"Wymarzona miłość" odcinek 17. Sanem odkrywa zamiary Emre! Can odchodzi z firmy [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 17. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem odkrywa prawdziwe zamiary Emre i nie zamierza już mu pomagać. Can odchodzi z firmy. Sprawdź, co się wydarzy w 17. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 17, piątek, 30.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Na mieście pojawiły się bilboardy ze zdjęciami Cana (Can Yaman), a w mediach pojawiły się doniesienia o plagiacie! Wściekły Can nie zamierza się nikomu tłumaczyć, a wszyscy w firmie próbują dowiedzieć się, kto wynosi z agencji informacje.

Sanem wyzna Canowi miłość? Divit oskarżony o plagiat!Zobacz więcej

W 17. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem (Demet Özdemir domyśla się, że za wyciekiem informacji z agencji stoi Emre (Birand Tunca) i wykrzykuje mu prosto w twarz, że nie ma zamiaru nic więcej dla niego robić.

W związku z aferą i posądzeniem o plagiat Can zostaje wydalony z prestiżowego stowarzyszenia fotografów. Divitowi ciężko opanować emocje i odchodzi z agencji. Niespodziewanie Deren (Tugçe Kumral) odbiera telefon z informacją, że rada stowarzyszenia chce się spotkać z Canem następnego dnia rano. Nikt jednak nie ma kontaktu z Divitem. Wszyscy wyruszają na poszukiwania szefa.

Serial zniknie z anteny TVP2? Gdzie oglądać dalsze odcinki "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Emre jest przerażony, że Aylin (Sevcan Yasar) stoi za aferą. Prosi ukochaną o wyjaśnienie, jednak kobieta wypiera się wszystkiego.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×