"Wymarzona miłość" odcinek 114. Can oświadcza się Sanem na przyjęciu urodzinowym. Co na to Huma i Polin? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 114. odcinku "Wymarzonej miłości" Can oświadcza się Sanem na swoim przyjęciu urodzinowym zorganizowanym przez matkę. Czy Huma i Polin zepsują tę piękną chwilę? Sprawdź, co się wydarzy w 114. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 114. w środę, 29.01.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Huma (İpek Tenolcay) postanowiła wykorzystać urodziny Cana (Can Yaman), żeby kolejny raz ośmieszyć rodzinę Sanem (Demet Özdemir) i pokazać synowi, że powinien być z Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Kobieta osobiście zaprosiła Mevkibe (Özlem Tokaslan) i Nihata (Berat Yenilmez) na przyjęcie.

Sanem przygotowuje niespodziankę urodzinową dla Cana. Huma ją zrujnuje? Emre wzbudza zazdrość Leyli!Zobacz więcej

W 114. odcinku "Wymarzonej miłości" Mevkibe nie wierzy w szczere intencje Humy, ale ostatecznie postanawia z Nihatem pojawić się na przyjęciu z szacunku do Cana. Na imprezę wybiera się także Leyla (Öznur Serçeler), co sprawia Sanem ogromną radość, bo dziewczyna obawia się, że poza Canem może tam nie mieć przyjaznej duszy.

Sanem i Can pojawiają się w domu Divitów, gdzie już czekają na nich Huma, Polin i dawni znajomi Cana. Wszyscy serdecznie witają się z jubilatem. Can w końcu przedstawia im swoją ukochaną, a Huma na każdym kroku podkreśla obecność i zaangażowanie w przyjęcie Polin. Jeden z mężczyzn zagaduje Sanem, pytając czy przypadkiem nie studiowali razem. Huma szybko podchwytuje temat próbując ośmieszyć dziewczynę brakiem studiów. Ku zaskoczeniu Humy, Sanem nawiązuje wspólny język z mężczyzną.

Can Yaman obciął włosy i zgolił brodę! Poznalibyście go?Zobacz więcej

Na miejsce dociera reszta członków rodziny Aydin. Huma już na wejściu próbuje ich upokorzyć przed znajomymi Cana wypominając im podróż metrem. Niespodziewanie wszyscy goście przyznają, że chętnie korzystają z komunikacji miejskiej. Aydinowie wręczają Canowi prezent - kamienie księżycowe. Matka Divita wyśmiewa podarunek, a wzruszony Can wypomina jej, że ona tego nie zrozumie, jedynie ktoś, kto go dobrze zna i kocha mógł mu dać taki prezent.

Leyla mówi Emre o rozstaniu z Osmanem

Leyla i Emre ucinają sobie krótką rozmowę, podczas której dziewczyna zdradza, że rozstała się z Osmanem (Ali Yağcı). Aydin zaznacza, że o tym fakcie wie tylko Sanem i nie wie, dlaczego mu o tym mówi. Emre chwyta Leylę za ręce i nie może ukryć radości z faktu tego rozstania.

Nowy tytuł, nowy zwiastun i data premiery serialu z Demet Özdemir! Zobacz Sanem w nowej odsłonieZobacz więcej

Can oświadcza się Sanem

Nadchodzi moment na tort. Kiedy Can zdmuchuje świeczki, Sanem wręcza mu swój prezent. Divit jest wzruszony i szczęśliwy... Nagle Can wyjmuje z kieszeni kwadratowe pudełeczko. Wśród gości pojawia się szmer, że to prawdopodobnie pierścionek. Rzeczywiście, nie mylili się. Can oświadcza się Sanem, a ta się zgadza. Wszyscy biją brawo, jedynie Huma i Polin nie są szczęśliwe z tego powodu.

