"Wymarzona miłość" odcinek 127. Can ponownie wyjeżdża! Sanem znów popadnie w obłęd? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 127. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can nadal nie potrafią szczerze porozmawiać poza wymianą kilku gorzkich zdań. Divit postanawia wyjechać ze Stambułu. Co będzie z Sanem? Znów popadnie w obłęd?

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 127. w poniedziałek, 17.02.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Po niespodziewanym powrocie Cana (Can Yaman) do Stambułu, życie wszystkich zostało nieco wywrócone do góry nogami. W domu Sanem (Demet Özdemir) zatrzymał się Aziz (Ahmet Somers), nieustannie przebywa w nim Can, a Sanem nie umie odnaleźć się w tej sytuacji.

Can dowiaduje się o terapii Sanem. Huma i Yigit znów knują!Zobacz więcej

W 127. odcinku "Wymarzonej miłości" Huma (İpek Tenolcay) nie daje spokoju swoim synom. Kobieta za wszelką cenę chce się spotkać z Canem. Jej powodem nie jest tęsknota za synem, a chęć sprawdzenia, na jakim etapie jest on w relacji z Sanem i co ona w związku z tym może jeszcze zrobić, aby dawni narzeczeni na pewno się nie pogodzili.

Sanem i Can siłą rzeczy ciągle się spotykają. Mimo że atmosfera nadal jest napięta i nie potrafią ze sobą spokojnie porozmawiać, to widać, że emocje lekko zelżały. W obojgu odżywają wspomnienia, które i tak były ciągle silne.

Aziz postanawia wynająć sąsiedni dom. Jego właścicielką jest ta sama osoba, do której należy posiadłość Sanem. Kiedy w do domu przyjeżdża Mirhiban (Sevinç Erbulak) okazuje się, że ona i Aziz doskonale się znają! Kobieta była pierwszą miłością Divita.

Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?Zobacz więcej

Mevkibe (Özlem Tokaslan) zaprasza Aziza na kolację. Ku zaskoczeniu wszystkich, mężczyzna pojawia się tam w towarzystwie Mirhiban. Spotkanie przebiega w przyjaznej atmosferze, jednak w pewnym momencie Mevkibe dostrzega przez okno zbliżającą się Humę. W ostatniej chwili udaje się im zapobiec spotkaniu byłych małżonków.

Canowi kończy się woda na łodzi i pod tym pretekstem idzie wieczorem do Sanem. Przez okno zauważa, że jest u niej Yigit (Utku Ateş). Divit słyszy, jak wydawca proponuje Aydin półroczny wyjazd do Nowego Jorku. Nie czekając na ostateczną odpowiedź Sanem, Can odchodzi. Nie słyszy, jak dziewczyna tłumaczy Yigitowi, że nie jest jeszcze gotowa na wyjazd ze Stambułu. Na razie bezpiecznie i spokojnie czuje się w swojej posiadłości i nie chce się stąd ruszać.

Kiedy ostatni odcinek? Jak kończy się "Ranny ptaszek"?Zobacz więcej

Przy swojej łodzi Can spotyka ojca i informuje go, że natychmiast musi wyjechać. Nie jest w stanie podać mu powodu, ale Divit w tym momencie wie, że nie ma czego szukać w Stambule, skoro jego ukochana też wyjeżdża. Po pożegnaniu z ojcem. Can jeszcze raz idzie do Sanem. Para znów nie rozmawia, tylko wymienia zdawkowe zdania. Kiedy Can odchodzi i żegna się z nią w wymowny sposób. Nagle Sanem uświadamia sobie, że Divit wyjedzie. Biegnie za nim do portu, ale jego łódź już odpłynęła. Dziewczyna jest zrozpaczona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość. (gość)

  Yigita powinno się posłać na księżyc razem z ta intygantka Huma. Działają mi na nerwy. To matka której nie było tyle lat przy Cane i teraz znów go krzywdzi. Ta baba to nie ma serca. Mam nadzieję że sanem w końcu przejrzy na oczy i pośle ich do diabła. Chociaż i tak w tych filmach zawsze się kończy szczęśliwie.

  17.02.2020 10:35
 • Ja... (gość)

  Godzina tego serialu jest mi tak nie na rękę że szok. Ale oglądam.. Jest jeszcze jakiś serial tego typu godny polecenia który leci na TVP?

  15.02.2020 19:38
 • Ghjff (gość)

  Nie mogę zdzierżyć tego ygita, od początku mnie wkurza ten ryży kiep, o humie nie wspomne, aylin czy fabrio też byli negatywni ale nir tak wkurzający

  15.02.2020 15:10
 • ada (gość)

  Nie podoba mi się ta para dlatego tego nie oglądam. Kilka podejść do serialu i dość! Nie , nie lubię tak przerysowanych postaci jak Sanem ani takich pewniaków jak Can.

  14.02.2020 21:54
 • do jeny (gość)

  Sanem to pusta idiotka.

  14.02.2020 17:32
 • o jeny (gość)

  Can co ty robisz przeciez Sanem umiera bez Ciebie a Ty nez niej nie rob jej tego przeciez sie kochacie zawroc ikochaj bardzo kochaj ja!

  14.02.2020 16:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×