"Wymarzona miłość" odcinek 101. Polin wydaje kolację dla pracowników. Przyjaciele podstępem pogodzą Sanem i Cana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 101. odcinku "Wymarzonej miłości" Polin wydaje kolację dla pracowników agencji. Leyla, Emre, Ceycey, Deren i Ayhan knują podstęp, dzięki któremu Sanem i Can pogodzą się. Sprawdź, co się wydarzy w 101. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 101. w piątek, 10.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Yigit (Utku Ateş) zaproponował Polin (Kimya Gökçe Aytaç), aby wydała książkę w jego wydawnictwie. Razem z Humą (İpek Tenolcay) namówiły Cana (Can Yaman), żeby zrobił zdjęcia do książki.

Leyla unika tematu ślubu z Osmanem. Nie wyjdzie za niego? Can zakazuje Sanem kontaktów z YigitemZobacz więcej

W 101. odcinku "Wymarzonej miłości" Huma, Polin i Can pracują nad książką kucharską. Sanem (Demet Özdemir) dowiaduje się, że jej konkurentka wydaje książkę. Co gorsza Huma proponuje, żeby wieczorem wydać kolację z daniami z przepisów Polin dla wszystkich pracowników agencji.

Polin wydaje kolację dla pracowników

Jeszcze tego samego wieczoru wszyscy zbierają się w domu Divita i nie mogą uwierzyć, że Polin przygotowała tyle potraw w tak krótkim czasie. Can jest wycofany podczas całego przyjęcia, jednak Huma i Polin cały czas angażują go we wszystko. Divit niechętnie robi zdjęcia i dyskutuje na temat książki. Na kolacji zjawia się także Yigit, który nie odstępuje Sanem na krok. Kiedy tylko Aydin zostaje sama, podchodzi do niej Can. Jednak sprytna Huma nie pozwala im na dłuższą rozmowę i przyłącza się do nich.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Leyla (Öznur Serçeler) cały czas błądzi myślami i nie może zapomnieć o ostatniej rozmowie z Osmanem (Ali Yağcı). Kiedy wychodzi na taras, podąża za nią Emre (Birand Tunca) i okrywa kocem. Divit dopytuje, czy wszystko u niej w porządku. Leyla nie może dłużej przebywać tak blisko Emre i postanawia wrócić do domu. Kiedy siostry Aydin żegnają się ze wszystkimi, Yigit proponuje, że odwiezie je do domu.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Następnego dnia w agencji, sytuacja między Sanem a Canem nie zmienia się. Wciąż czuć ogromne napięcie między nimi. Ceycey (Anıl Çelik) dzwoni do Ayhan (Ceren Taşçı) i mówi, że powinni wymyślić jakiś sposób na pogodzenie byłych zakochanych. Tę rozmowę słyszą pozostali pracownicy. Leyla, Deren (Tuğçe Kumral), Emre i Guliz (Sibel Şişman) chcą wziąć udział w tym podstępie. Wszyscy spotykają się w gabinecie Emre i omawiają szczegóły.

Czy uda im się pogodzić Sanem i Cana?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ja (gość)

  Jeżeli coś piszę,to piszę na podstawie czegoś.A ty naucz się pisać po polsku,bez błędów,bo może ciebie też ta patologia dotyczy.A czy ja biorę 500+ ,to ty nie wiesz a ja ci nie napiszę.I nie udawaj,że nie widzisz bab i chłopów z flaszkami z piwem,jednocześnie prowadząc małe dzieci.Rośnie następna patologia i darmozjady na czyjeś utrzymanie.Pisz co chcesz a ja piszę prawdę.

  09.01.2020 21:25
 • Monika. (gość)

  Uwielbiam ten film. Pani ktura napisała że musi ckodzic do pracy i że ktoś musi pracować na tą patologie. Niech się Pani zastanowi co pisze żal pani że nieobiera 500 plus. Ja pracuje na dwie zmiany jeden tydzień oglądam w telewizji a drugi na laptopie. A patologia to brzydko Tak6 muwic 500 plus się pobiera na dzieci to vo6 dzieci to patologia..

  09.01.2020 18:51
 • ja (gość)

  DLAcZEGO NIE MA SETNEGO ODCINKA NA INTERNECIE?NIE KAŻDY MOŻE RANO OGLĄDAĆ,KTOŚ W TYM KRAJKU MUSI PRACOWAĆ NA PATOLOGIĘ 500+

  09.01.2020 18:30
 • ewa (gość)

  Też uważam że to super serial a moim zdaniem powinni ich zamknąć w jakimś pokoju żeby mogli spokojnie porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić

  09.01.2020 16:02
 • Janina wisniewska (gość)

  Bardzo lubię ten film .

  09.01.2020 15:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×