Po imprezie w domu Aydinów panuje wielka radość. Huma natomiast próbuje przemówić Canowi do rozsądku. Mężczyzna mówi matce wprost, że kocha Sanem i nie zamierza zmieniać swojej decyzji. Kiedy Can rozmawia przez telefon, kobieta żali się Emre. Młodszy syn próbuje jednak ją uspokoić i wytłumaczyć, że powinna przestać wtrącać się w tę relację.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • WM to świetny serial !!! (gość)

  Błędnie, a to bardzo błędnie został odebrany mój post z 29.01./00:05 gdzie mówię o swojej wrażliwości i romantyczności. Powiem może tak: a mianowicie każdy z nas ma inny poziom wrażliwości, a zdarzają się nawet osoby wśród nas, które jej nie posiadają i tak samo jest z romantycznością. Nie wszyscy też lubią komedie romantyczne, które ja wręcz uwielbiam i wiem, że fabuła tego gatunku opiera się na schemacie i nawiązuje do klasycznych wzorców: zazwyczaj jest w niej dwójka charakterystycznych bohaterów - kobieta i mężczyzna, która musi przezwyciężyć wszelkie trudności oraz mnóstwo przeszkód, aby finalnie być razem i żyć długo i szczęśliwie, ale Wymarzona Miłość tak jak już wspomniałam wcześniej nie jest RomKomem w najczystszej formie, ale też melodramatem, obyczajem, a w drugim sezonie też świetnym dramatem. Dostarcza niekończącą się gamę emocji i wrażeń, którą przekazują swoją bardzo wiarygodną i prawdziwą grą aktorzy, którzy nie grają cały czas na tej samej nucie, muszą niemalże ciągle przechodzić z jednego stanu emocjonalnego do drugiego i za to między innymi zostali docenieni i zdobyli wiele nagród nie tylko w Turcji. Serial w którym są świetne kadry, bardzo dobra realizacja, kompozycja obrazu to po prostu mistrzostwo, a muzyka jest piękna i perfekcyjnie dobrana do poszczególnych scen, każdy utwór ma tu drugie znaczenie jak i jego tekst, szkoda tylko że TVP nie tłumaczy słów tych piosenek , które są bardzo dobre i które podkreślają znaczenie i przekaz danej sceny. Ciebie ta historia miłosna nie urzekła, a mnie zaczarowała właśnie tym wszystkim co pokrótce przedstawiłam w tym komentarzu jak i z 29.01./00:05. Dla mnie jest to jeden z najlepszych seriali w tym niejednoznacznym gatunku, który oglądam już któryś raz i do którego będę napewno wracać jeszcze nie raz. Podtrzymuje moje słowa zamieszczone w poście z 29.01./23:45 i fajnie, że chociaż w tym jednym się zgadzamy :)) Na koniec jeszcze tylko dodam, że każdy z nas zasiadając przed szklany ekran ma inne oczekiwania, ponieważ różnimy się pod każdym względem, dlatego tak jak napisałaś potrzebne są rzeczowe argumenty zarówno za jak i przeciw aby dyskusja miała sens. Miłego oglądania Ptaszka przy porannej kawie:))) Pozdrawiam fanka Wymarzonej Miłości.

  03.02.2020 22:56
 • Inny punkt widzenia (gość)

  Mimo odmiennych wrażeń na temat tego serialu, z tym się mogę zgodzić, że potrzebne są rzeczowe argumenty zarówno za jak i przeciw, by dyskusja miała sens. Podobną rzecz obserwuję pod tematem "Przysięgi" gdzie czytam, że to super serial, ale nijak uzasadnienia do tej "odważnej" teorii. Być może błędnie, ale odebrałam poniższe posty, że tylko ci którzy zachwycają się Rannym Ptaszkiem są wrażliwi i romantyczni a reszta to gbury i maszyny bez uczuć i serca. Mnie ta historia miłosna nie urzekła, sporo w niej przesady i zakłamania ( czy aby na pewno oboje są wobec siebie szczerzy??), ale rozumiem- ktoś miał pomysł na taki scenariusz, a raczej coś co jest kombinacją sekwencji zdarzeń z innych seriali ( z wytwórni Gold pochodzą bohaterki, które mają talent albo plastyczny albo pisarski, zawsze są bardzo kochane przez matki, zawsze biedne, zawsze zdolne, zawsze znajdują miłość w osobie szefa) i napisał historię Sanem i Cana. Oglądam od czasu do czasu, bo nie zawsze mam możliwość, straconych odcinków nie nadrabiam, do porannej kawy może być, ale gdybym miała wybierać między Ptaszkiem a tym co nadają po południu to wybrałabym jednak Ptaszka, choć za fankę absolutnie się nie uważam. Pozdrawiam

