"Wymarzona miłość". Koronawirus pokrzyżował plany Cana Yamana! Turecki aktor chciał się przeprowadzić do Włoch!

Can Yaman, czyli Can Divit z "Wymarzonej miłości" musiał zmienić swoje plany. Gwiazdor "Rannego ptaszka" chciał przeprowadzić się do Włoch, jednak przez panującego tam koronawirusa, został w Turcji.

Multimedia

Koronawirus pokrzyżował plany Cana Yamana

Can Yaman dzięki swojej roli w "Wymarzonej miłości" zdobył fanów (a w większości fanki) niemal na całym świecie. Turecki aktor czynnie korzystał ze swoich pięciu minut sławy i swego czasu podróżował po Europie spotykając się z widzami i odwiedzając lokalne telewizje. Według mediów, turecka widownia nie podziela entuzjazmu skierowanego do Cana Divita z "Rannego ptaszka".

Can Yaman oskarżony o pobicie. Czy Can Divit z "Rannego ptaszka" naprawdę zaatakował fankę w klubie?Zobacz więcej

Can Yaman szczególnie upodobał sobie Włochy, które niedawno ponownie odwiedził. Według doniesień aktor chciał na jakiś czas uciec od tureckiego rozgłosu i paparazzich i chciał na jakiś czas przenieść się do Włoch. Niestety panująca tam epidemia koronawirusa pokrzyżowała jego plany. Nie wiadomo jednak, czy aktor zdecyduje się na przeprowadzkę po opanowaniu sytuacji z szalejącym koronawirusem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lol (gość)

    Dla mnie super film. Super zagrany przez niego grał co mu kazali i tak jak miał w scenariuszu jak miał skakać to skakał bo na tym polega jego praca . Jednym się podoba a innym nie po co tu wypisywać dziwactwa . Trzeba zrozumieć ze to jego rola (która dobrze zagrał wraz ze swoją partnerką) . Życie osobiste to już inny wątek i jak widać nie tak kolorowe . Życzę mu samych sukcesów niech mu się wiedzie ....

    15.03.2020 00:11
  • WM to świetny serial !!! (gość)

    Can Yaman nie jest "marchewką " by wszystkich zadowolić i jeszcze nikt taki się nie urodził żeby wszystkim dogodzìł. Co nie którzy powinni bardziej wyciszyć w sobie wszystkie złe emocje i poszukać w sobie więcej życzliwości i szacunku wobec człowieka którego znają tylko i wyłącznie z mediów z brukowców i który im nic nie jest winien i nic złego im nie zrobił poza tym tylko że jest i że żyje. Ci wszyscy jego przeciwnicy niech zostawią go w spokoju i niech nie rzucają w niego kamieniami bo żeby kogoś oceniać trzeba być samemu ideałem i trzeba kogoś bardzo dobrze znać osobiście. W życiu wcześniej czy pózniej za wszystkie nasze złe czyny i złe słowa dosięga nas sprawiedliwość a wtedy zła karma powraca ze zdwojoną siłą, a dobro wynagradza i czyni nas lepszymi i szczęśliwymi ludźmi. Jak mówią pierwsze wersy jednego z najpiękniejszych wierszy ks. Jana Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy..."

    14.03.2020 13:58
  • WM to świetny serial !!! (gość)

    Can Yaman nie jest "marchewką " by wszystkich zadowolić i jeszcze nikt taki się nie urodził żeby wszystkim dogodzìł. Co nie którzy powinni bardziej wyciszyć w sobie wszystkie złe emocje i poszukać w sobie więcej życzliwości i szacunku wobec człowieka którego znają tylko i wyłącznie z mediów z brukowców i który im nic nie jest winien i nic złego im nie zrobił poza tym tylko że jest i że żyje. Ci wszyscy jego przeciwnicy niech zostawią go w spokoju i niech nie rzucają w niego kamieniami bo żeby kogoś oceniać trzeba być samemu ideałem i trzeba kogoś bardzo dobrze znać osobiście. W życiu wcześniej czy pózniej za wszystkie nasze złe czyny i złe słowa dosięga nas sprawiedliwość a wtedy zła karma powraca ze zdwojoną siłą, a dobro wynagradza i czyni nas lepszymi i szczęśliwymi ludźmi. Jak mówią pierwsze wersy jednego z najpiękniejszych wierszy ks. Jana Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy..."

