"Wymarzona miłość" odcinek 138. Sanem i Can zostają partnerami w firmie! Divit dowiaduje się o pierścionku zaręczynowym Sanem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 138. odcinku "Wymarzonej miłości" wszyscy starają się sformalizować produkcję kremów Sanem, jednak na wiele rzeczy zaczyna brakować funduszy. Kiedy Can proponuje swoje pieniądze ze sprzedaży łodzi, Aydin proponuje, żeby zostali partnerami. Sprawdź, co się wydarzy w 138. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 138, we wtorek, 3.03.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) spędzili kilka godzin razem na morzu i dzięki temu w końcu szczerze ze soba porozmawiali. Atmosfera między nimi ewidentnie oczyściła się i mimo że oficjalnie przyznają, że nie mogą być razem, to bez siebie nie są w stanie żyć. Odżywające uczucie próbuje wszelkimi sposobami zepsuć Yigit (Utku Ateş), który nakłonił Cemara, aby ten zasłał policję do posiadłości.

Sanem i Can wypływają razem w morze i w końcu wszystko sobie wybaczają!Zobacz więcej

W 138. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem dowiaduje się o tym, co zaszło w posiadłości podczas ich nieobecności. Dziewczyna jest zmartwiona, ale wszyscy postanawiają wziąć się do pracy i załatwić jeszcze szybciej wszystkie formalności związane z produkcją kremów i założeniem działalności. Can wykorzystuje swoje znajomości.

Emre (Birand Tunca) sprzedaje swoje auto. Kiedy jest w salonie luksusowych samochodów, słyszy, że szukają tam sprzedawcy. Divit spontanicznie podchodzi do mężczyzny i jego synka, którzy właśnie weszli do salonu i namawia ich na kupno samochodu. Emre oferuje siebie na stanowisko sprzedawcy i... dostaje tę pracę. Najbliżsi Emrego cieszą się, że mężczyzna w końcu znalazł pracę, ale nikt nie jest przekonany, czy rzeczywiście powinien pracować na takim stanowisku.

Can Yaman zapuszcza brodę i włosy. Znów zaczyna przypominać Cana z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

W posiadłości trwają prace agencji nad firmą Sanem. Niespodziewanie pojawia się tam kilku mężczyzn nasłanych przez Cemara i zaczynają grozić wszystkim. Kiedy jeden z osiłków zbliża się do Sanem, niespodziewanie pojawia się za nim Can i unieruchamia go. Dochodzi do bójki, w wyniku której nasłani przez konkurencję panowie uciekają z posiadłości.

Detektyw dzwoni do Cana z informacją, że Yiigit nie zajmuje się żadnym innym pisarzem, tylko Sanem, a kobieta z którą się spotkał to Huma! Wściekły Divit jedzie do matki i żąda wyjaśnień. Kobieta panikuje, ale szybko wymyśla zgrabną wymówkę.

Najpiękniejsze chwile Sanem i Cana. Romantyczne sceny z udziałem bohaterów "Rannego ptaszka"Zobacz więcej

Pracownicy Fikri Hariki omawiają kolejne szczegóły dotyczące firmy Sanem. Nagle okazuje się, że na wiele spraw brakuje funduszy. Wówczas Can oferuje pieniądze ze sprzedaży łodzi. Sanem nie chce ich przyjąć, ale ostatecznie proponuje Divitowi, aby zostali partnerami! Czy wspólny biznes zbliży ich jeszcze bardziej?

Wieczorem wszyscy świętują wspólny sukces. Atmosfera jest wspaniała, a Sanem pierwszy raz od roku szczerze się śmieje. Leyla mówi o tym Canowi i pyta, czy zmierza znów wyjechać. Divit obiecuje, że nigdzie się stąd nie ruszy.

Po imprezie Sanem zasupia w hamaku. Kiedy Can chce ją przykryć zauważa pierścionek zaręczynowy zawieszony na łańcuszku na jej szyi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maksi (gość)

    Kiedys można było obejrzeć go na youtobe pt Ranny ptaszek z napisami po polsku ale zostal odc 1 i 51 Zostal zablokowany przez osoby ktore tłumaczyly a to wszystko przez ludzi ktorzy zapisywali go do swojej playlisty. Obecnie można obejrzec go w grupue na fb.

    06.03.2020 12:48
  • Fanka RANNEGO PTASZKA (gość)

    To po co w ogóle zaczeli go puszczać skoro w najciekawszych momentach ściągają go z ekranu

    04.03.2020 23:46
  • Smutna (gość)

    Szkoda że Pan Kurski zabiera fajny nie tragiczny serial i nie kończy odcinków,czyżby bajki z dzieciństwa też znał takie okrojone?to tylko współczuć 😥😥

    04.03.2020 20:30
  • Mira (gość)

    Drodzy Fani rannego ptaszka piszcie proszę o wszystkim co się dzieje u bohaterów serialu.Nie mam czasu ani sposobności do szperania na ich temat a z pewnością będzie się dużo działo,bo podobno Yaman znalazł miłość i nie jest to Demet.A może TVP nas zaskoczy?owoc Morza Martwego,to nie z kurskim.

