"Wymarzona miłość". Demet Özdemir zakochana! Jej wybrankiem jest turecki aktor!

Demet Özdemir zakochana! Według tureckich mediów gwiazda "Wymarzonej miłości" od jakiegoś czasu spotyka się z tureckim aktorem. Kto jest wybrankiem pięknej Sanem z "Rannego ptaszka?

Multimedia

"Wymarzona miłość". Demet Özdemir zakochana!

Demet Özdemir to jedna z tureckich aktorek, która zyskała międzynarodową rozpoznawalność, a wszystko to dzięki serialowi "Wymarzona miłości", który jest uwielbiany przez widzów niemal na całym świecie.

Demet Özdemir pokazała mamę! Podobna? To po niej Sanem z "Rannego ptaszka" odziedziczyła urodę?Zobacz więcej

Demet Özdemir z Canem Yamanem stworzyli wspaniały duet w "Rannym ptaszku", przez co często media rozpisywały się o ich romansie. Para nigdy nie potwierdziła tych doniesień, ale często zaznaczała, że przyjaźnią się.

Teraz tureckie media obiegła informacja o nowym ukochanym Demet Özdemir. Według doniesień Sanem z "Wymarzonej miłości" ma spotykać się z Keremem Bürsinem - tureckim aktorem. Parę przedstawili sobie wspólni znajomi. Ciekawostką jest jednak fakt, że Kerem Bürsin przez kilka lat spotykał się z Serenay Sarikayą, z którą przyjaźni się Demet.

Oczywiście na razie żadne z nich nie potwierdziło tych plotek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CanSan (gość)

    Do ewa - serial "Zapach truskawek" z napisami polskimi jest na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl. 🍓🙋‍♀️

    16.06.2020 09:43
  • ewa (gość)

    gdzie można oglądać zapach truskawek?

    12.06.2020 19:47
  • Tureczka (gość)

    Dajcie spokój Demetka nie jest z Keremem :)

    05.06.2020 17:51
  • barbara (gość)

    do CanSan ... dziękuję

    25.05.2020 06:15
  • CanSan (gość)

    Do barbara... niestety nie wydało się, że Huma zgotowała taki los Canowi 🦅❤ i Sanem 🕊❤... upiekło się Jej... Angielskie tłumaczenie EK🐦❤ moim zdaniem jest bardzo .. bardzo słabe... najlepsze jest polskie tłumaczenie/napisy na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl... a potem rosyjskie, które jest dostępne nawet z dabingiem... 🐦❤🙋‍♀️

    24.05.2020 17:10
  • barbara (gość)

    Już drugi serial przerwali / rozdarte serca był pierwszy / , karmią nas tylko polityką i trwonią nasze pieniądze.Może mi ktoś powie jeżeli oglądał rannego ptaszka do końca czy wydało się , że matka Cana zgotowała mu ten los. Tłumaczenie na angielski jest złe a tureckiego nie znam. Dużo się trzeba domyślac

    23.05.2020 13:11
  • Fake news (gość)

    Witajcie mi tez sie wydaje ze to wiazanie Kerema z Demet to fake news I to za sprawa kubka z ktorego pil z napisem D z jednej strony a z drugiej dynamic w jednym z wywiadow na zywo. A pozniej wysmiewal sie z tego Ilker I Kerem w nastepny wejsciem na zywo pokazal juz czysty kubek I nawiazal do tej calej sytuacji. Absurdalna sytuacja. A mi sie jednak podoba Candem. :)

    10.05.2020 22:42
  • CanSan (gość)

    Oj! nie mogę!😁😂🤣 czego to brukowce nie wymyślą... niemalże co miesiąc w tureckich "żółtych" mediach pojawiają się takie nonsensy i bzdury na temat życia prywatnego/uczuciwego Demet Ozdemir 👸❤... kogo? to Jej już nie przypisywano, a to że spotyka się i jest zakochana w: Kannie Yildirim... Oguzhanie Koç... Canie Yamanie... Furkanie Palali czy Oguzkhanie Ozyakupie... a teraz do tego grona mężczyzn dołożono Kerema Bursina... dobrze🙏🧿 że jeszcze nie przyczepiono do tego męskiego wagonika Ibrahima Celikkola obecnego partnera serialowego z serialu "Dogudun Ev Kaderindir"/ "Twój dom, w którym się urodziłeś jest Twoim przeznaczeniem"🏚... w którym to Demet Ozdemir 👸❤ wspaniale mierzy się z dramatem w jakim przyszło Jej grać rolę Zeynep i jak daje sobie rewelacyjnie radę 👸❤👍👏.. o Jej pracy zawodowej i o niej jako aktorce... dlaczego o tym media nie napiszą???...tylko zajmują się Jej życiem prywatnym, które jest tylko i wyłącznie Jej życiem i nikt nie dał im prawa... żeby wchodzić w nie perfidnie z brudnymi buciorami... Bardzo dobrze, że wspaniała i jakże mądra Demet Ozdemir👸❤👍 nie odnosi się do tych doniesień medialnych o rzekomym romansie z Keremem Bursinem... bo to tylko świadczy o Jej wielkiej klasie... o wielkim poczuciu własnej wartości... o pewności siebie i o szacunku do siebie i swojego życia... Świetnie, że ignoruje i milczy... zresztą nie pierwszy raz... bo właśnie w taki inteligentny sposób odbiera wiarygodność tym wiadomościom...👸❤👏