    14.03.2020 13:56
  • WM to świetny serial !!! (gość)

    Can Yaman nie jest "marchewką " by wszystkich zadowolić i jeszcze nikt taki się nie urodził żeby wszystkim dogodzìł. Co nie którzy powinni bardziej wyciszyć w sobie wszystkie złe emocje i poszukać w sobie więcej życzliwości i szacunku wobec człowieka którego znają tylko i wyłącznie z mediów z brukowców i który im nic nie jest winien i nic złego im nie zrobił poza tym tylko że jest i że żyje. Ci wszyscy jego przeciwnicy niech zostawią go w spokoju i niech nie rzucają w niego kamieniami bo żeby kogoś oceniać trzeba być samemu ideałem i trzeba kogoś bardzo dobrze znać osobiście. W życiu wcześniej czy pózniej za wszystkie nasze złe czyny i złe słowa dosięga nas sprawiedliwość a wtedy zła karma powraca ze zdwojoną siłą, a dobro wynagradza i czyni nas lepszymi i szczęśliwymi ludźmi. Jak mówią pierwsze wersy jednego z najpiękniejszych wierszy ks. Jana Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy..."

    14.03.2020 13:54
  • WM to świetny serial !!! (gość)

    Can Yaman nie jest "marchewką " by wszystkich zadowolić i jeszcze nikt taki się nie urodził żeby wszystkim dogodzìł. Co nie którzy powinni bardziej wyciszyć w sobie wszystkie złe emocje i poszukać w sobie więcej życzliwości i szacunku wobec człowieka którego znają tylko i wyłącznie z mediów z brukowców i który im nic nie jest winien i nic złego im nie zrobił poza tym tylko że jest i że żyje. Ci wszyscy jego przeciwnicy niech zostawią go w spokoju i niech nie rzucają w niego kamieniami bo żeby kogoś oceniać trzeba być samemu ideałem i trzeba kogoś bardzo dobrze znać osobiście. W życiu wcześniej czy pózniej za wszystkie nasze złe czyny i złe słowa dosięga nas sprawiedliwość a wtedy zła karma powraca ze zdwojoną siłą, a dobro wynagradza i czyni nas lepszymi i szczęśliwymi ludźmi. Jak mówią pierwsze wersy jednego z najpiękniejszych wierszy ks. Jana Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy..."

    14.03.2020 13:52
  • IzzA (gość)

    Hehe, jak może kobietę D... ściskać z powodu jakiegoś faceta? Mia coś ci się chyba pokielbasiło ?! Wiadomo że on ma wiele fanek, nie inaczej na tym forum, ale zrozumcie drogie zachwycone Panie że odczucia innych mogą być dalekie od waszych. Co do Demet to jak dla mnie Sanem była jej nieciekawą rolą, tak tak wiem, mnóstwo nagród itp. itd... jako aktorka komediowa już mnie raczej nie przekona , ale ciekawa jestem jej nowego serialu, szczególnie że to dramat . A Can to już tylko w komediach będzie grał? I to takie rozwijające i szlifujące jego aktorski warsztat? Fabuła Ptaszka bardzo bajkowa, prowadzą maleńki sklepik a w domu mają jakby byli właścicielami kilku galerii, bezrobotni bardzo bogaci i wiele innych kwiatków. Bez zachwytu i nad nim i nad nią jako Sanem.

