"Wymarzona miłość" odcinek 12. Sesja zdjęciowa Sanem i Cana [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 12. odcinku Sanem bierze udział w sesji zdjęciowej. Jak wypadną fotografie autorstwa Cana? Sprawdź, co się wydarzy w 12. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 12, czwartek 22.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) podjął decyzję, że twarzą nowej kampanii zostanie Sanem (Demet Özdemir, czemu przeciwna była Deren i nie ukrywała tego. Kobieta próbowała wyperswadować ten pomysł Divitowi z głowy. Bezskuteczne.

Can wybiera Sanem jako twarz nowej kampanii! Deren jest wściekła!Zobacz więcej

W 12. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem wciąż nie rozumie, dlaczego Can postawił na nią. Dziewczyna nie ma doświadczenia przed obiektywem ani w pracy jako modelka. Can i Sanem jadą jednak na sesję. Okazuje się, że zdjęcia będą robione w strojach roboczych: Sanem występuje jako spawacz i rybak. Ostatecznie doskonale bawią się podczas pracy.

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Aylin (Sevcan Yasar) dowiaduje się, że Emre ( Birand Tunca) kupił u jubilera piękny pierścionek. Kobieta jest przekonana, że Divit oświadczy się jej...

Wieczorem odbywa się bankiet, na którym Sanem staje się gwiazdą. Ważny klient kilkakrotnie prosi Sanem do tańca, przez co uniemożliwia to Canowi. Ostatecznie Divit wyrywa Sanem z rąk mężczyzny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×