"Wymarzona miłość" odcinek 23. Sanem znów przychodzi do Cana. Divit nie pozwala jej odejść! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 23. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem przychodzi do Cana pod pretekstem pracy. Divit nie pozwala jej odejść. Sprawdź, co wydarzy się w 23. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 23. - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir i Can (Can Yaman) mieli poważną rozmowę. Mężczyzna próbował zmusić dziewczynę do wyznania miłości, ta jednak bardzo się przed tym broniła i ostatecznie kazała Divitowi zostawić ją w spokoju.

Sanem zrywa kontakt z Canem! Divit odchodzi! To naprawdę już koniec?Zobacz więcej

W 23. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem rozpacza po rozstaniu z Canem i nie zamierza więcej pojawiać się w pracy. Ayhan (Ceren Taşçı) stara się pocieszyć przyjaciołkę w tych trudnych chwilach. Następnego dnia rano dział kreatywny w agencji jest gotowy do spotkania, jednak po godzinie oczekiwania nadal brakuje na nim Cana i Sanem. Wszyscy próbują się z nimi skontaktować. W końcu Ceycey (Anıl Çelik) jedzie do domu Sanem, a Deren (Tuğçe Kumral) udaje się skontaktować z Divitem. Can każe wysłać dokumenty do siebie do domu, bo nie zmierza pojawiać się w biurze. Finalnie Sanem jedzie do Cana, ponieważ właśnie tam znajdują się wszystkie dokumenty.

Kolejna zmiana w emisji. Kiedy i gdzie oglądać "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Can nie ukrywa zaskoczenia na widok Sanem. Dziewczyna stara się wytłumaczyć, że przyjechała tylko po dokumenty i nie zamierza tam zostawać, jednak tak naprawdę nie chce wychodzić od Divita. Ten jednak nie chce jej wypuścić i oboje znajdują pretekst, aby Sanem pracowała z jego rezydencji. Czy wspólna praca znów ich połączy?

Streszczenia odcinków tureckiego serialu. Co się wydarzy w "Rannym ptaszku"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    A Można Przenieść Na Dwójkę Wymarzoną Miłość

    13.09.2019 12:19
  • Monika (gość)

    Kontynuacja jest na TVP 3 godz 10 odcinek 23 :)

    13.09.2019 10:21
  • Czemu nie idzie (gość)

    Czemu nie idze

    12.09.2019 22:30
  • Agnes (gość)

    Bardzo fajny serial lekki i przyjemny.Można się zrelaksować oglądając go.dużo radości i śmiechu.Tylko niech TVP2 przywróci serial na swoją antenę . W telewizji regionalnej nie ma możliwości nagrania serialu już nie mówiąc o powtórkach. TVP3 to telewizja z danego regionu. Oglądając na naziemnej nie ma możliwości nagrania .Na satelicie jest nadawana ta stacja z Warszawy .Pytanie gdzie serial poleci? Błagam o przywrócenie serialu na TVP2!!!

    12.09.2019 19:13
  • Gość (gość)

    Mloda a gdzie oglądałaś odc 23? O 10 godz czlowiek pracuje wiec nie ma szans by oglądać dalsze odcinki bo niestety powtórki nie obejrzy bo gdzie na vod tez nie tylko do 22 odc😥

    12.09.2019 08:06
  • Na skraju (gość)

    Od piątku 13 emisja będzie nadawana niestety, ale na TVP3 i to o godzinie 10:00 a jakby tego było mało, to serial będzie wpuszczony od początku, czyli jak ktoś oglądał to musi czekać aż te 22 odcinki miną. Beznadziejnie to zrobili nie dość, że kanał inny, godzina to dobili jeszcze czymś takim.

    11.09.2019 21:24
  • Lena (gość)

    Może Mi Ktoś Wyjaśnić Dlaczego Nie Ma Na Dwójce Wymarzonej Miłości ?

    11.09.2019 20:30
  • Mloda (gość)

    Gdzie można obejrzeć 24 odcinek i dalszy z tłumaczeniem polskim?? ? Wie ktoś?

    11.09.2019 19:06
  • Fanka (gość)

    Dlaczego zmieniono emisję filmu ,chamstwo .

    11.09.2019 15:57
  • wściekła (gość)

    gdzie można obejrzeć Wymarzoną miłość?

    11.09.2019 12:11
  • Gość (gość)

    Zakątek tureckich serialu na FB sa odcinki z napisami. Fajna fabula lekka i nie taka prymitywna jak nasze seriale zero zycia w nich a tu czlowiek ogladajac sie relaksuje.

    10.09.2019 20:58
  • Zła (gość)

    Gdzie można znaleźć 23 odcinek wymarzonej miłości z polskim lektorem

    10.09.2019 14:36
  • Mostowska (gość)

    Gdzie obejrzeć 50 od z tłumaczeniem pl

    10.09.2019 05:43
  • Fanka Filmu (gość)

    Najlepszy serial Ewer ! Po Zbunyowanym Aniole Nie ogladalam z taka chęcią żadnego serialu!!!! Ogladam i w TV i w internecie!

    09.09.2019 20:51
  • Fanka Filmu (gość)

    Najlepszy serial Ewer ! Po Zbunyowanym Aniole Nie ogladalam z taka chęcią żadnego serialu!!!! Ogladam i w TV i w internecie!

    09.09.2019 20:50