    13.03.2020 21:49
  • Marta (gość)

    Mia jakoś nie chce mi się z tobą dyskutować,no bo jak dyskutować ,skoro osoba nie rozumie tak prostych zdań z w moim komentarzu.Piszesz,że żal za D...e ściska.To jest ludzka część ciała i mnie w szkole,dobrej szkole uczono aby o tej części ciała pisać z małej litery.Piszesz ,że czegoś tam zazdroszczę Yamanow,i ale czego?,tego że jest nie lubiany w Turcji,że nie ma rodziny,że nie zagrał żadnej roli co najmniej szekspirowskiej?nie ma czego,ja też mam ciekawe życie i to jakie.....Na pokrycie słów o Sanem obejrzyj odcinki {też mam pamięć fotograficzną} 52,56,60 i innych.Gdybym była aktorką nigdy i za żadne pieniądze nie przyjęłabym takiej roli,po to żeby nie wystawić się na pośmiechowisko.To tyle.Nie odpowiadaj.

    13.03.2020 19:32
  • Lena (gość)

    Marta ma dużo racji. Jakoś moja znajoma Turczynka nie poleca szczególnie seriali z jego udziałem, to aktor jakich tam na pęczki. Facet jedzie na swoim wizerunku a jego rola jako Divita nie była jakaś wybitna. Kreowal sie na takiego Albatrosa te rozpostarte ramiona, przysadzisty chód i mimika jakby był znudzony. Takie moje odczucia, podobnie jak Demet- po dobrych Zapachu truskawek i Pokoju 309 tu robiąca z siebie niezrównoważoną. W późniejszych odcinkach stylizowana na Panią Albatros, te sukienki, buty, biżuteria w stylu Divita... i fakt, niby bez pracy ale bardzo majętni . Mnie nie zachwycił.

    13.03.2020 08:28
  • Marta 2 (gość)

    To inna Marta przepraszam

    13.03.2020 05:58
  • Marta (gość)

    Tak świetny jest. Zwlaszcza wtedy kiedy płaci studentom po kilka dolcow aby na niego głosowali. Sam sie przyznał, można było poczytać. Zresztą niezła afera z tego wyniknęła. Ale po co te nerwy, szkoda zdrowia.

    13.03.2020 05:56
  • Eva (gość)

    Marta,racja. Popieram

    12.03.2020 23:20
  • Mia (gość)

    Marta tak to już jest że znajdą się tacy jak ty których żal za D....e ściska.A niech ma ten Can swoje 5 minut i wykorzysta je na maksa niech robi swoją kariere zarabia kase i wydaje ,niech sie obsciskuje z fanami z fanami poki jest młody i atrakcyjny i co tam jeszcze nawypisywalas... Skoro robi to dobrze gra wiarygodnie A do tego jest przystojny i miło się patrzy na rasowego faceta wreszcie jakiegoś rasowego przystojnego męskiego dobrze grającego gościa to niech to robi. Nikomu krzywdy nie robi A to że ma większość fanek ale nie tylko bo i faceci też się slinia na jego widok to tylko dlatego że faktycznie jest bardzo przystojny i dobrze robi swoją robotę.A co do Demet to nie wydaje mi się żeby zachowywała się jak chłop bo wreszcie mogę zobaczyć właśnie kobiecość bez arogancji i ciekawie stworzona postać nie przeslodzona A do tego ładna dziewczynę z resztą ta stworzona para jest bardzo udana i dlatego ten film mimo może trochę śmiesznej nieco dziecięcej fabuly przyciągnął nawet mnie takiego sceptyka filmowego jak ja.czasem dobrze jest pooglądać właśnie taki lekki nikomu nie robiący krzywdy film według mnie z bardzo dobra obsada i odejsc trochę od tego ponurego świata żeby moc popatrzeć trochę z przymrużeniem oka na pewne sprawy, ludzi ,popatrzeć jak szanuje sie swoich rodzicow,jak mozna ladnie zwracac sie do siebie na codzien bez modnych wulgarnych zwrotw i odseparowac sie chociaż na chwile od tego realnego dziwnego swiata pelnego chociazby takich osob jak Ty marud i malkontentów życiowych 😂tak więc trochę więcej pozytywnej energii życzę po co to się czepiać i psuc nastrój innym.A tak btw.to jednak musiałaś ogladac ten serial skoro tak się dobrze orientujesz co kto czym itd.co tak Cię ziryyowalo... ze już koniec serialu czy to jednak zwykla zazdrość że to Canisko ma takie ciekawe w sumie życie i jako 31 latek moze już sobie w życiu na wiele pozwolić.nie ładnie oj nie.....

