"Wymarzona miłość". Demet Özdemir promienieje na nowych zdjęciach. Widać, że Sanem z "Rannego ptaszka" jest zakochana?!

Demet Özdemir to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek. Gwiazda serialu "Wymarzona miłość" wprost promienieje na nowych zdjęciach. Wygląda na to, że jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej ukochany? Zobaczcie, czego udało nam się dowiedzieć o Sanem z "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość": Demet Özdemir zakochana

Demet Özdemir dała się poznać polskim widzom przede wszystkim jako Sanem z "Wymarzonej miłości" ("Ranny ptaszek"). Serial przyniósł jej ogromną rozpoznawalność oraz pokaźne grono fanów, którzy chcą wiedzieć o niej wszystko. Najwięcej emocji budzi oczywiście jej życie uczuciowe.

Przypominamy, że w ostatnich latach media łączyły Demet Özdemir z Canem Yamanem oraz Keremem Bürsinem. Aktorka stara się jednak chronić swoją prywatność i niechętnie opowiada o rodzinie i związku. Özdemir pozostaje jednak aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia. Co u niej słuchać?

Demet Özdemir pokazała mamę! Podobna? To po niej Sanem z "Rannego ptaszka" odziedziczyła urodę?Zobacz więcej

Wygląda na to, że Demet Özdemir jest szczęśliwie zakochana. Aktorka od jakiegoś czasu spotyka się z Oğuzhanem Koçem, 36-letnim tureckim wokalistą. Nowy związek służy Demet Özdemir, co widać na każdym polu. Wystarczy spojrzeć na jej nowe zdjęcia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×