"Wymarzona miłość" odcinek 139. Can wykrada Sanem naszyjnik z pierścionkiem. Zmusi ją w ten sposób do wyznania miłości? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 139. odcinku "Wymarzonej miłości" Can postanawia zmusić Sanem do wyznania miłości i wykrada jej naszyjnik z pierścionkiem zaręczynowym. Czy jego plan zadziała? Sprawdź, co się wydarzy w 139. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 139, w środę, 4.03.2020 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) przypadkiem odkrył, że na łańcuszku, który Sanem (Demet Özdemir) nosi cały czas ukryty pod ubraniem zawieszony jest pierścionek zaręczynowy, który dostała od niego. Divit jest już pewny, że dziewczyna nigdy nie przestała go kochać.

Sanem i Can zostają partnerami w firmie! Divit dowiaduje się o pierścionku zaręczynowym SanemZobacz więcej

W 139. odcinku "Wymarzonej miłości" Can postanawia wykraść łańcuszek Sanem. Kiedy dziewczyna ponownie zasypia na hamaku, Divit podchodzi i delikatnie zdejmuje jej biżuterię. Następnego dnia rano, Sanem odkrywa, że nie ma sobie najcenniejszej dla niej rzeczy! Dziewczyna wpada w panikę i zaczyna poszukiwania. Aydin przeszukuje niemal całą posiadłość. Can co i rusz dopytuje, czego szuka, aby zmusić ją do wyznania prawdy. Jednak Sanem wciąż udaje, że nic się nie stało.

Can Yaman zapuszcza brodę i włosy. Znów zaczyna przypominać Cana z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Emre (birand Tunca) jest nieszczęśliwy w nowej pracy. Doskonale zdaje sobie sprawę, że stać go na więcej. Divit jednak przed wszystkimi udaje, że wszystko jest w porządku. Mężczyzna stara się skupić na fakcie, że w końcu ma pracę.

Yigit (Utku Ateş) kontynuuje swój plan pogrążenia firmy Sanem. Mężczyzna kontaktuje się z Bulutem, od którego dostaje informacje o wydarzeniach w posiadłości.

Najpiękniejsze chwile Sanem i Cana. Romantyczne sceny z udziałem bohaterów "Rannego ptaszka"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Czekam na kolejne odcinki wymarzonej miłości . To nie sprawiedliwe co zrobiliście ludziom . Chcemy oglądać je do końca .

    07.05.2020 14:19
  • Wymarzona miłość (gość)

    Prosze dajcie ostatnie odcinki WYMARZONEJ MIŁOŚCI po polsku dla widzów bo ten serial był bardzo ekscytujący i bardzo wciagnał , widzowie chcą zobaczyć jak się zakonczy historia SANEM i CANA. Wierzymy że telewizja polska zlituje się nad widzami i da dla nich ostatnie odciniki tego serialu PROSZE.

    09.03.2020 09:36
  • Pablo (gość)

    Zaczonc i nie skończyć żenada nie płacic to sie nauczoł

    07.03.2020 11:01
  • Marcin (gość)

    Na stronie tvp jest dostępny formularz w ktorym mozemy wysłać negatywna opinię, wraz z wszelkimi szczegolami, im wiecej z nas wysle moze to rozważą.

    07.03.2020 01:44
  • Martyna (gość)

    Najlepszy Turecki serial który do tej pory oglądałam... Jak mozna nie wyświetlić tyle odcinków... Porażka. Za co my placimy?

    07.03.2020 01:17
  • Baśka (gość)

    Dlaczego nie mogę obejrzeć serialu "Wymarzona miłość"? Jestem tak zawiedziona ,to po prostu kpina p.Kurski ,jedyny porzadny turecki serial ,14 odcinkow do konca i przerwac emisje ,po prostu jest nie ferrrrrr.

    06.03.2020 20:02
  • Oburzona (gość)

    Witam Jestem bardzo mega zawieziona po tym co wyczytałam na social media, że to koniec "wymarzonej miłości" szczerze popłakałam się na codzien uczę się, chodzę do szkoły nie miałam jak oglądać tego filmu, ponieważ był on o godzinie 10;00 :((( wracając ze szkoły dzień w dzień oglądałam odcinek na VOD! Mam nadzieję że powróci on to telewizji bo powiem szczerze Jeszcze żaden serial tam mocno mnie nie urzekł ten jest wyjątkowy... Jestem bardzo zawiezdziona Polską Telewizją po prostu brak mi słów...

    06.03.2020 15:48
  • Aska (gość)

    Chcę oglądać do końca serial Wymarzona miłość, co to za porządki, wznowić edycję serialu

    06.03.2020 11:34
  • Kaśka (gość)

    Gdzie można obejrzeć dalsze odcinki Wymarzonej miłości bez napisów , nie każdy dobrze widzi.Po co nudną Elif puszczają a to co miłe, zabawne i przyjemne ukrywają w najlepszych momentach.

    06.03.2020 11:01
  • Ania (gość)

    TVP dało popis profesjonalizmu, jak można pokazywać serial i najważniejszych ostatnich odcinków nie pościć. Dla mnie jest to brak profesjonalizmu jeśli kogoś nie stać na zakup praw do całego serialu to się go nie kupuje . Po jakiego gwoździa ktoś wkręca się w serial a potem otrzymuje takie rozczarowanie.

    06.03.2020 09:55
  • Joanna (gość)

    Jeszcze raz powtarzam:wszystkie odcinki, wspaniale przetlumaczone i nie wycinane są dostępne na Zakątku Tureckich Seriali. Przez FB i zgłosić się należy do grupy, a potem już tylko na spokojnie oglądać. Po co te nerwy, pan Kurski nie czyta takich rzeczy😁 Ja też szukałam gdzie można obejrzeć, bo uwielbiam ten film😍 powodzenia i pozdrawiam.

    05.03.2020 19:39
  • Ranny ptaszek (gość)

    Panie Kurski, bardzo proszę po udostępnienie ostatnich odcinków choćby na VOD, serial jest świetny i naprawdę fajnie się go ogląda.

    05.03.2020 16:00
  • Ala (gość)

    Wyemitują przed wyborami żeby znowu kilka głosów dostać A ludzie jak barany pójdą na nich głosować

    05.03.2020 14:06
  • Lusi (gość)

    Kolejny raz robią z ludzi idiotow! To jakaś kpina... brak słów!

    05.03.2020 13:42
  • Rozczarowana (gość)

    Witam fanów wymarzonej miłości potem jak nas potraktowała TVP szukałam na yutube i znalazłam w języku czeskim można zrozumieć po czesku wymarzona miłość to zasnena laska może komuś pomogę by zobaczyć ten film piękny do końca

    05.03.2020 12:36
  • Mery (gość)

    Jak można przerwać emitowanie serialu, przed samym końcem!!! Żenada, komuś brak szacunku do telewidzow i głowy na karku... Wypadaloby chociaż umieścić finałowe odcinki na VOD, o co niniejszym proszę...