"Wymarzona miłość" odcinek 22. Sanem zrywa kontakt z Canem! Divit odchodzi! To naprawdę już koniec? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 22. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can przeprowadzają szczerą rozmowę, podczas której dziewczyna każe Divitowi zostawić ją w spokoju. Sprawdź, co się wydarzy w 22. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 22, poniedziałek, 9.09.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir ma dość atmosfery, która zapanowała w agencji. Po tym wszystkim nie jest w stanie spojrzeć Canowi Can (Can Yaman) w oczy i wyznać mu prawdy o swoich uczuciach, ani tym bardziej o dotychczasowych działaniach.

Deren próbuje rozdzielić Sanem i Cana! Uda się jej?Zobacz więcej

W 22. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem nie przychodzi do pracy. Can od samego rana szuka dziewczyny i kiedy dowiaduje się, że została w domu, jedzie do niej. Divit próbuje się dowiedzieć, dlaczego Sanem odeszła z pracy i kiedy ta mówi, że się znudziła, mężczyzna postanawia towarzyszyć jej. W końcu do Cana dzwoni Deren (Tugçe Kumral) i przypomina mu o spotkaniu. Can wraca do firmy.

"Ranny ptaszek" całkiem zniknie z telewizji?Zobacz więcej

Wieczorem w domu Sanem niespodziewanie zjawia się Can. Dziewczyna postanawia uciec przez okno, ale Divit jak zwykle okazuje się sprytniejszy. Para przeprowadza szczerą rozmowę. Can próbuje zmusić Sanem do wyznania swoich uczuć, kiedy ta unika odpowiedzi, Divit sugeruje jej, że też jest w niej zakochany. Ostatecznie Sanem prosi go, aby dał jej w końcu spokój. Divit obiecuje jej, że już go więcej nie zobaczy.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×