"Wymarzona miłość" odcinek 3. Sanem weźmie ślub z Muzafferem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 3. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem dowiaduje się, że Muzaffer nadal chce się z nią pobrać. Dojdzie do ich ślubu? Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 3. w czwartek, 8.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzice postawili Sanem (Demet Özdemir) ultimatum: albo ich córka znajdzie porządną pracę, albo weźmie zaaranżowany ślub, na który mają już kandydata. Dziewczyna absolutnie nie miała zamiaru wychodzić za kogoś, kogo nie kocha, dlatego zatrudniła się w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Podczas uroczystej gali Sanem trafiła do złej sali, w której znalazł się także Can (Can Yaman), który, myśląc, że to jego narzeczona, namiętnie ją pocałował.

Can całuje Sanem! Czy to początek romansu?Zobacz więcej

W 3. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem wraca w pracy i w domu zastaje wystrojonego Muzaffera (Cihan Ercan). Okazuje się, że mężczyzna nadal chce ją poślubić i oświadcza się jej. Sanem nie zmienia jednak swojego zdania i nie ma zamiaru wychodzić za mąż.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Can oficjalnie zajmuje się zarządzaniem agencją. Mężczyzna na spotkaniu zespołu zapowiada, że zamierza znaleźć osobę, która wynosi z firmy informacje do konkurencji. Emre (Birand Tunca) postanawia wplątać Sanem w swoją intrygę. Oferuje dziewczynie pieniądze w zamian za śledzenie poczynań Cana i pilnowanie, aby niektóre informacje nie dotarły do niego. Zdesperowana Sanem włamuje się nawet do domu Cana, aby wykraść z niego teczkę z poufnymi informacjami. Kiedy prawie jej się to udaje, zostaje złapana na gorącym uczynku. Sanem i Can stają twarzą w twarz i przypominają sobie swój pocałunek...

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×