    12.03.2020 22:48
  • Basia (gość)

    Brawo Marta!!!!!!!!!!!!

    12.03.2020 18:25
  • Marta (gość)

    Dotychczas nie zabierałam głosu ale komentarze czytałam.Kilka słów ode mnie.Biedny Yaman ciągle coś mu stoi na przeszkodzie w światowej karierze.Najpierw zrezygnował z wyjazdu do Ameryki,bo był w planie serial z jego obsadą.Obecnie we Włoszech nic z tego ,bo koronawirus.A prawda jest taka,że on się boi konkurencji,bo jest pospolitym aktorem serialowym,gdzie raz w roku zagra w serialu[szybko uczy się tekstu},ma kasę i może śmigać po Europie.Nie myśli o filmie,a teatru boi się jak żyd święconej wody.Dlaczego taka popularność,ano dlatego,że jest przystojny,dobrze wykształcony{nie aktorsko},dobrze się prezentuje.I narzeka.W którymś z komentarzy,ktoś pisał,że czuje się Europejczykiem,myśli ,działa po europejsku,walczy ze steortypami.Hola,hola ,on jest tylko imigrantem i to on powinien dostosować się do zwyczai,obyczajów tureckich a nie odwrotnie.Wyobrażacie sobie jak by to było w Polsce?Niech wraca do Albanii,tam bieda aż piszczy,lub do Macedonii,gdyby nie jezioro ohrydzkie,które przyciąga turystów to bieda jeszcze większa.Ale tego nie zrobi,bo kocha kaskę.A dlaczego on ma tylko fanki?dobry aktor ma fanów obojga płci.Dlaczego sam lata po Europie,nie zabiera Ozdemir?,przecież on sam nie zdziałałby nic gdyby nie pozostali aktorzy.Drugoplanowi często grali lepiej od niego.W ostatnich odcinkach serialu nie chce mu się grać,snuje się po obejściu jak smród po kalesonach,stracił firmę,dom,jest bez pracy i jest na wikcie i opierunku chyba Sanem,która napisałas broszurkę i sławna na cały świat.Stary Dywit na utrzymaniu kochanki,Huma nie pracuje ale wożą ją dobrym samochodem..Na koniec tyle niedorzeczności.Najbardziej irytujące osoby to Huma i Sanem,dlaczego przyjęła rolę wariatki?jej szkaradne miny,łapska najczęściej do Dżej dżeja,jak taki chłop.Bez cienia kobiecości.Wiem,że się narażę ale piszę,to co widzę.Ogólnie jak na turecki serial nie żle się oglądało.Aha nie piszcie i nie brońcie go,nie róbcie z niego ideału,bo nim nie jest a i swoje za uszami ma.I te zamaszyste obściskiwania się i te oklaski za byle co.Sztuczność.To jest moja i tylko moja ocena.

    12.03.2020 18:18
  • Bas (gość)

    Kiedy nowe odcinki w internecie?

    12.03.2020 18:17
  • fanka serialu (gość)

    Czy może ktoś już coś wie o dalszych losach "Wymarzonej milłości" czy wznowią dalsze odcinki ? Protesty powinny być kierowane do KRRiT i Rady Mediów Narodowych bo TVP nie odpowiada. mail do KRRiT : skarga@krrit.gov.pl

    12.03.2020 10:34
  • Jowita (gość)

    Can w filmie i poza planem jest świetny, naturalny .Poradzi sobie gdyż jest inteligentny, przystojny i młody.Powodzenia Can !!!

    12.03.2020 07:03
  • fanCan (gość)

    Bardzo wiarygodna informacja. Zwłaszcza, że kilka godzin temu ogłoszono kolejny projekt i partnerkę Cana w nowym serialu. Gratuluję pomysłowości autorowi tego tekstu.

    11.03.2020 22:47
  • Do gość (gość)

    To nie czytaj, proste.. Ludzie sami sobie problemy stwarzacie

    11.03.2020 22:30
  • gość (gość)

    Co drugi artykuł jest o Canie Yamanie. Już nudne to jest...