"Wymarzona miłość" odcinek 122. Can wynajmuje Humie mieszkanie. To koniec jej intryg? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 122. odcinku "Wymarzonej miłości" Can zaskakuje Humę informacją o mieszkaniu, które dla niej wynajął. Kobieta jest wściekła. Czy to koniec jej intryg? Sprawdź, co się wydarzy w 122. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 122. w poniedziałek, 10.02.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) wciąż są razem i myślą o wspólnej przyszłości, jednak w ich związku zaczęło się dziać coś niedobrego. Podczas przygotowań do ślubu Leyli (Öznur Serçeler) i Emrego (Birand Tunca) zaczęły wychodzić na jaw ich różne potrzeby.

Zdjęcia ślubne Sanem i Cana przyczyną kolejnej afery! Czy to ich doprowadzi do rozstania?Zobacz więcej

W 122. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem nie posiada się z radości na wieść o możliwości wydania jej książki w Ameryce. Pojawiają się jednak pewne obawy: dziewczyna nie dość że nie ma czasu na pisanie, to jeszcze straciła wenę. Yigit (Utku Ateş) proponuje jej, że może zostać w wydawnictwie do wieczora. On też będzie, więc mogą zjeść razem kolację. Sanem odmawia, tłumacząc, że od razu biegnie spotkać się z Canem. Całej rozmowie przysłuchuje się właśnie Divit. Mężczyzna wciąż nie wierzy w szczere intencje Yigita.

Leyla przekonuje Emrego, że powinien zadzwonić do ojca. Jest przekonana, że nie będzie miał mu za złe ślubu. Aydin tłumaczy ukochanemu, że wszystkie te tajemnice o chorobie ojca były ze względu na jego dobro. Leyla podkreśla też, że Emre nie ma się czego obawiać - sam wyciągnął wnioski ze swoich dawnych czynów, a teraz jest najlepszym człowiekiem na świecie.

Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?Zobacz więcej

Sanem spotyka się z Ayhan (Ceren Taşçı). Aydin załamuje się na wieść, że jej przyjaciółka ma zamiar wyjechać. Błaga ją, żeby jej nie zostawiała samej. W tym momencie zjawia się obok nich Muzaffer (Cihan Ercan), który informuje przyjaciółki, że bierze szybki ślub z Guliz (Sibel Şişman) i wyprowadza się z nią do Nowej Gwinei.

Następnego ranka Can i Emre godzą się. Bracia przyznają, że rozumieją nawzajem swoją postawę. Ich rozmowie przysłuchuje się Huma, która jest niezadowolona, kiedy słyszy, że dopóki ona jest w domu, to ojciec na pewno tu nie przyjedzie. W tym momencie słychac krzyk Leyli, która jest przerażona, że dziś jest ich ślub, a oni nawet nie mają stroju.

Leyla i Emre wybierają się na zakupy, w tym czasie Can wręcza Humie klucze. Kobieta jest zaskoczona, a syn tłumaczy jej, że na razie nie mogli znaleźć odpowiedniego domu dla Emrego i Leyli, dlatego wynajęli jej dom. Divit tłumaczy, że nowe lokum na pewno sie jej spodoba, a jej obecność przy nowożeńcach nie jest wskazana. Kobieta jest wściekła! Czy to koniec jej intryg?

Demet Özdemir opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Aktorka ma specjalne życzenie urodzinoweZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×