  30.01.2020 21:31
 • WM to świetny serial !!! (gość)

  Powtórze jeszcze raz: oczywiście KAŻDY MOŻE MIEĆ SWOJE ZDANIE do którego jak najbardziej ma prawo, ale niech ono będzie poparte mocnymi i twardymi argumentami, a nie rzucone lakonicznie i nic nie mówiące i zamieszczone w wpisie tylko po to, aby coś napisać i wpisem typu "Taki serial dla przedszkolaków" OBRAZIĆ WIDZA lubiącego oglądać WM nie podając przy tym żadnych konkretnych , rzeczowych i na temat uzasadnień. Docenie i uszanuje każdą krytykę jeżeli jest ona oparta na silnych fundamentach i poparta mocnymi i sensownymi przykładami. POZDRAWIAM!!! Widz/fanka Wymarzonej Miłości.

  29.01.2020 23:45
 • wrażliwa romantyczka (gość)

  Jestem wrażliwa i romantyczna, na serio. I Ranny ptaszek mi się nie podoba. Nie widzę w tym sprzeczności.

  29.01.2020 22:26
 • Inny punkt widzenia (gość)

  " To, że czasem popatrzę nie oznacza, że NIE mogę się wypowiedzieć"- korekta, bo mam wrażenie, że się czepisz!

  29.01.2020 13:50
 • Inny punkt widzenia (gość)

  Podkreśliłam, że nie jestem autorem wpisu z 15:44 z uczciwości wobec kogoś, kto ten wpis zamieścił, aby nie było fałszywych skojarzeń, że się pod kogoś podpinam. Nie czuję się być na straconej pozycji, bo swoje zdanie, że to bajka poparłam argumentami o dwóch siostrach, ewentualnie doczytaj! To, że czasem popatrzę nie oznacza, że mogę się wypowiedzieć, bo niby nie dostrzegam wszystkiego co zapewne widzisz tylko ty, jako wielka fanka. Wystarczy jeden odcinek, by wiedzieć, że Ranny Ptaszek jest komedią i tym samym zagadnienia w nim poruszane są ukazane w krzywym zwierciadle. Każdy serial porusza jakieś zagadnienia społeczno-psychologiczne i niemal każdy zawiera wątek wielkiej miłości, która pokonuje przeszkody. Jednocześnie każdy z nich to bajka dla dorosłych, gdyby było inaczej nie byłby serialem a dokumentem. Jest więc to fikcyjna historia do której scenarzyści i reżyserzy muszą przekonać widzów, by mogli napisać jak ty, że "WM to świetny serial", ciebie przekonali i ok, w porządku. Ale to nie znaczy, że ci, których nie przekonali nie mogą się wypowiedzieć krytycznie, bo zechciej zauważyć, ze jest to miejsce na komentarze. Nie obrażaj zatem innych, ze czyjeś wpisy są denne, słabe a nawet żenujące (gdzieś już to czytałam!!!!!) tylko ewentualnie podaj konkretne argumenty do rzeczowej dyskusji, to może pogadamy. Swoją drogą, dlaczego tak cię kłują w oczy opinie rozbieżne z twoimi?

  29.01.2020 13:47
 • WM to świetny serial !!! (gość)

