"Wymarzona miłość" odcinek 15. Sanem i Can jako narzeczeni na uroczystej kolacji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 15. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can idą jako narzeczeni na uroczystą kolację z włoskim biznesmenem. Sprawdź, co się wydarzy w 15. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 15, środa, 28.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Sanem (Demet Özdemir i Can (Can Yaman) wyszli razem z bankietu, musieli udawać przed włoskim biznesmenem narzeczonych. Dzięki temu udało się im dojść do porozumienia.

Can uratuje sklep ojca Sanem?Zobacz więcej

W 15. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can idą na uroczystą kolację z biznesmenem. Mężczyzna chce koniecznie wiedzieć, jak para się poznała. Oboje podają inne miejsce poznania i w końcu każde opowiada swoją historię. Sanem jest zauroczona opowieścią Cana. Para znów robi dobre wrażenie na Włochu.

Pracownicy agencji wyjeżdżają na obóz motywacyjny, w którym bierze udział również agencja Aylin (Sevcan Yasar). Sanem i Leyla (Öznur Serçeler) namawiają Osmana (Ali Yagci), aby jechał z nimi i udawał narzeczonego Sanem. W końcu sprawa z pierścionkiem musi się jakoś wyjaśnić. Niestety sprawa na obozie tylko sie komplikuje. Emre (Birand Tunca) dowiaduje się, że Aylin wie, że kupił piękny pierścionek i dlatego Divit chce go odzyskać od Sanem. Niestety Aylin jest świadkiem tej sytuacji i postanawia zemścić się na ukochanym!

Jak Can z "Rannego ptaszka" wygląda bez brody i długich włosów? Kiedyś prezentował się lepiej?Zobacz więcej

Niespodziewanie na obozie pojawia się włoski biznesmen! Teraz Sanem musi znów udawać narzeczoną Cana. Divit postanawia porozmawiać szczerze ze swoją pracownicą i tłumaczy jej, że jeśli nie ma ochoty to nie musi "chodzić z nim za rękę", może być po prostu obok niego. Sanem wyznaje, że odejdzie, jeśli on tego chce.

Jaka będzie odpowiedź Cana?

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×