    Uwielbiam Demet Ozdemir 👸❤ i nie mogę się doczekać kiedy znowu wróci na plan zdjęciowy serialu "Dogdugun Ev Kaderindir"🏚... Czekam niecierpliwie na 12 odcinek tego wspaniałego dramatu opartego na prawdziwych wydarzeniach... Mam cichą nadzieję 🤔 że może pod koniec maja coś zacznie się dziać i wznowią produkcjię serialu... i będę mogła śledzić z zapartym tchem i ze łzami w oczach dalsze losy wszystkich bohaterów tego dramatu🏚😥 ... Czekam 🙋‍♀️

    03.05.2020 02:14
  • CanSan (gość)

    Oj! nie mogę!😁😂🤣 czego to brukowce nie wymyślą... niemalże co miesiąc w tureckich "żółtych" mediach pojawiają się takie nonsensy i bzdury na temat życia prywatnego/uczuciwego Demet Ozdemir 👸❤... kogo? to Jej już nie przypisywano, a to że spotyka się i jest zakochana w: Kannie Yildirim... Oguzhanie Koç... Canie Yamanie... Furkanie Palali czy Oguzkhanie Ozyakupie... a teraz do tego grona mężczyzn dołożono Kerema Bursina... dobrze🙏🧿 że jeszcze nie przyczepiono do tego męskiego wagonika Ibrahima Celikkola obecnego partnera serialowego z serialu "Dogudun Ev Kaderindir"/ "Twój dom, w którym się urodziłeś jest Twoim przeznaczeniem"🏚... w którym to Demet Ozdemir 👸❤ wspaniale mierzy się z dramatem w jakim przyszło Jej grać rolę Zeynep i jak daje sobie rewelacyjnie radę 👸❤👍👏.. o Jej pracy zawodowej i o niej jako aktorce... dlaczego o tym media nie napiszą???...tylko zajmują się Jej życiem prywatnym, które jest tylko i wyłącznie Jej życiem i nikt nie dał im prawa... żeby wchodzić w nie perfidnie z brudnymi buciorami... Bardzo dobrze, że wspaniała i jakże mądra Demet Ozdemir👸❤👍 nie odnosi się do tych doniesień medialnych o rzekomym romansie z Keremem Bursinem... bo to tylko świadczy o Jej wielkiej klasie... o wielkim poczuciu własnej wartości... o pewności siebie i o szacunku do siebie i swojego życia... Świetnie, że ignoruje i milczy... zresztą nie pierwszy raz... bo właśnie w taki inteligentny sposób odbiera wiarygodność tym wiadomościom...👸❤👏

    Uwielbiam Demet Ozdemir 👸❤ i nie mogę się doczekać kiedy znowu wróci na plan zdjęciowy serialu "Dogdugun Ev Kaderindir"🏚... Czekam niecierpliwie na 12 odcinek tego wspaniałego dramatu opartego na prawdziwych wydarzeniach... Mam cichą nadzieję 🤔 że może pod koniec maja coś zacznie się dziać i wznowią produkcjię serialu... i będę mogła śledzić z zapartym tchem i ze łzami w oczach dalsze losy wszystkich bohaterów tego dramatu🏚😥 ... Czekam 🙋‍♀️

    03.05.2020 02:11
  • Magda (gość)

    Większość aktorów co chwilę wiąże się z kimś innym, więc jeśli są parą, to na pewno związek nie potrwa długo.

    02.05.2020 17:30
  • Fake news (gość)

    Wydaje mi sie ze to jest Fake News. Tak jak Z innymi mezczyznami z ktorymi ja wiazano. :(

    02.05.2020 06:45
  • Sendi (gość)

    Mi się wymarzona miłość tylko do pewnego momentu podobała. Bardziej pna mi się podoba w MÓJ DOM, POKÓJ 309 mogliby kupić jakiś serial z nią a nie Elif co się ciągnie któryś rok.

    02.05.2020 06:19
  • Monik (gość)

    Najlepszy serial który był emitowany. Niestety komuś się odwidziało i przestali go emitować. Jest mi przykro że nas widzów tak potraktowano apropo jeszcze będą chcieli statuetkę telekamere za najlepszy program 👎👎👎

    01.05.2020 22:08
  • Szok (gość)

    Co was obchodzi prywatne życie aktorów?

    01.05.2020 18:10
  • Wymarzona (gość)

    Może jeszcze kupią kolejne odcinki Erkençi kuş. i puszczą od początku o sensownej godzinie. Super serial! A nowy partner Demet całkiem sympatyczny.Ma europejski wygląd.Jak nie Turek.Może trochę łagodniejszy w obyciu niż Çan Yaman, który skoncentrowany na sobie bywa agresywny .Jego rola w filmie super odegrana lecz w życiu pozaekranowym nie jest już tak kolorowo.Bywa arogancki.Powodzenia dla nowego związku.

    01.05.2020 14:30
  • Niki (gość)

    Tvp nie puściła wszystkich odcinków Ranny ptaszek. Tylko woli długie tasiemce bezsensu i sztuczne.

    01.05.2020 13:20
  • MGosia (gość)

    Masz rację Jowita, szkoda ze tvp nie kupiło Zapachu truskawek. Najbardziej podoba mi się ona jako Asli, jako Sanem natomiast już niekoniecznie.

    01.05.2020 11:27
  • Jowita (gość)

    Demet Ozdemir to młoda i zdolna aktorka świetnie zagrała w wielu filmach. Szkoda ,że TVP nie zakupiło komedi Zapach truskawek. Cieszę się, że spotyka się z Barsinem.

    01.05.2020 10:07