"Wymarzona miłość" odcinek 2. Can całuje Sanem! Czy to początek romansu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2. odcinku "Wymarzonej miłości" odbywa się uroczysta gala na cześć właściciela agencji reklamowej. Na imprezie Can niespodziewanie całuje Sanem!

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 2. w środę.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) dostała ultimatum od rodziców: musi rozpocząć poważne życie i wziąć zaaranżowany ślub. Dziewczyna, aby nie wikłać się w niechciane małżeństwo postanawia znaleźć dobrą pracę. Leyla (Öznur Serçeler) pomaga jej zatrudnić się w agencji reklamowej, w której sama pracuje.

Sanem zatrudnia się w agencji reklamowej i poznaje Cana! Zobacz więcej

W 2. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem rozpoczyna pracę w agencji. Już w pierwszych dniach pracy bierze udział w uroczystej gali na cześć Aziza (Ahmet Somers). Na imprezie obecni są wszyscy pracownicy firmy oraz najbliżsi szefostwa. Tuż przed galą dochodzi do niezręcznej sytuacji. Atmosfera staje się napięta, kiedy na miejscu pojawia się Aylin (Sevcan Yaşar).

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Na gali Can (Can Yaman) ma spotkać się ze swoją narzeczoną. Umawiają się za kulisami. Sanem, która jak zwykle bujała w obłokach, o mały włos nie spóźniła się na główną uroczystość. W pośpiechu trafia jednak do złego pomieszczenia. W sali jest ciemno i niespodziewanie dziewczynę całuje jakiś mężczyzna! Sanem zauważa tylko jego buty i ucieka, ale nie może przestać myśleć o pocałunku. Tymczasem w owym pomieszczeniu zjawia się narzeczona Cana i namiętnie go całuje na powitanie.

Can dowiaduje się, że ojciec jest chory, dlatego zgadza się zająć agencją podczas jego nieobecności. Z tego faktu nie jest zadowolony Emre (Birand Tunca).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • yun (gość)

    W każdym serialu to samo- on- bogaty syn albo właściciel wielkiej korporacji i ona- biedna, skromna ale akurat idealna do pracy i częsty motyw- ucieka przed niechcianym ślubem.

    06.08.2019 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×