też uwagę aktorki teatralnej grającej także w filmach i serialach telewizyjnych starszego pokolenia NURSEL IDIZ (ur.1960r.) która w miłych słowach wystawiła Demet Özdemir 👸❤ bardzo wysoką ocenę mówiąc, że zna Jej wszystkie role ... że jest Ona 👸❤ jedną z najlepszych aktorek w Turcji ... że jest bardzo utalentowana i zdolna i że się nie dziwi ... że Demet Ozdemir 👸❤ zdobywa nagrody i odnosi sukcesy i wie, że czeka Ją cudowna przyszłość w tym zawodzie bo Ozdemir to ambitna... sumienna i rozwijająca się młodziutka aktorka na początku drogi swojej wielkiej kariery ... opinia Nursel Idiz to balsam na dobre serce Demet Özdemir 👸❤ i serca Jej fanów ... aż chce się więcej czytać takich opinii ... Trzymam mocno kciuki za Demet Ozdemir 👸❤ i za Jej nowy projekt DEK z którym jedzie wraz z Ibrahimen Celikkolem do Cannes i za kolejne, które przyjdą po nim ... 🙋‍♀️

  14.05.2020 22:40
 • Mira (gość)

  Krystyno zgadzam się z Tobą co do joty.W "Rannym ptaszku" cały czas bez cienia kobiecości.A czy ona aż taką dobrą aktorką? nie zgadzam się.

  12.05.2020 20:35
 • Krystyna (gość)

  Technicznie może i dobrze ale wdzięku i gracji niestety nic nie zastąpi a tych właśnie jej brak.

  12.05.2020 08:05
 • CanSan (gość)

  Demet Ozdemir 👸❤ ma taniec we krwi💃... co udowodniła Bachatą gorącym tańcem z karaibów... którego nauczyła się zaledwie w ciągu tygodnia opanowując go do perfekcji w tak krótkim czasie💃... a swoją przygodę z tańcem na dobre rozpoczęła w wieku 16 lat... i swój talent taneczny już wykorzystała w filmie kinowym w 2017r. pt."Sen kiminle dans ediyorsun"/"Z kim zatańczysz"/Aysel🕺💃🕺... który można obejrzeć z napisami polskimi na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl... mogliśmy też zobaczyć Demet Ozdemir👸❤ jak tańczy i śpiewa w pierwszych scenach 1- go odcinka EK🐦💃🎤... przez 4 lata występowała w zespole tanecznym tureckiej piosenkarki Bengu... i aby się do niego dostać musiała schudnąć w ciągu miesiąca aż 11 kg... można Ją 👸❤💃 też zobaczyć w teledysku do utworu Bengu "Hodri Meydan"... wystąpiła również w teledysku Mustafy Sandal "Ateş et ve unut"... należała też do grupy tanecznej Efes Kizlari z którym brała udział w wielu rozrywkowych programach telewizyjnych... występowała też jako cheerleaderka drużyny koszykarskiej💃... i to taniec doprowadził Ją 👸❤ do pewnego momentu w Jej życiu kiedy to podjęła decyzję... i zdecydowała, że chce grać... i zostać aktorką... i przez 2 lata zaczęła uczyć się tego zawodu w teatrze 👸🎭... szkoda, że umieszczając powyższy artykuł Pani Redaktor nie odrobiła dobrze lekcji w tym temacie.. 👸❤🐦❤🙋‍♀️

  12.05.2020 00:52
 • Gość (gość)

  Demet jest jeszcze młoda. Rozwija pomyślnie swojezdolnosci aktorskie jak i taneczne. Trzymam za na kciuki👌

  11.05.2020 13:26
 • Gosc (gość)

  Jak dla mnie ten facet co z nią tańczy ma lepsze ruchy, bardziej miękko to tańczy.

  11.05.2020 06:27
 • Jowita (gość)

  Demet skończyła szkołę tańca, jest wyjątkowo uzdolniona, ciągle rozwija swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Wystąpiła w wielu filmach i zawsze jest świetna.

  10.05.2020 22:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×