  Gdy Ktoś dokonuje dennego i zarazem bardzo słabego wpisu typu "Taki serial dla przedszkolaków" i potrafi rzucić tylko, że to "nic fajnego " i nic poza tym, bo na nic więcej Go nie stać, bo nie ma mocnych argumentów i nie potrafi tego Swojego wpisu niczym konkretnym uzasadnić. Jedynie co potrafi to Swoim wpisem obrażać mnie widza, który bardzo lubi oglądać Wymarzoną Miłość i któryemu serial bardzo się podoba i dobrze zdaję sobie sprawę, że jego fabuła jest fikcją, ale widzę w nim to czego nie wiedzą i nie zobaczą osoby o małej lub całkowicie pozbawionej wrażliwości i romantyczności. To ja nie będę cicho i mam jak najbardziej prawo zabrać głos w tym temacie i nie pozwolę, żeby mnie obrażano. Skoro "inny punkt widzenia" nie jest autorem wpisu z 15:44 to po jakie licho podkreślenie, że to nie Jego wpis. Już na samym początku Swojego wpisu usprawiedliwiasz się i się bronisz i jeszcze na dodatek piszesz w nim, że czasem popatrzysz ale przychylasz się do tej bardzo słabej teorii, że to bajka, co już też stawia Cię na stracojnej pozycji. Jak czasem popatrzysz to właśnie widzisz tylko to co napisałaś w swoim wpisie, ponieważ nic więcej nie zobaczysz jak tylko czasem popatrzysz i nie zobaczysz tego co widzą fani w tym emocjonalnym serialu. Dodam jeszcze tylko, że WM to nie tylko komedia romantyczna, która bawi, ale też melodramat, obyczaj i dramat w jednym, no ale Ty tego nie widzisz bo oglądasz czasami. Serial, który przedstawia wyboistą drogę jaką musi pokonać wielka miłość, aby dojść do szczęśliwego jej finału i tu dodam, że taka jedyna wielka miłość zdarza się też w realu tylko nie każdemu w jego życiu jest dane ją przeżyć i doświadczyć. Serial poruszający tematy tolerancji, zaufania, że warto marzyć i walczyć o swoje marzenia i dążyć do ich realizacji i spełnienia. Serial mówiący o wybaczniu, że zawsze warto wybaczać drugiej osobie i dać jej drugą szansę, a nawet trzecią czy dziesiątą bo każdy na nią zasługuje itd.itp W realu spotykamy się z takimi problemami i sytuacjami, ale Ty ich nie widzsz w tym serialu bo popatrzysz na niego czasam, mogłabym tak argumentować i argumentować. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale niech ono będzie poparte mocnymi i twardymi argumentami, a nie rzucone lakonicznie i nic nie mówiące i zamieszczone w wpisie tylko po to, aby w nim coś napisać oj! słabe to słabe, a nawet żenujące. Pozdrawiam. Fanka WM

  29.01.2020 00:05
 • Do fanki (gość)

  To kiepska z ciebie fanka, skoro czyjś komentarz psuje tobie oglądanie.

  28.01.2020 21:13
 • Fanka (gość)

  Jak serial dla przedszkolaków no nie musisz ogl i nie musisz innym psuć oglądanie

  28.01.2020 21:10
 • Inny punkt widzenia (gość)

  Po co kogoś obrażasz? Nie jestem autorem wpisu z 15:44 ale się z nim zgadzam. Bo to taka bajka, ze akurat dwie siostry z niezbyt majętnego domu, z raczej nie aż tak wyszukanym wykształceniem i doświadczeniem są aż tak uzdolnione, że obie są niezbędne w wielkiej firmie, jedna by szkolić " zieloną" w temacie młoda sekretarkę, a druga to wielki talent, kopalnia pomysłów i wszelkiej kreatywności, no co by oni bez nich zrobili?! No i oczywiście akurat one dwie to obiekt westchnień dwóch braci- szefów. Tam z życia nic nie jest wzięte, nawet te sasiedzkie zatargi. Czasem popatrzę , ale przychylam się do teorii ze to bajka. Kazdy może mieć swoje zdanie.

  28.01.2020 21:09
 • WM to świetny serial !!! (gość)

  Jak ktoś ma rozumek przedszkolaka, myśli jak przedszkolak i jego rozwój ztrzymał się na etapie przedszkola to taki świetny serial komediowo romantyczy jakim jest WM -mówiący o wielkiej miłości i poruszający oraz ukazujący temety/problemy dotyczące np. różnic społecznych na podstawie dwóch rodzin, stosunków rodzinnych i stosunków między sąsiedzkich w dzielnicy głównej bohaterki, przyjaźni, wybaczenia i wielu innych ważnych aspektów życia to z całą pewnością "Wymarzona Miłósć" to nic fajnego dla przedszkolaków, ale napewno Muminki czy Policyjny Patrol itp. bajki to jest coś fajnego dla przedszkolaka.

  28.01.2020 19:15
 • nic fajnego (gość)

  Taki serial dla przedszkolaków.

  28.01.2020 15:44
 • fanka. (gość)

  Wreszcie Can postanowi na swoim i zaręczy się z Sanem Brawo Can😂

  28.01.2020 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×