"Wymarzona miłość" odcinek 25. Can chce wyjechać za granicę! Sanem go zatrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 25. odcinku "Wymarzonej miłości" Can chce wyjechać z Turcji! Czy Sanem uda się go zatrzymać? Sprawdź, co wydarzy się w 25. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 25, wtorek, 17.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir i Can (Can Yaman) mieli już się nie spotkać. Dziewczyna zrezygnowała z pracy, a Divit również nie ma zamiaru więcej pojawiać się w agencji. Wszystko wskazuje jednak na to, że para będzie musiała jeszcze razem pracować.

Can tęskni za Sanem! Czy Divit zdobędzie się na kolejne wyznanie?Zobacz więcej

W 25. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem odwozi do agencji dokumenty. Okazuje się, że w firmie panuje sytuacja kryzysowa po tym jak cały dział kreatywny zatruł się i wylądował w szpitalu. Za chwilę ma się odbyć spotkanie z przedstawicielami firmy sprzedającej kurczaki i jajka i Deren (Tugçe Kumral) zaczyna panikować, że w agencji nie ma nikogo, kto mógłby godnie reprezentować firmę na spotkaniu. Emre (Birand Tunca) wskazuje na Sanem, w końcu ona zna wszystkie szczegóły zawarte w dokumentach. Niespodziewanie w agencji pojawia się właścicielka Galiny! Wszyscy są przerażeni, bo spotkania z nią nie należą do łatwych.

Sanem znów przychodzi do Cana. Divit nie pozwala jej odejść!Zobacz więcej

Na zebraniu niespodziewanie pojawia się Can. Sanem ku niezadowoleniu Deren i przerażeniu reszty pracowników wyraża swoje zdanie na temat Galiny. Pani Remide jest zachwycona szczerością i pomysłowością dziewczyny. Zauważa też, jak Can patrzy na Sanem. W końcu właścicielka Galiny zaprasza Sanem i Cana na spotkanie po południu.

Spotkanie odbywa się w starej opuszczonej fabryce, a Sanem i Can mają znaleźć sposób, jak zorganizować ją i przywrócić do działania. W końcu pani Remide wychodzi i zamyka Sanem i Cana w fabryce. Para spędza w niej kilka godzin, a między nimi znow iskrzy. Mimo wszystko żadne z nich nie decyduje się na wyznanie prawdy. Kiedy zostają uwolnieni, Can odwozi Sanem do domu. Po drodze wyznaje jej, że wyjeżdża za granicę, dzięki czemu ona może zostać w agencji.

Sanem dopytuje czy Divit rzeczywiście musi wyjechać, a wtedy on wyznaje, że nic już go tu nie trzyma i wręcza jej prezent. W domu Sanem otwiera pakunek, w którym znajduje się pióro do pisania i kałamarz. Nagle Sanem zaczyna rozumieć, co Can przez cały czas jej przekazywał i postanawia pojechać do niego i poprosić, żeby nie wyjeżdżał!

Czy Sanem uda się zatrzymać Cana?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jadwiga (gość)

    prosze dac telewidzom odpowiednia pore do oglodania nawet wieczorem bardzo przyjemnie sie oglada ten film

    19.09.2019 18:40
  • o 10:00 nie da rady (gość)

    To żałosne, że trzeba się pocieszać że serial można nagrywać, oglądać na VOD, w internecie, albo na you tube a w ostateczności nadrobić zaległe odc. po turecku. Nie po to telewizja zakupuje jakąś produkcję i nie po to odbiorcy płacą abonament aby trzeba było się uciekać do kombinacji że albo sobie nagram, albo obejrzę w internecie. Bo tv jako forma nie tylko przekazywania informacji co się dzieje w kraju i na świecie ma też służyć rozrywce i dlatego powinno się uwzględniać głosy widzów. Tyle wpisów i komentarzy, że kanał i pora emisji są złe, że ludzie chcą to oglądać, tyle prosimy, błagamy, żadamy i co ? Nikt tego nie czyta? Pewnie czyta, ale i tak zrobi po swojemu, czyli w zasadzie jak? Na złość??

    17.09.2019 20:42
  • CanSan (gość)

    Serial można też oglądać na TVP VOD jak ktoś nie może go obejrzeć o godz.10:00...

