"Wymarzona miłość". Nowy serial Cana Yamana skasowany! Co się stało z "Can Borcu"?

Can Yaman czyli Can Divit z "Wymarzonej miłości" po wyjściu z wojska miał rozpocząć zdjęcia do nowego serialu. Jak się okazuje "Can Borcu" zostało skasowane!

Multimedia

"Can Borcu" - nowy serial Cana Yamana skasowany

Can Yaman po występie w "Wymarzonej miłości" stał się niebywałą międzynarodową gwiazdą. Fani tureckiej telenoweli na cały świecie z zapartym tchem czekali na nową produkcję z udziałem przystojnego aktora.

Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?Zobacz więcej

Pod koniec 2019 roku media obiegła wiadomość, że Can Yaman w styczniu 2020 wybiera się do wojska, a po powrocie rozpoczyna zdjęcia do nowej produkcji "Can Borcu". Aktor właśnie zakończył swoją służbę, ale jego plany zawodowe zostały zmienione.

Faruk Turgut, producent odpowiadający także za "Rannego ptaszka" ogłosił, że "Can Borcu" zostało skasowane. Na pocieszenie dodał jednak, że pracuje nad nowym serialem, który, podobnie jak "Wymarzona miłość" będzie komedią romantyczną. Scenariusz do nowej produkcji napisze Asli Zengin, autor "Rannego ptasza", "Zapachu trusawek" i "Pokoju 309".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fanka (gość)

  I co kochany Amancie kochaj tylko Sanem wiesz dobrze ze poza planem bardzo się kochacie Can badz Z Sanem pasujecie do siebie ale to tylko 😋) cicho sza. 😏😃😞😞.czesc! Przyjacielu drogi!

  11.02.2020 11:56
 • Ola ola (gość)

  Moim zdaniem Demet najlepiej zagrala Wymarzonej miłości a i dużo korzystniej wygląda jak przyslowiu "wino im starsze tym lepsze"

  09.02.2020 20:10
 • gość (gość)

  Mam jakieś dziwne wrażenie że Demet przeczuwała, że to nie będzie nastepny hit, jezeli zagra w kolejnej komedii romantycznej,bo co przebije Rannego Ptaszka tak z dnia na dzień ? Ale myślę, że nie powielą sukcesu jako para Demet i Can ,tego nie da sie ,,ciągnąć,, dobrze to Farug ocenił i chciał dla nich zmiany.Pamietam szał po filmie ,,Miłość na wynajem,, Grajaca tam para stała się tez parą w życiu prywatnym.Ich nastepny film z marszu....byl chmm..słabiutki cieniutki.Dopiero sami zaczęli znow rozwijać swoje możliwości.

  08.02.2020 18:47
 • Marta (gość)

  Zgadza się, Demet grała i w Pokoju 309 i w Zapachu truskawek ( tam była świetna, dużo lepsza niż w Ptaszku to tak według mnie). A Can sam w wywiadzie powiedział, że chce grac w komediach romantycznych, bo ludzie chcą to oglądać.

  05.02.2020 15:18
 • Magda (gość)

  Reżyser filmów,w których grała Demet 😉

  05.02.2020 12:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×