"Wymarzona miłość". Od 6 sierpnia nowy turecki serial na TVP2! Co zastąpi "Marzę o Tobie"?

Dobre wieści dla fanów tureckich seriali! Już 6 sierpnia na antenie TVP2 zostanie zaprezentowany nowy turecki serial pt. "Wymarzona miłość", który w ramówce zastąpi "Marzę o Tobie". Sprawdźcie, co powinniście wiedzieć o nowej produkcji!

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 1. we wtorek, 6.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

"Wymarzona miłość" (Erkenci Kus) to serial, który może być znany już niektórym fanom tureckich seriali w Polsce, ponieważ polscy fani oglądali go w sieci pod tytułem "Ranny ptaszek". Produkcja łączy ze sobą wątki komediowe oraz dramatyczne, przez co zjednała sobie wielu fanów.

"Wymarzona miłość" to historia pięknej Sanem (Demet Özdemir). Pochodząca z biednej dzielnicy w Stambule dziewczyna zatrudnia się w agencji reklamowej, w której od pewnego czasu pracuje jej starsza siostra, Leyla (Öznur Serçeler).

"Król Lew". Kalka wielkiego poprzednika czy wzruszający i poruszający film? Oceniamy!Zobacz więcej

Właściciel agencji, pan Aziz, idzie na emeryturę i zarządzanie firmą powierza swojemu najstarszemu synowi, światowej sławy fotografowi, Canowi (Can Yaman), który jednak jest lekkoduchem, więc finansami przedsiębiorstwa zajmuje się młodszy z braci, Emre (Birand Tunca), Po przybyciu do firmy Sanem życie obydwu panów zmieni się całkowicie...

Pierwszy sezon "Wymarzonej miłości", który w Turcji będzie emitowany do 6 sierpnia, liczy 51 odcinków, z czego każdy epizod trwa 120 minut. W Polsce prawdopodobnie pojedynczy odcinek trwać będzie około 40 minut, co oznacza, że w polskiej wersji serial będzie liczyć ok. 153 odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beti (gość)

    Super pełen wzruszeń serial podbił moje serce oglądałam na YouTube wszystkie odcinki ale napewno jeszcze raz obejrzę każdy odcinek tylko szkoda że leci na tvp2 w takich godzinach P. S główni aktorzy grają super zresztą jak cała ekipa serialu moim zdaniem najlepszy serial tureckiej produkcji

    08.08.2019 21:44
  • Gość (gość)

    Jest takie coś jak internet i tam można obejrzeć odcinek.

    04.08.2019 14:34
  • do Hela (gość)

    Większość, a może i wszystkie osoby proszące o zmianę godziny emisji oglądały już ten serial .. " na internecie ".. - więc daruj sobie te dobre rady.. Natomiast wpisy o dekoderach lub o możliwości oglądania na TVP.VOD.. są tak żałosne, że nie chce mi się tego komentować..

    26.07.2019 15:11
  • Hela (gość)

    Seriale są na internecie , nie trzeba czekać na emisję w tv

    26.07.2019 13:56
  • Karola (gość)

    co wy macie do tej godziny? Wystarczy nagrać odcinek, większość dekoderów ma teraz funkcje nagrywania. Albo zobaczyc na tvp.vod.

    24.07.2019 23:08
  • ...x (gość)

    Zgadzam się "Kiralik Ask" jest lepszym serialem , niż "Erkenci Kus", choć Demet Ozdemir i Can Yaman to fajni aktorzy. Jednak bardziej podeszli mi w "Kiralik..." Ozge Gurel i Baris Arduc, który ostatnio zdobył pierwszą nagrodę w konkursie na Najpiękniejszego Mężczyznę Świata.

    23.07.2019 18:11
  • Ok (gość)

    Jest super

    23.07.2019 18:03
  • Martyna (gość)

    Proszę.. zmieńcie godziny emisji -> zamiast tego co obecnie leci o 17:15

    23.07.2019 12:42
  • Lila (gość)

    Po emisji odcinka w telewizji bedzie można obejrzeć na TVP VOD o każdej porze jak wam pasuje. Już tak nie płaczcie bo i tak zmiany nie bedzie i powtórek. Zostaje tylko tvp.vod

    23.07.2019 11:15
  • Mira (gość)

    Proszę zmienię godzinę emisji taka godzina to dla emertow

    23.07.2019 07:34
  • Beata (gość)

    Dlaczego tak piękny serial emitujecie o takiej wczesnej porze. Błagam zmieńcie godziny emisji na późniejsze bo w tych godzinach większość ludzi pracuje, lub dodać powtórki (nawet w godzinach nocnych).

    23.07.2019 00:54
  • sssss (gość)

    Świetny serial! Warto oglądać ! :))

    22.07.2019 20:28
  • Mara (gość)

    Piękny serial. Niestety godzina emisji jedynie dla wąskiej grupy emerytów i bezrobotnych.. Proszę rozważyć późniejsze godziny emisji, lub dodać powtórki (nawet w godzinach nocnych)

    22.07.2019 19:06
  • Mery (gość)

    Przyznaję, że Rannego Ptaszka oglądam i nie jest jeszcze aż taki zły.... Ale podbijam... Miłość na wynajem była super. Warto oglądnąć Pani Fazilet i córki oraz Karadai (trzyma serial do końca)

    22.07.2019 14:30
  • Gość (gość)

    Ej ale będzie mozna też oglondać na tvp.vod

    22.07.2019 13:28
  • Do Ciao (gość)

    To że ty nie oglądasz albo dany serial nie przypadał ci do gustu, nie znaczy że masz prawo obrażać innych widzów - Na przyszłość zastanów się dwa razy zanim cokolwiek napiszesz.

    22.07.2019 12:59
  • Koko (gość)

    Już się doczekać Nie mogę.😀

    22.07.2019 00:47
  • Sannem (gość)

    Chcemy zmianę emisji na później!

    21.07.2019 22:30
  • Seniorita (gość)

    Nie da się czegoś zrobić żeby zmienili godzinę emisji? Jak już tak chcą to nie może być pół godziny wcześniej? Wtedy osoby co pracują na drugą zmianę by chociaż oglądali w jednym tygodniu.. A tak. Bezsens. Tylko dla bezrobotnych..

    21.07.2019 20:49
  • Ciao (gość)

    Zawsze się zastanawiałem kto ogląda taki chłam. - teraz widzę że debili nie brakuje