    17.09.2019 17:08
  • Elisabeth (gość)

    Bardzo fajny serial szkoda ze emitowany o godz 10.00 anie o 13.00 godz widzowie ktorzy ogladali w tvp 2 i maja na rano do pracy nie moga obejezec dalszych odc

    17.09.2019 13:18
  • CanSan (gość)

    Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤(Wymarzona Miłość) są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl...żeby je oglądać trzeba należeć do grupy...🐦❤

    17.09.2019 12:32
  • CanSan (gość)

    Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤(Wymarzona Miłość) są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl...żeby je oglądać trzeba należeć do grupy...🐦❤

    17.09.2019 12:32
  • CanSan (gość)

    Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤(Wymarzona Miłość) są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl...żeby je oglądać trzeba należeć do grupy...🐦❤

    17.09.2019 12:32
  • CanSan (gość)

    Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤(Wymarzona Miłość) są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl...żeby je oglądać trzeba należeć do grupy...🐦❤

    17.09.2019 12:31
  • CanSan (gość)

    Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤(Wymarzona Miłość) są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl...żeby je oglądać trzeba należeć do grupy...🐦❤

    17.09.2019 12:31
  • CanSan (gość)

    Demet Ozdemir/Sanem👸❤🕊 i Can Yaman/Can🤴💙🦅nigdy nie potwierdzili i nie wypowiadali się na temat,że są parą w realu...a te wszystkie wiadomości, że są ze sobą to plotki wyssane z palca i sensacje bez pokrycia...wszyscy z butami wchodzą w Ich życie prywatne, które jest tylko i wyłącznie Ich sprawą i basta!! Ozdemir👸❤ i Yaman🤴💙 znają tylko prawdę i wiedzą najlepiej jak jest... a to, że zakończenie serialu było Ich winą to po prostu śmiechu warte😃😂 ...Oni nie mają nic z tym wspólnego...powodem zakończenia były problemy finansowe jakie nie mogli rozwiązać między sobą producent serialu Faruk Turgut a dyrekcja stacji star tv w której to był emitowany serial...i tyle w tym temacie...chodziło o kasę...cała ekipa pracująca przy produkcji EK🐦❤ nagrywając 49 odc. nie wiedziała jeszcze, że to definitywny koniec serialu...bo trwały rozmowy między star tv a producentem, a kiedy obie strony nie dogadały się co do kasy...producent podjął decyzję, że kończy serial na 51 odc....w pierwszej wersji finał sezonu a nie koniec serialu miał być na 52 odc., ale że emisja wypadałaby w ważne święto zakończenie zrobiono na 51 odcinku...tyle w tym temacie...jak nie wiadomo o co chodzi??? to zawsze chodzi o kasę...niestety!!! smutne☹ ale prawdziwe...🐦❤❤❤❤❤

    17.09.2019 12:26
  • Dorota (gość)

    Ann ja oglądałam.wszystkie na yt z polskimi napisami

    17.09.2019 12:13
  • Ann (gość)

    Moi Drodzy, gdzie można ogladac odcinki w całości??

    17.09.2019 10:49
  • Paula (gość)

    Glowni bohaterowie byli ze soba w związku lecz pozniej rozstali się skad decyzja o zakończeniu serialu tak czytałam

    17.09.2019 07:28
  • Paula (gość)

    Glowni bohaterowie byli ze soba w związku lecz pozniej rozstali się skad decyzja o zakończeniu serialu tak czytałam

    17.09.2019 07:27
  • Kaniowska Anna (gość)

    Ja .yśmę że chyba są parą ja ich tesz lubię oglądać pozdrawiam ich bardzo

    17.09.2019 07:04
  • CanSan (gość)

    Wielka szkoda, że TVP tnąc odcinki EK🐦❤ gubi po drodze sceny, a i dialogi też są bardzo okrojone i ubogie przez co traci dużo sama treść fabuły serialu jak również widz przy jego oglądaniu... a o godzinie emisji i programie na którym jest nadawany to już nie wspomnę po prostu wstyd i żenada...żeby tak wspaniały serial jakim bez wątpienia jest Ranny Ptaszek 🐦❤("Wymarzona Miłość" co za tytuł?) zepchnąć do podziemi telewizji...WIELKIE ROZCZAROWANIE...bardzo dobrze, że jest jeszcze wspaniała grupa na fb Zakątek Tureckich Seriali, która przetłumaczyła wszystkie odcinki EK i można oglądać każdy odcinek w całości...🐦❤

    16.09.2019 23:22
  • EiH (gość)

    pytanie czy są razem na serio czy raczej tak jak co z WM???

    16.09.2019 22:46
  • widz (gość)

    Kto mi odpowie,czy bohaterzy fajnego serialu są razem prywatnie?bardzo im tego życzę.Odpowiedzcie.

    16.09.2019 20:26
  • Sanem i Dan (gość)

    Dziękować tvp3 że możemy oglądać dalsze losy bohaterów tak śmiesznej komedii romantycznej. Wszyscy bohaterowie są super ale Dan i Sanem są rewelacyjni. Dziekujemy

    16.09.2019 20:24
  • Jolita (gość)

    Świetna komedia romantyczna, aktorzy wyjątkowi z przyjemnoscia oglądam ten serial .To wreszcie ciekawa akcja ,kocham Cana i Demet !!!

    16.09.2019 20:10