"Wymarzona miłość". Kiedy ostatni odcinek? Jak kończy się "Ranny ptaszek"?

"Wymarzona miłość" powoli dobiega końca. Kiedy ostatni odcinek "Rannego ptaszka"? Jak kończy się ta turecka telenowela? Czy miłość Sanem i Cana zwycięży wszystkie przeciwności losu?

Multimedia

"Wymarzona miłość" - kiedy ostatni odcinek?

"Wymarzona miłość" powoli dobiega końca. Oryginalnie serial ma 51 odcinków trwających ponad 2 godziny. W Polsce epizody trwają po ok. 45 minut, dlatego w naszym kraju zostaną pokazane 139 odcinki. To oznacza, że finał "Rannego ptaszka" będzie wyemitowany w TVP3 w środę, 4 marca 2020.

"Wymarzona miłość" - jak się kończy turecki serial?

Związek Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman) był bardzo burzliwy. Para po drodze napotkała wiele przeciwności losu oraz osób, które za wszelką cenę chciały ich rozdzielić. Ostatnim punktem zwrotnym w ich relacji był wypadek Cana, w wyniku którego stracił pamięć. Divit zapomniał wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat. Mimo to znów zakochał się w Sanem...

Miłość do Sanem przywróciła mu pamięć! W ostatnim odcinku "Rannego ptaszka" Can ponownie oświadcza się ukochanej. Tym razem odbywają się także rodzinne zaręczyny, z czekoladkami i kwiatami. Sanem i Can biorą ślub i mają troje dzieci.

Poza tym Fikri Haika wraca do swojej siedziby i odzyskuje pozycję na rynku. W związku z tym wszyscy ponownie pracują w agencji, do której dołącza także Muzaffer.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rozczarowana (gość)

    Jak można przerwać serial i nie wykupić ostatnich odcinków!!!oglądałam a tu okazuje sie ze nie ma zakonczenia😥

    10.05.2020 21:31
  • widz (gość)

    co za idiota kupując serial nie kupuje wszystkich odcinków? gdzie logika? chyba,że ja czegoś nie rozumiem.

    01.05.2020 08:28
  • Arkadas (gość)

    Czy szanowny TELEmagazyn mógłby interweniować w imieniu widzów w sprawie emisji pozostałych odcinków Wymarzonej miłości :-)

    21.04.2020 11:25
  • Mariusz (gość)

    Ten serial chwytał za serce i poniekąd pokazywał głębokie uczucie dwojga ludzi.Serial mądry i dający dużo do myślenia tym co zapomnieli co to Miłość. Prosimy o resztę odcinków,jak można ludzi robić tak w bambuko. Widać, jak szanujecie ludzi. Przydało by się żeby Ci co postanowili tylko kupić te 139 odcinków obejrzeli ten serial może by się czegoś nauczyli.

    17.04.2020 22:35
  • Aga (gość)

    To już przesada. Taki piękny serial a tu nagle koniec i nigdzie nie mogę znaleźć następnych odcinków nawet z napisami 😭😭 serial dla młodych i starszych. Łapał za serce pozwalał pomarzyć niczym książka. TVP mogłoby chociaż dać nam obejrzeć do końca serial Wymarzona miłość na vod

    06.04.2020 03:12
  • Irena. Gość (gość)

    Jestem oburzona , że ten serial ranny ptaszek został przerwany!!!

    31.03.2020 10:29
  • Irena. Gość (gość)

    Jestem oburzona , że ten serial ranny ptaszek został przerwany!!!

    31.03.2020 10:28
  • TVP żenada (gość)

    Czyżby TVP za malo w łapę dostali ,,, Jeszcze to co najlepsze upIerdzielili ...!!!

    25.03.2020 14:53
  • gość2 (gość)

    Podpisuję się pod tymi opiniami. Jak można wyemitować serial, który widzowie oglądają tak długo i nie dać możliwości obejrzenia końca i to tylko kilku odcinków . Beznadzieja !!!!!!!

    21.03.2020 23:19
  • B.G. (gość)

    Jestem bardzo rozczarowana brakiem d.c. tak fajnego serialu.

    20.03.2020 12:14
  • Monika z ekipą (gość)

    Ludzie, a my czekamy na kolejne odcinki...co jest z Wami:-((....taki fajny, lekki film DOKOŃCZCIE !!!!!

    17.03.2020 20:31
  • Zaskoczona (gość)

    Mam nadzieję, że zrozumiecie co ludzie do was piszą i wyemitujecie resztę odcinków. To był super serial! Kilka odcinków chyba nie kosztuje nie wiadomo ile.

    16.03.2020 18:21
  • Rozczarowana (gość)

    To są jakieś żarty, jeśli nie mieliście zamiaru wyemitować wszystkich odcinków to było wcale nie zaczynać go emitować. Jakbym wiedziała, że tak będzie to bym nie oglądała tego wcale!!! Inne seriale też tak samo zrobicie, że nie będzie ostatnich odcinków!

    16.03.2020 18:17
  • Dario (gość)

    No 2 mld dla Tvp a finału nie będzie ✌

    13.03.2020 20:36
  • angie (gość)

    pierwszy raz spotykam sie z taka kpina! jesli nie zostana wyemitowane dalsze odcinki nie wlacze zadnego programu TVP!!

    13.03.2020 12:48
  • Irena (gość)

    Żenada... ja tu siedze i wyczekuje odcinka na vod, a tu sie dowiaduje ze to niby bedzie ten odcinek 139 bedzie ostatni! W odcinku tym daleko do wesela głównych bohaterów. To juz kolejny serial, ktory od tak przerwali. A jak ktoś tu dobrze napisał, „że Elif dalej puszczają”, gdzie od któregoś odcinka nie dało sie juz go oglądać. Porażka!

    11.03.2020 17:26
  • Fanka (gość)

    Proszę o wyemitowane tych 14 odcinków serialu w TVP. Zgadzam się z komentarzami widzów, czekam...

    10.03.2020 13:23
  • Stanisława (gość)

    Ogromne rozczarowanie ,ten serial był dla mnie antydepresantem!!! Lekki , wartka akcja, piękna gra aktorów, czekam, że ktoś w tvp przychyli sie do prośby widzów, serial Elif długi nudny i prawie 1000!!! odcinków jest puszczany??? Nie bądźcie bez serca!!!

    10.03.2020 09:38
  • Natalia (gość)

    Na co narzekacie? Przecież macie wzamian "Koronę Królów"! Jedyny słuszny serial o jedynej słusznej prawdzie. Jest tak doskonaly jak "Wspaniałe stulecie", a nawet lepszy, bo z pieniędzy ktore spokojnie moglyby uratowac nasza sluzbe zdrowia, ale przeciez są w zyciu priorytety!!!

    09.03.2020 12:33
  • Kamila (gość)

    Powinnismy im zrobic wstyd na facebooku za takie traktowanie jak mozna tak przerwac film ogladam od paru miesiecy place abonament a oni tak w polowie przerwali smiech na sali normalnie wszyscy powiinismy isc ja zaczne posta choccie wszyscy

    09.03.2020 10:26
NowszeStarsze