    03.03.2020 16:24
  • Maksi (gość)

    Kiedys można było obejrzeć go na youtobe pt Ranny ptaszek z napisami po polsku ale zostal odc 1 i 51 Zostal zablokowany przez osoby ktore tłumaczyly a to wszystko przez ludzi ktorzy zapisywali go do swojej playlisty. Obecnie można obejrzec go w grupue na fb.

    03.03.2020 15:49
  • Iwona (gość)

    Bardzo fajny film.Chciałabym go obejrzeć do końca.Lepszy od wcześniejszych.

    03.03.2020 14:48
  • Tiki (gość)

    Tyle fanów A takie coś robią masakra

    03.03.2020 13:41
  • Gosc (gość)

    Mozna na youtubie obejrzec po angielsku i powlosku.takze na platformie tv.ru po rosyjsku.i sprawdzcie na facebooku zakatek tureckich seriali na youtubie jest ostatni 51 odcinek tlumaczony przez sts z napisami polskimi.trwa ponad 2 godziny.racja film jest super.apropo Can zagra w nowym serialu pt.mister klamca,tytul roboczy

    03.03.2020 11:21
  • Marita (gość)

    Kochani pisałam wiadomość na fb do tvp i odpisali, że puszczają wszystko to co otrzymali od tureckiego dystrybutora.Zapytalam więc ponownie, dlaczego nie puszczają wszystkiego do końca... jak być powinno.... A oni ponownie ta sama odp.... Mają wyrabane.... Tak się nie robi!!!! wstyd tvp

    03.03.2020 10:53
  • . A. Misiejuk (gość)

    Film jest Suprę, nie rozumiem dlaczego jest tak okrojony, a fakt że został przeniesiony z TV2 do lokalnej to już żenada. MOŻE należałoby zwrócić uwagę na popularność tego filmu!!!!!!! Agnieszka

    03.03.2020 07:19
  • Anna (gość)

    Też jestem zła ,że nie wszystkie odc puszczą wymarzonej miłosci ,ale co ma przydięga do tego ?przysięga jest na 1 programie a wymarzona miłosc na 3 kupują filmy a pozniej ich nie konczą i tak jest za kazdym razem rzeczywiscie Elif to juz piwinni zniesc przestalam go oglądac po180 odc bo juz nie mogłam patrzec co oni z tą Elif robią i za co oplacac abonament za te powtorki wszystkie ?

    03.03.2020 07:09
  • Smutna (gość)

    Ja też zadzwonię. Powinniśmy ich zalać telefonami i emailami. Chociaż pewnie i tak nic to nie da :( Cieszę się ze tylu fanów ma ten film bo jest SUPER!!!!

    02.03.2020 22:32
  • Gość (gość)

    Jesli tvp nie wyemituje wszystkich odcinków to bedzie kpina z widza i tyle w temacie!

    02.03.2020 21:51
  • Tylko Can & Demet 💖 (gość)

    Na fb są wszystkie odcinki do końca ale po turecku. Należy usunąć ELIF tego idiotycznego tasiemca. Ta cała Elif niech się weźmie za naukę i do szkoły ją wysłać bo pewnie ma braki

    02.03.2020 21:49
  • Ala (gość)

    Ja wysłałam dwa maile do tvp mam potwierdzenie że maile otrzymali ale brak odpowiedzi. Wiadomości z prośbą o emisję wszystkich odcinków lub chociaż umieszczenie ich na vod zgłosiłam w piatek

    02.03.2020 21:44
  • zFanka (gość)

    Drodzy komentatorzy mavie racje ze film turecki wymarzona milosv to piekny film i powinien byc wyemitowany w Polsce wcalosci kto Polakow ooszukuje????.😈😈😈

    02.03.2020 19:02
  • Mira (gość)

    Zadzwońcie proszę do TVP Katowice pod numer 605 605 800 lub 32 259 52 00.Ja zadzwoniłam po pracy i było za pozno.Zadałam facetowi pytanie dlaczego skrócili serial?odpowiedział,że on nie wie ale połączy mnie z kimś,kto wie.Niestety nikt się nie zgłosił a była godzina18,43.Może odpowiedzą

    02.03.2020 18:41
  • ala (gość)

    to będzie finał tylko przy skróconych odcinakach? czy po prostu nie bedzie zakonczenia i zakoncza na 139 a klilka(nascie odcinkow) nie wyemituja?????

    02.03.2020 18:08
  • Osa (gość)

    Jak można tak telewidzów oszukiwać jeżeli zaczliscie puszczać serial wymarzona milosc to puśćcie go do ostatniego odcinka TVP nic innego nie umie tylko klamac i robić z widzów debili

    02.03.2020 16:49
  • Rozczarowana (gość)

    Nawet nasi południowi sąsiedzi Czechy wemitowaly 161 od ,po 45 minut czyli całość myślę że to czysta złośliwość TVP nie wierzę że Turcja Polsce i tylko Polsce okroiła film który inne kraje emitują w całości myślę że pan Kurski nas widzów nie zawiedzie i wyemituje resztę odcinków na początku mówili o 155 odcinkach

    02.03.2020 16:28
NowszeStarsze