"Wymarzona miłość" odcinek 32. Deren przerywa pocałunek Sanem i Cana! To koniec romansu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 32. odcinku "Wymarzonej miłości" na plaży niespodziewanie pojawia się Deren, która przerywa romantyczną chwilę Sanem i Cana. Czy to koniec ich romansu? Sprawdź, co się wydarzy w 32. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 32, w czwartek, 26.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) po zakończonych zdjęciach do reklamy, dołączył do Sanem (Demet Özdemir). Para w końcu dochodzi do porozumienia i przyznaje, że chce spędzać ze sobą czas.

Can całuje Sanem! Będą razem czy znów się rozstaną?Zobacz więcej

W 32. odcinku "Wymarzonej miłości", kiedy Can ma już pocałować Sanem z oddali dobiega głos wołającej Divita Deren (Tuğçe Kumral)! Sanem natychmiast odsuwa się od Cana i udaje, że boli ją noga. Kiedy Deren zbliża się do nich i patrzy na nich podejrzliwie, Sanem tłumaczy, że weszła do wody i skręciła nogę, a Can jej pomógł.

Jak się okazuje, wszystko, co nagrali zostało utracone. Większość ekipy pojechała już planu i nie wiadomo, co robić. Sanem, Deren i Can wracają na plan. Wszyscy są skonsternowani widząc mokrych Sanem i Cana. Aydin stara się to wytłumaczyć historią, którą wcześniej opowiedziała Deren.

Kimya Gökçe Aytaç czyli piękna dziewczyna Cana. Kim jest seksowna Polin z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Zapada decyzja, że nakręcą nową wersję reklamy, pomimo ograniczonej liczby pracowników. Za reżyserię będzie odpowiadał Can. Aby zdążyć na czas, cała obecna ekipa musi zostać w lesie na noc, żeby o 6 rano wystartować ze zdjęciami. Can nie ukrywa przed Sanem, że cieszy się na wspólną noc pod namiotem.

Aylin (Sevcan Yasar) zauważa, jak Can patrzy na Sanem. Kobieta jedzie do Polin (Kimya Gökçe Aytaç) i namawia, żeby przyjechała do lasu. Polin jest przekonana, że Divit w końcu i tak do niej wróci - zawsze tak robił.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Wieczorem, kiedy cała załoga powoli kładzie się spać w namiotach, Can proponuje Sanem spacer. Nagle słychać krzyk Deren. Sanem proponuje, żeby Divit pomógł przerażonej kobiecie, a ona się położy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CanSan (gość)

  Podpisuje się pod umieszczonym komentarzem przez Ag (gość)✍🤜🤛

  Streszczenie ma widza zaciekawić do oglądania serialu i naświetlić mu co się mniej więcej ma wydarzyć w konkretnym odcinku i ma to być prawda zgodna z treścią emitowanego w danym dniu odcinka Rannego Ptaszka 🐦❤...a nie wprowadzać widza w błąd i serwować mu informacje wybiegające poza ramy opisywanego odcinka. Zwracam się po raz drugi z ogromną prośbą o umieszczanie w streszczeniach rzetelnych i prawdziwych informacji...prawdę i tylko prawdę 🙏🙏 Pozdrawiam 🙋‍♀️👋 CanSan fan Rannego Ptaszka 🐦❤

  25.09.2019 21:25
 • Ag (gość)

  Poprawcie opis odcinka.

  25.09.2019 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×