"Wymarzona miłość" odcinek 102. Sanem i Can w zamknięciu. Pogodzą się? Emre prosi Leylę o kolejną szansę [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 102. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can zostają zamknięci w chłodni. Czy zmuszeni do przebywania sam na sam pogodzą się? Sprawdź, co się wydarzy w 102. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 102. w poniedziałek, 13.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) wciąż nie potrafią się dogadać. W końcu wszyscy poczuli się zmęczeni tą atmosferą i postanowili pogodzić byłych kochanków.

Polin wydaje kolację dla pracowników. Przyjaciele podstępem pogodzą Sanem i Cana? Zobacz więcej

W 102. odcinku "Wymarzonej miłości" Ceycey (Anıl Çelik) i Deren (Tuğçe Kumral) informują Sanem, że musi natychmiast jechać z Cengizem na rozmowę w sprawie nowej kampanii dla firmy mleczarskiej. Deren (Tuğçe Kumral) dodatkowo wyciąga Cana z agencji pod tym samym pretekstem.

Podstępem udaje się zamknąć Sanem i Cana w chłodni. Oboje są wściekli na kolegów i nie mają zamiaru ze sobą rozmawiać. Kiedy Sanem jednak bardzo marznie, Can oddaje jej swoją kurtkę i szalik. Później przytulają się do siebie, żeby się ogrzać. Bliskość sprzyja rozmowie, jednak za chwile każde znów wybucha i obstaje przy swoim. Kiedy zostają wypuszczeni z chłodni są jeszcze bardziej skłóceni niż wcześniej.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Trudna rozmowa Leyli i Emre

W międzyczasie Emre (Birand Tunca) prosi Leylę (Öznur Serçeler), aby pojechała z nim do banku załatwić kilka spraw. To także okazuje się podstęp, żeby mogli w końcu porozmawiać. Kiedy Leyla orientuje się, każe Divitowi zatrzymać auto i wybiega z niego. Emre dogania ją, próbuje ją uspokoić i prosi o kolejną szansę. Divit próbuje jej wszystko wytłumaczyć, jednak Leyla nie chce tego słuchać.

Sanem i Leyla odchodzą z agencji

Sanem i Leyla są wściekłe na Divitów i postanawiają odejść z agencji nie uwzględniając okresu wypowiedzenia umowy. Ku ich zaskoczeniu i Can, i Emre godzą się na to. Niespodziewanie Yigit (Utku Ateş) proponuje Leyli pracę w jego wydawnictwie. Siostry Aydin są szczęśliwe, że będą mogły znów razem pracować.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pusia (gość)

    Dlaczego ludziom utrudniacie życie zmieniacie odbiór Internetu jaki byl do tego czasu po to żeby kupic nowjy telefon bo stary będzie nie użyteczny macie jakiś procent od sprzedaży telefo now.Spadajcie pod ziemie.

    12.01.2020 18:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×