"Wymarzona miłość" odcinek 123. Wesele Leyli i Emrego! Can odkryje tajemnicę Yigita? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 123. odcinku "Wymarzonej miłości" odbywa się wesele Leyli i Emrego. Czy uda się pogodzić różne potrzeby Aydinów i Divitów? Can próbuje się dowiedzieć, czy Yigit rzeczywiście współpracuje z wydawnictwem w Stanach Zjednoczonych. Sprawdź, co się wydarzy w 123. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 123. we wtorek 11.02.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Huma (İpek Tenolcay) obrała sobie za cel, aby doprowadzić do rozstania Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman). Kobieta chciała też powstrzymać związek Leyli (Öznur Serçeler) i Emrego (Birand Tunca), jednak ci zdecydowali się na cichu ślub. Intrygi kobiety udają się mniej lub bardziej, jednak teraz jej zadanie będzie utrudnione, bo Can wynajął jej dom.

Can wynajmuje Humie mieszkanie. To koniec jej intryg? Zobacz więcej

W 123. odcinku "Wymarzonej miłości" trwają przygotowania do ślubu Leyli i Emrego. Sanem jedzie do Cana, gdzie w spokoju ma pisać książkę. Jednak nie może się skupić przy ukochanym, na dodatek w domu pojawiają się także Deren (Tuğçe Kumral), Ceycey (Anıl Çelik), Guliz (Sibel Şişman) i Yigit (Utku Ateş). To nie ułatwia dziewczynie pracy. W końcu Yigit proponuje jej, aby zostawiła tego dnia pisanie i przygotowała się do wesela siostry, a nad książką popracuje następnego dnia. Obecność Yigita obok Sanem nie podoba się Canowi, który natychmiast reaguje i stwarza dystans między nimi.

Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?Zobacz więcej

Wesele Leyli i Emrego

Wesele Leyli i Emrego odbywa się w luksusowej sali. Huma cały czas obawia się o upokorzenie przez gości Aydinów.Wszyscy goście jednak doskonale się bawią. Deren porywa do tańca Yigita. Kobieta okazuje mężczyźnie zainteresowanie, jednak ten między słowami zdradza, że jego serce należy do innej.

W międzyczasie Can dostaje informację, że Yigit nie ma żadnych współpracowników w Stanach Zjednoczonych. Wściekły Divit wygarnia wszystko mężczyźnie, ale ten jako dowód pokazuje mu umowę, która tego dnia przyszła do niego mailowo. Oczy wszystkich skierowane są na Cana, a Sanem nie może opanować nerwów. Po przyjęciu Sanem i Can odbywają kolejną szczerą rozmowę i obiecują sobie niczego przed sobą nie ukrywać.

Następnego dnia Can robi ukochanej niespodziankę. Przyjeżdża po nią pod dom i zabiera do swojej chatki, gdzie wszystko przygotował tak, aby mogła w spokoju pisać książkę. Sanem jest wzruszona i zachwycona, ale nie może się skupić. Po wielu próbach w końcu poddaje się i mówi Divitowi, że nie uda się jej nic napisać. Can odwozi Sanem do wydawnictwa, gdzie czeka na nią równie uroczo przygotowane biurko. Yigit zostawił jej liścik, w którym przyznał, że przygotował wszystko tak, aby niczego jej nie brakowało i spokojnie mogła pisać.

Demet Özdemir opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Aktorka ma specjalne życzenie urodzinoweZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Znowu nie ma filmu na vod tvp odcinka 123, ciągle coś zmieniają, mam juz tego dość, czekam na powtórki na przyzwoitym kanale i godz.

  11.02.2020 18:19
 • Już wkrótce (gość)

  Poczekajmy, zobaczymy tę głowę na karku...

  11.02.2020 09:54
 • Gość (gość)

  To bardzo fajny film, romantyczno komediowy z nutą intryg super konwersacje naprawdę można się uśmiać. Na szczęście Can ma głowę na karku, nie żyje na wiarę kieruje nim rozum.

  11.02.2020 05:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×