"Wymarzona miłość" odcinek 29. Polin zostaje w Stambule! Odzyska Cana? Co na to Sanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 29. odcinku "Wymarzonej miłości" Polin postanawia zostać w Stambule i mieć na oku Cana i Sanem. Czy uda się jej odzyskać Divita? Sprawdź, co się wydarzy w 29. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 29, poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Polin (Kimya Gökçe Aytaç) zauważyła, że Sanem (Demet Özdemir) i Cana (Can Yaman) łączy wyjątkowa więź. Kiedy po wspólnym obiedzie z nimi i Leventem wraca do domu, Divit zostawia ją samą. Polin martwi się i prosi Sanem o pomoc w odnalezieniu Cana. Aydin od razu wie, dokąd jechać i zawozi Polin do domku Cana. Tam Polin zauważa, że Can ogląda zdjęcia Sanem...

Can, Sanem, Levent i Polin na podwójnej randce. Polin dowiaduje się o uczuciach Cana do Sanem!Zobacz więcej

W 29. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem zostawia Polin przy domku Cana i wraca do domu. Divit jest wyraźnie niezadowolony na widok Polin, ale kiedy słyszy, że to Sanem ją tu przywiozła, ma wielką nadzieję, że dziewczyna też wciąż tu jest. Rozczarowany Divit prosi Polin, żeby nie wchodziła do domku, to nie jest miejsce, w którym będzie czuła się wygodnie. Can szybko zamyka chatkę i wracają do domu.

Kimya Gökçe Aytaç czyli piękna dziewczyna Cana. Kim jest seksowna Polin z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Następnego dnia rano Polin informuje Cana, że zmieniła plany i zostanie jeszcze trochę w Stambule. Divit mówi, że nie ma nic przeciwko, ale mówi jednocześnie, żeby nie liczyła, że on przez to zmieni plany względem niej.

W agencji panuje nerwowa atmosfera. Dziś ma rozpocząć się planowanie wspólnej kampanii z Aylin (Sevcan Yasar). Kiedy Deren (Tuğçe Kumral) dowiaduje się, że Can zgodził się podzielić kampanią Galiny z Aylin w zamian za kampanię wypożyczalni samochodów, wpada w szał. Kobieta próbuje uświadomić Divita, że Aylin na pewno nie ma czystych zamiarów.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Can pyta Sanem, po co przywiozła Polin do jego domku. Divit wyznaje, że przecież to jego kryjówka, którą pokazał tylko jej... Sanem tłumaczy, że nie wiedziała co robić, kiedy zadzwoniła do niej spanikowana Polin. W tym czasie w gabinecie pojawia się Polin, która za wszelką cenę próbuje pokazać Sanem, że pogodziła się z Canem... Między paniami czuć napięcie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • EK🐦❤ (gość)

    ‼POLEN‼ nie Polin

    25.09.2019 07:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×