"Wymarzona miłość". Kolejna zmiana w emisji. Kiedy i gdzie oglądać "Rannego ptaszka"? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Wymarzona miłość miała zniknąć z anteny TVP2 od poniedziałku, 9 września. TVP kolejny raz wprowadziło zmiany w emisji tureckiego hitu. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" - zmiany w emisji

"Wymarzona miłość" emitowana jest w TVP2 od 6 sierpnia od poniedziałku do piątku o godz. 13:15. Od poniedziałku, 9 września w tym miejscu w ramówce telewizyjnej Dwójki miały być emitowane powtórkowe odcinki nowego show "Gotowi do gotowania. Start". Od tego dnia również emisja "Rannego ptaszka" miała zostać przeniesiona do TVP3 i serial miał być emitowany od 1 odcinka. W poniedziałek, 9 września nic jednak się nie zmieni.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

"Wymarzona miłość" - kiedy i gdzie oglądać?

We wtorek, 10 września na TVP3 ani na TVP2 nie zobaczymy kolejnego odcinka "Wymarzonej miłości". Kiedy i gdzie zatem oglądać "Rannego ptaszka"? Emisja tureckiego serialu zostanie wznowiona w piątek, 13 września w TVP3 po zakończeniu "Czarnej perły".

Podsumowując. "Wymarzona miłość" będzie emitowana od 1. odcinka w TVP3 od piątku, 13 września 2019 o godz. 10:00. Emisja od poniedziałku do piątku.

Streszczenia odcinków tureckiego serialu. Co się wydarzy w "Rannym ptaszku"?Zobacz więcej

"Wymarzona miłość" - o czym jest?

Sanem Aydin mieszka w Stambule z rodzicami i starszą siostrą, Leylą. Jest marzycielką, chciałaby zostać pisarką. W żadnej pracy nie zagrzała miejsca na dłużej. Pod wpływem ultimatum postawionego przez rodziców Sanem zaczyna pracę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tymczasem właściciel agencji, pan Aziz, postanawia wycofać się z zarządzania firmą i wzywa do Stambułu swojego syna, fotografa i podróżnika Cana. Młodszy syn Aziza, Emre, czuje się zlekceważony przez ojca. Angażuje niczego nieświadomą Sanem do udziału w intrydze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iwona (gość)

    Tak samo uważam, że emisja Wymarzonej Miłości powinna wrócić do TVP 2 o tej samej godzinie co była wcześniej. Widzowie nie muszą oglądać powtórek programu o gotowaniu.

    15.09.2019 13:47
  • Wieslawa (gość)

    Popieram powieszenia komentarze prosze pana Kurskiego o przywrocenie wymarzonej milosci jak byla a elif przeniesc do tvp3

    13.09.2019 11:28
  • Kobitka (gość)

    Pan Kurski to sam jak ranny ptaszek jak można zakazać serialu bo coś jest ważniejsze znów jakieś żarcie.Lekcewarzenie telewidzów

    13.09.2019 11:11
  • Ania (gość)

    Dołączam!!! o13. 15, o 10to większość kobiet nie ma czasu na patrzenie na seriale!!!

    12.09.2019 23:08
  • marial (gość)

    Dlaczego od 1 odcinka. To nie w porządku. To lekceważenie widza

    12.09.2019 21:02
  • Izabela (gość)

    Panie Kurski !Opanuj się!!!!

    12.09.2019 19:59
  • Wojtek (gość)

    Apelujcie do prezesa Kurskiego.Chyba nie chce wkurzyć wyborców.

    11.09.2019 18:24
  • Wioleta (gość)

    Masakra dla czego serial nie będzie już leciał na TVP2.? Przecież wszyscy pracują i nie mogą oglądać na TVP3 o 10.00 rano?????? Porażka totalna

    11.09.2019 16:56
  • Natusia (gość)

    To już nie pierwszy raz . Żałosne. Ludzie o godz 10.00 pracują...zamiast super serialu puścili jakiś badziew o gotowaniu .Gdzie teraz obejrzeć online odcinki?? Bo na vod już nie ma 23 odcinka co dalej .....? TVP 2 to jakieś kpiny .

    11.09.2019 13:01
  • Karolina (gość)

    Mi też się podoba ten film proszę go puszczać codzienie

    11.09.2019 10:15
  • Ania (gość)

    Trochę to chamskie w stosunku do nas i nie szanownie swoich telewidzów czyli nas. Oglądam ten serial od 1 odcinka i bardzo mi się podoba i teraz co mam czekac miesiąc żeby obejrzeć odcinek 23 którego juz nie wyemitowano, a nie mam zamiaru oglądać od początku na tvp3... to jakiś żart !!!

    11.09.2019 09:25
  • Izabela (gość)

    Nie no to chyba jakiś żart, dlaczego nie można obejrzeć kolejnych odcinków serialu który się podoba, szok od nowa od pierwszego odcinka, nie wierzę w to co czytam !!!??? Nie rozumiem i znów kolejny program o gotowaniu lub beznadziejne paradokumentalne chłamy.

    10.09.2019 20:53
  • Anka (gość)

    Wymarzona miłość powinna nadal byc kontynuowana o tej samej porze na tvp2. Nie dajecie niektórym ludzia kontynuować dalszych losów ulubionego serialu? ludzią którzy pracują jeszcze o godz.10rano. Zamiast takich zmin to powinno na tvp3 lecieć o10 na sygnale i gotowi do gotowania.

    10.09.2019 18:21
  • Ewelina (gość)

    Godzina emisji nie daje mi szansy oglądania serialu zatoki kolejny durny program o gotowaniu mam dość telewizji polskiej kolejny raz zawodzi szkoda zaczynać oglądać co kolejek w niej i tak TVP ma nas gdzieś

    10.09.2019 17:15
  • S (gość)

    Serial powinien wrócić do TVP2 a nie znów od 1 odcinka na TVP3-naprawde bez sensu.Gotowania wszędzie pełno jest....

    10.09.2019 17:01
  • Rozczarowana (gość)

    Zosatwcie go na TVP 2 o tej samej porze, jesli juz kontynuacja to od odcinka aktualnego a nie od pierwszego. Bez sensu.Naprawde fajny serial a w zamian jakies niewiadomo co.

    10.09.2019 16:44
  • Iskra (gość)

    Rzeczywiście , serial jest jest pogodny, chętnie oglądany i powinien być emitowany w TVP2

    10.09.2019 15:41
  • sara (gość)

    Pan Kurski w ramach oszczędności powtarza te same odc ;Doktora z alpejskiej wioski; Odcinki obecnie emitowane były już ok 2 miesięcy temu

    10.09.2019 15:31
  • M... (gość)

    Dokładnie zgadzam się z wcześniejszymi komentarzami. Po pierwsze to głupota żeby puszczać jakieś POWTÓRKI o gotowaniu, gdzie jest tego już od groma na każdym kanale i tak mało ludzi na to patrzy. Po drugie jeszcze gorsza głupota żeby puszczać ten serial o 10.00 rano- serio myślicie że każdy ma czas o tej godzinie na oglądanie tv???? A po trzecie jeszcze gorsza głupota,że przenosicie taki dobry serial na inny kanał... stracicie sporą oglądalność na własne życzenie. Teraz seriale tureckie są bardziej na czasie niż jakieś programy o gotowaniu.

    10.09.2019 15:29
  • Widz (gość)

    Ja również dołączam się do innych komentarzy film powinien zostać w dwójce i otej samej porze a gotowanie i inne powtórki proszę sobie przenosić do trójki. Pan Kurski ostatnio za dużo miesza w programach nie licząc się z opinią widzów