"Wymarzona miłość" odcinek 24. Can tęskni za Sanem! Czy Divit zdobędzie się na kolejne wyznanie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 24. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can pracują razem u niego w domu. Obojgu trudno skupić się na pracy. Czy dojdzie do kolejnej poważnej rozmowy? Sprawdź, co się wydarzy w 24. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 24, poniedziałek, 16.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir wbrew swoim uczuciom rozstała się z Canem (Can Yaman) i postanowiła odejść z pracy. Oboje uzgodnili, że już więcej się nie spotkają, jednak w głębi duszy każde z nich pragnie czegoś innego. Kampania dla ważnego klienta zmusza ich do wspólnej pracy.

TVP posłuchało widzów! Które odcinki, kiedy i gdzie finalnie można oglądać "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

W 24. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can pracują razem w jego domu. Ciężko jest im skupić się na pracy, ponieważ każde z nich myśli o ich relacji. Po skończonej pracy, Sanem wyciąga rękę do Cana w ramach pożegnania i podziękowania. Divit nie zgadza się na takie pożegnanie, łapie Sanem za rękę, przyciąga ją do siebie i mocno przytula.

Sanem znów przychodzi do Cana. Divit nie pozwala jej odejść!Zobacz więcej

Przez resztę dnia ani Sanem, ani Can nie mogą skupić się na niczym. Oboje tęsknią za sobą. Wieczorem, kiedy Can biega nad brzegiem morza, znajduje chustę Sanem i nie rozstaje się z nią przez resztę dnia.

Do rezydencji Divitów przychodzi Aylin (Sevcan Yasar), która wyznaje Canowi, że tęskni za Emre (Birand Tunca) i nie potrafi bez niego żyć. Starszy Divit przekazuje tę informację młodszemu. Emre natychmiast jedzie do ukochanej.

Następnego dnia Sanem odwozi dokumenty do agencji. Okazuje się, że prawie cały dział kreatywny leży w szpitalu, ponieważ zatruł się kurczakiem. Deren (Tugçe Kumral) szuka wsparcia gdziekolwiek i chce, żeby ktoś w końcu ściągnął Cana do pracy. Sanem dzwoni do Emre z informacją, co dzieje się w agencji. Całą rozmowę słyszy Can, który dopytuje czy Sanem jest w biurze...

Czy Can pojedzie do pracy, żeby spotkać się z Sanem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ada (gość)

    Swietny serial komediowy , dialogi kapitalne a aktorzy wspaniali. Na dzisiejsze czasy super rozrywka.

    17.09.2019 22:14
  • Agnes (gość)

    Dobrze że można powtórki obejrzeć na tvpvod. Ja mam cyfrowy Polsat i serial leci na kanale 68 tvp3. Przed wyjściem do pracy włączam nagrywanie.

    17.09.2019 17:34
  • Przykre (gość)

    Widzów mają w du.... Przykre

    16.09.2019 00:29
  • YNN (gość)

    Mnie akurat bardziej odpowiada Przysięga i Więzień miłości. Ale zgodzę się, że dla fanów Wymarzonej miłości emisja na TVP3 o 10:00 to głupota , nie wiem kto to miałby wtedy oglądać. O tej godzinie to powinni dawać jedynie jakieś zapychacze czasu antenowego, te bzdurne programy o gotowaniu, tańczeniu i te durne paradokumentalne Dlaczego ja, Trudne sprawy i co tam jeszcze nakręcili.

    15.09.2019 22:49
  • Ajonka (gość)

    O godz. 10 w telewizji regionalnej sa wyświetolane odcinki od pierwszego, jutro będzie drugi. Proszę nie robic prania mózgu.

    15.09.2019 21:38
  • jaga (gość)

    Serial lekki, bardzo dobrze się ogląda. Dobrze gdyby leciał zamiast Przysięgi którą jest nudna, z przeciaganymi scenami.

    15.09.2019 10:26
  • Super (gość)

    Bardzo lubię ten serial. Humor, lekko na duszy, bez agresji, tego mi trzeba

    15.09.2019 10:08
  • Gość (gość)

    Can i Demet co za chemia😊 najlepszy serial❤

    14.09.2019 18:14
  • gość (gość)

    Najlepszy turecki serial😍 bije na głowę przysięgę czy więźnia miłości!

    14.09.2019 18:12
  • Agnes (gość)

    Tvp3 jest na satelicie. I można nagrywać. Jednak osobiście jestem za przywroceniem serialu na tvp2. Nie każdy ma możliwość obejrzenia serialu na tvp3. Do tego dochodzi emisja. Za wcześnie.

    14.09.2019 15:29
  • Asia (gość)

    Proszę nich film wruci do 2 tvp film jest super wciąga nie wszyscy mają tvp3 a ogl na 2 i dalej by chcieli

    14.09.2019 15:01
  • Wwka (gość)

    A ja ogladam na internecie bo emisje są za wcześnie! Jestem zadowolona ze serial jest nadal emitowany 😍

    14.09.2019 12:23
  • Zuza (gość)

    Jeden z najlepszych filmów Tureckich tylko godzina nie odpowiednia

    14.09.2019 11:58
  • Marita (gość)

    Proszę TVP nie o tej porze na litość boska.... Kto wymyślił ta porę emisji... Jesli tak wszytko ładnie podliczacie po emisji każdej pierdoly to dlaczego nie widzicie że serial ten się przyjął i ludzie chcą kontynuować i śledzić każdy odcinek.... A dla TVP bardzo ważny jest ranking oglądalności. Dajcie normalna porę emisji bo tracicie bardzo dużo.... Pozdrawiam fanka serialu;)

    14.09.2019 00:33
  • E... (gość)

    Świetny serial😊ale nie na TVP3 i nie ta godzina😕Prosze przeniescie na TVP2 i o tej godz co był 13:15

    13.09.2019 23:57
  • Anna (gość)

    super serial, szkoda ze godzina taka wczesna, lepsze godziny popoludniowe. mysle, ze ogladalnosc bylaby duzo wieksza!!!!

    13.09.2019 22:17
  • sem (gość)

    Faktem jest ze tureckie seriale są o różnej tematyce. Jednym podoba się Wymarzona miłość z mocno przerysowanymi postaciami- Sanem i jej rodzice !!! , innym po drodze z tematyką Więźnia miłości czy Przysięgi. Żeby to wypośrodkować i zadowolić widzów należałoby np. na TVP1 nadawać seriale o cięższej fabule a na TVP2 dać komedie romantyczne. Myślę że godziny emisji mogłyby się nawet pokrywać, np. o 17:15 na jedynce po Teleexpressie a na dwójce po Familiadzie ( nie wiem po kiego to emitują) tak aby wyemitować dany odcinek lżejszego serialu do Panoramy. Bo chyba mało kto ogląda wszystko jak leci, chyba że emeryci, a na tvp3 ewentualnie dać powtórki.

    13.09.2019 21:52
  • Diana (gość)

    Proszę o przywrócenie filmu na TVP 2 Wymarzona Miłość jest super dziękuję i pozdrawiam

    13.09.2019 21:10
  • Fanka super filmu (gość)

    Proszę niech wróci do TVP 2. Po starej godzinie. Proszę, proszę.

    13.09.2019 20:24
  • Barbara (gość)

    Wspaniały film świetne dialogi szkoda że nie w TVP2 .Okropna godzina w TVP3 i szkoda że telewizja zakupiła bardzo słaby serial Przysięga z ogromnymi dluzyznami.Ale kto słucha i patrzy na widza.

    13.09.2019 20:02
NowszeStarsze