"Wymarzona miłość" odcinek 26. Sanem spotyka Polin w domu Cana! Będą znów razem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 26. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem jedzie do Cana, żeby poprosić go, żeby nie wyjeżdżał. W domu Divita spotyka Polin. Sprawdź, co się wydarzy w 26. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 26, środa, 18.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir zrozumiała, że Can (Can Yaman) też darzy ją uczuciem i zdobywa się na odwagę i jedzie do domu Divita, aby poprosić go, żeby nie wyjeżdżał. Czy uda się jej go zatrzymać?

Can chce wyjechać za granicę! Sanem go zatrzyma?Zobacz więcej

W 26. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem jest gotowa wyznać Canowi, że nie chce, żeby wyjeżdżał. Kiedy przyjeżdża do jego domu, drzwi otwiera mu... Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Sanem jest zaskoczona widokiem kobiety i chce natychmiast uciec. Polin jednak namawia Sanem, aby weszła i zaczekała na Cana. Aydin jest pod wrażeniem pięknej, długonogiej kobiety, która nie dość że wygląda perfekcyjnie, to jeszcze zdążyła przygotować ukochanemu wystawną kolację po przylocie. Sanem zaczyna rozumieć, że nie jest w typie Divita. Can może i powinien mieć taką kobietę jak Polin: piękną, wykształconą, bogatą i niezależną. Kiedy Sanem ma już wyjść z domu, w drzwiach spotyka Cana...

Sanem znów przychodzi do Cana. Divit nie pozwala jej odejść!Zobacz więcej

Divit wychodzi za Sanem i dopytuje, dlaczego przyszła. Dziewczyna nie tłumaczy mu nic i wychodzi. Następnego dnia, Can i Polin odbywają szczerą rozmowę. Kobieta nie może uwierzyć, że Divit naprawdę chce się rozstać. Polin docieka też, kim jest kobieta, dla której ukochany porzuca ją. Can udaje, że nikt nowy nie pojawił się w jego życiu i prosi aby Polin nie dopytywała. Przeprasza ją i dziękuje jej za wszystko.

Sanem pojawia się w agencji. Chwilę później przychodzi Can i wita się z nią. Dziewczyna udaje obojętną na jego wdzięki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×