"Wymarzona miłość" odcinek 13. Sanem i Can mają romans? W agencji pojawiają się plotki! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 13. odcinku "Wymarzonej miłości" po przyjęciu w agencji aż huczy od plotek na temat romansu Sanem i Cana. Sprawdź, co się wydarzy w 13. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 13, piątek, 23.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Podczas przyjęcia Sanem (Demet Özdemir zrobiła piorunujące wrażenie na wszystkich. Can (Can Yaman) również nie mógł oderwać od niej wzroku. Divit chciał nawet kilka razy z nią zatańczyć, lecz ciągle ubiegał go biznesmen z firmy kosmetycznej.

Sesja zdjęciowa Sanem i CanaZobacz więcej

W 13. odcinku "Wymarzonej miłości" biznesmen próbuje zatrzymać Sanem i znów z nią zatańczyć. Dziewczyna nie ma na to ochoty i próbuje grzecznie mu odmówić. Całe zajście widzi Can, który postanawia interweniować. Łapie Sanem za rękę i zabiera ją z przyjęcia. Biznesmen jest wściekły i agencja traci z nim kontrakt.

Pracownicy agencji są zaskoczeni przebiegiem sytuacji. Wszyscy próbują dodzwonić się do Sanem, jednak bezskutecznie. Zaczynają się plotki o romansie, który może łączyć właściciela agencji z nową pracownicą.

Can zabiera Sanem do domku pod lasem. Wieczorem urządzają sobie grilla, a dziewczyna wypija za dużo wina i w końcu zasypia w ramionach Divita.

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×