"Wymarzona miłość" odcinek 103. Sanem i Leyla zaczynają pracę w wydawnictwie Yigita. Can angażuje się w ich pierwszy projekt [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 103. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Leyla zaczynają pracę w wydawnictwie Yigita. Can zostaje zaangażowany jako dyrektor kreatywny przy książce kucharskiej Polin. Sprawdź, co się wydarzy w 103. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 103, we wtorek, 14.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Po trudnych rozmowach z Canem (Can Yaman) i Emre (Birand Tunca) Sanem (Demet Özdemir) i Leyla (Öznur Serçeler) rzucają definitywnie pracę w agencji. Ku ich zaskoczeniu bracia Divit nie robią im problemów z okresem wypowiedzenia. Sanem ma natychmiast zacząć pracę w wydawnictwie. Kiedy Yigit (Utku Ateş) dowiaduje się, że Leyla także odeszła z Fikri Hariki, proponuje jej pracę u siebie.

Sanem i Can w zamknięciu. Pogodzą się? Emre prosi Leylę o kolejną szansęZobacz więcej

W 103. odcinku "Wymarzonej miłości" siostry Aydin rozpoczynają pracę w agencji. Deren (Tuğçe Kumral), Ceycey (Anıl Çelik) i Guliz (Sibel Şişman) chcą przywitać Sanem w nowej pracy i życzyć jej powodzenia. Deren stara się zrobić jak najlepsze wrażenie na Yigicie.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Yigit, Sanem i Polin (Kimya Gökçe Aytaç) mają spotkanie z dyrektorem kreatywnym w sprawie książki Polin. Niestety nie mogą się dogadać i wzywają fotografa. Obecność Cana wyprowadza kreatywnego jeszcze bardziej z równowagi i w końcu obraża się i wychodzi. Ostatecznie pada propozycja, aby to Divit został dyrektorem kreatywnym tego projektu. Oznacza to, że wydanie książki Polin odbędzie się przy udziale agencji.

Leyla i Osman oglądają mieszkanie

Osman (Ali Yağcı) robi Leyli niespodziankę i zaprasza ją na oglądanie mieszkania. Mężczyzna jest gotowy wziąć kredyt i kupić własne lokum, które zapewni im doskonały start. Leyla jest skonsternowana i zaskoczona tym, co się dzieje - myślała, że temat wspólnej przyszłości z Osmanem uda się jej odciągnąć jak najdłużej. W pewnym momencie Osman chce ją pocałować, jednak Aydin nie może się przemóc. W tym momencie do mieszkania wchodzi agentka nieruchomości i ratuje Leylę z opresji.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×