"Wymarzona miłość" odcinek 16. Sanem wyzna Canowi miłość? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 16. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem decyduje się wyznać Canowi prawdę o swoich uczuciach. Sprawdź, co się wydarzy w 16. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 16, czwartek, 29.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Obóz motywacyjny dla pracowników agencji okazał się przełomowy. Sanem (Demet Özdemir poprosiła Osmana (Ali Yagci), żeby udawał jej narzeczonego, aby wyjaśnić Canowi (Can Yaman) sytuację z pierścionkiem. Jednocześnie na obozie pojawia się włoski biznesmen, przed którym Sanem i Can udają zakochanych. Divit widząc jednak Sanem z "narzeczonym" stwierdza, że to nie ma sensu.

Sanem i Can jako narzeczeni na uroczystej kolacji!Zobacz więcej

W 16. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem jest przybita obrotem sytuacji. Osman widząc przyjaciółkę smutną, namawia ją, aby porozmawiała z Canem i wyjawiła mu prawdę. Kiedy dziewczyna decyduje się na szczerą rozmowę, okazuje się, że Divit wrócił już do miasta. Sanem postanawia natychmiast działać i razem z Leylą (Öznur Serçeler) opuszczają obóz.

Serial zniknie z anteny TVP2? Gdzie oglądać dalsze odcinki "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Sanem jedzie do Cana i zaczyna szczerą rozmowę. Divit ma już swoje przypuszczenia, co dziewczyna chce mu powiedzieć, jednak w tym momencie rozdzwaniają się jego telefony. Media obiegła informacja, że kampania, którą zrealizował Can z Sanem jest plagiatem. Divit jest wściekły i chce zostać sam.

W agencji jest napięta atmosfera! Wszyscy chcą się dowiedzieć, kto z firmy sprzedaje informacje do konkurencji. Deren (Tugçe Kumral) wyjawia swoje podejrzenia wobec Sanem, którą kiedyś zastała w gabinecie Divita. Can nie bierze tej opcji w ogóle pod uwagę. Sanem jest przerażona, że prawda wyjdzie na jaw...

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Kocham ten serial "Wymarzona miłość "dlaczego musieli przenieść go na inny kanał, a poza tym ta godzina jest beznadziejna jestem w tym czasie w pracy i nie mam szans go oglądać 🙁😩😥

    09.09.2019 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×