"Wymarzona miłość" odcinek 108. Can rezygnuje z wyjazdu na Balkany! Polin jest wściekła i szykuje kolejną intrygę. Co z Sanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 108. odcinku "Wymarzonej miłości” Can w ostatniej chwili rezygnuje z wyjazdu na Bałkany. Polin wścieka się na wieść o tym i od razu planuje, jak zatrzymać Divita przy sobie. Czy Sanem i Yigit pojadą do Izmiru razem? Sprawdź, co się wydarz w 108. odcinku „Rannego ptaszka”.

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 108.we wtorek, 21.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) spędzili miły czas w górach. I kiedy wszystko szło już w dobrym kierunku, Huma (İpek Tenolcay) swoim sprytem ściągnęła ich z powrotem do Stambułu.

Sanem i Can w domku w górach. Polin i Yigit szaleją z zazdrości. Ayhan ogłasza swoje zaręczynyZobacz więcej

W 108. odcinku "Wymarzonej miłości" Polin (Kimya Gökçe Aytaç) próbuje dowiedzieć się czegoś od Cana, co wydarzyło się w górach, jednak Divit odpowiada jej na wszystko bardzo ogólnikowo. Trwają intensywne prace nad książką Polin, ponieważ Can ma wyjechać na Bałkany lada dzień. To oznacza spotkania członków agencji i wydawnictwa.

Męski wieczór Cana i Ceyceya

Can zauważa, że Ceycey (Anıl Çelik) jest czymś bardzo podenerwwany. Kiedy okazuje się, że chodzi o miłość, Divit zabiera go na męski wieczór. Panowie idą do restauracji, gdzie jedzą, piją i przeprowadzają iście męskie rozmowy. W końcu dochodzi do bójki! Can bez wysiłku radzi sobie z napastnikami.

Can Yaman obciął włosy i zgolił brodę! Poznalibyście go?Zobacz więcej

Osman (Ali Yağcı) proponuje Leyli (Öznur Serçeler) oglądanie kolejnego mieszkania i restauracji, w której mogliby zorganizować wesele. Dziewczyna stara się uniknąć tego tematu i wymiguje się z tych spotkań. Osman zaczyna rozumieć, że za bardzo naciska na swoją narzeczoną i dlatego tak się zachowuje.

Emre szuka nowej asystentki

Emre (Birand Tunca) szuka nowej asystentki. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej do jego gabinetu wchodzi Huma, która postanawia jak najszybciej donieść o tym Leyli. Kobieta niby przypadkiem informuje Aydin o tym, że jej syn ma nową asystentkę. Leyla nie może ukryć zazdrości.

Can szykuje się do wyjazdu na Bałkany

Nadchodzi dzień wyjazdu Cana na Bałkany i Sanem z Yigitem (Utku Ateş) do Izmiru. Wszyscy intensywnie pracują nad zdjęciami do książki Polin i prosto z pracy mają jechać na lotnisko. Sanem i Can wymieniają znaczące spojrzenia, jednak żadne nie potrafi powiedzieć, co naprawdę czuje.

Kiedy zdjęcia są zakończone, a Can wychodzi z wydawnictwa, Sanem pęka serce. Przy aucie Divita dogania Polin, która jest przekonana, że mężczyzna jedzie na lotnisko. Niespodziewanie Can informuje ją, że nie wyjeżdża na Bałkany. Wszystko załatwił z tamtejszą agencją i nie powinna się martwić, że pozostanie po tym jakiś niesmak. Teraz jedzie się zaszyć do swojej kryjówki.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Wściekła i załamana Polin zdradza wszystko bratu. Ich rozmowę słyszy Sanem, która nie może ukryć radości i jednocześnie jest zdezorientowana. W tym momencie Yigit informuje ją, że muszą już się zbierać na lotnisko. Sanem jednak jedzie do Cana…

Czy Sanem i Can się pogodzą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CanSan (gość)

    Piękny jest ten dzisiejszy odcinek 🐦❤ nafaszerowany dobrymi scenami... są takie co mocniej chwytają za serducho😢... jak między innymi scena pożegnalna Cana🦅🖤 z Sanem🕊❤ i to jego ŻEGNAJ 😢😢... i takie które bawią do łez😀😂😁🤣 jak chociażby CeyCey biorący bierny udział w bójce...był tak szybki w tej walce, że trudno było go dostrzec😂🤣... scenę w restauracji uważam za najlepszą i bardzo ważną... bo to właśnie szczera przyjacielska rozmowa Cana 🦅🖤 z CeyCeyem miała duży i znaczący wpływ na decyzję Divita 🦅🖤 o rezygnacji z wyjazdu na Bałkany... no i w końcu Can 🦅🖤 pogodził się z Sanem🕊❤🤗🥳 ... ale muszę powiedzieć, że w kalamburach to jednak mistrzami są Ayhan z CeyCeyem... nie mają sobie równych...👏👏 Sanem🕊❤ coś słabo szło to zgadywanie... bardzo mi się podobał dzisiejszy fragment zawierający ostatnie sceny 34 i pierwsze już z 35 oryginalnego odcinka... teraz będą świetne odcinki na które bardzo czekam...Fanka EK🐦❤🙋‍♀️

    21.01.2020 22:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×