"Wymarzona miłość" odcinek 133. Yigit oświadcza się Sanem! Aydin powie "tak"? Co na to Can? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 133. odcinku "Wymarzonej miłości" następuje niespodziewany zwrot akcji. Yigit wykorzystuje sytuację i oświadcza się Sanem! Czy Aydin powie "tak"? Co na to Can? Sprawdź, co się wydarzy w 133. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 133. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Po zakończonych poszukiwaniach Cenera Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) spędzili noc w lesie. Pomimo dość nietypowej sytuacji, nikt nie przejmował się ich nieobecnością, licząc na to, że para w końcu się pogodzi. Jedynie Yigit (Utku Ateş) szalał z zazdrości i niepokoju, że Divit pokaże Sanem nagranie z monitoringu.

Sanem i Can spędzają noc w lesie. Pogodzą się? Emre przyznaje się do braku pracuZobacz więcej

W 133. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can rankiem wracają z lasu. Po drodze w ich głowach przewijają się wspomnienia z ich wcześniejszych leśnych eskapad. Kiedy pojawiają się w posiadłości, wszyscy czekają na nich zniecierpliwieni i z nadzieją na dobre informacje. Yigit bacznie ich obserwuje, próbując wywnioskować czy sytuacja między nimi się zmieniła i czy Sanem już zna prawdę. Can znów ostentacyjnie pokazuje dysk z "nagraniem" i informuje wszystkich, że musi załatwić coś ważnego.

Yigit podąża za nim i proponuje porozmawiać. Nie mówi wprost, że to on spalił notatnik Sanem, ale obaj doskonale to wiedzą. Can stawia sytuację jasno: albo Yigit sam się jej przyzna, albo Can jej to powie. W tym momencie zjawia się Sanem. Yigit wchodzi z nią do mieszkania, żeby porozmawiać i w tym momencie dostaje wiadomość od Humy (İpek Tenolcay), że wokół chatki nie ma żadnych kamer. Wydawca wykorzystuje tę sytuację i zamiast przyznać się Sanem do spalenia jej notatnika, oświadcza się jej! Aydin jest zaskoczona i tłumaczy mu, że są tylko przyjaciółmi. Zanim dziewczyna zdąża powiedzieć "nie", Yigit prosi, żeby przemyślała wszystko na spokojnie. Nagle cała sytuacja się zmienia. Sanem jest przekonana, że Can wiedział o oświadczynach Yigita i jest załamana, że pozwolił mu na to. Między Yigitem a Canem dochodzi do poważnej rozmowy, a Divit odgraża się, że Aydin prędzej czy później i tak pozna prawdę.

Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?Zobacz więcej

Emre (Birand Tunca) zaczyna pracę w sklepie Aydinów. Nihat (Berat Yenilmez) przekazuje zięciowi obowiązki, a Divit w typowy dla siebie sposób, robi to po swojemu. Aydinowi nie podoba się fakt, że mężczyzna poprzestawiał w sklepie wiele rzeczy i ma w planach sprowadzenie nowych luksusowych towarów.

Wieczorem Sanem zgodnie ze swoim rytuałem bierze tabletki na pomoście. Kiedy wraca, zauważa, że na pomost zmierza Can. Dziewczyna ukrywa się i obserwuje. Divit najwyraźniej na nią czeka, jednak Aydin nie ujawnia swojej obecności. W końcu oboje zasypiają - Can na pomoście, a Sanem ukryta za domkiem.

Kiedy ostatni odcinek? Jak kończy się "Ranny ptaszek"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Aydin to nazwisko Sanem... 😋

  24.02.2020 23:12
 • Htrjp (gość)

  Aydin to nazwisko Sanem...)

  24.02.2020 23:09
 • Ada (gość)

  Co to znaczy, że wymarzoną miłość zastąpi inny serial? Przecież zostało jeszcze około 20 odcinków ,to 4 tygodnie emisji a do 5marca jest tydzień.Chyba TVP nie ma zamiaru przerwać nadawania ulubionego serialu tuż przed jego zakończeniem?!

  24.02.2020 22:44
 • Mimi (gość)

  Jaka Aydin. Czy wy wiecie o czym piszecie. Sanem czy powie Tak a nie Aydin.

  24.02.2020 21:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×