"Wymarzona miłość" odcinek 33. Sanem i Polin rywalizują o względy Cana! Którą z nich wybierze Divit? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 33. odcinku "Wymarzonej miłości" Polin pojawia się na planie i znów zbliża się do Cana. Sanem i Polin zaczynają rywalizację o względy Divita! Którą z nich wybierze Can? Sprawdź, co się wydarzy w 33. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 33, w piątek, 27.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Cała ekipa agencji, która zajmowała się nagraniem reklamy spędza noc w lesie na planie, żeby móc zacząć ponowną pracę od świtu. Wszyscy śpią pod namiotami, a kiedy Can (Can Yaman) i Sanem (Demet Özdemir) mają wybrać się na spacer, znowu rozlega się krzyk Deren (Tuğçe Kumral).

Deren przerywa pocałunek Sanem i Cana! To koniec romansu?Zobacz więcej

W 33. odcinku "Wymarzonej miłości" Can ratuje Deren z opresji i sam odchodzi z pola namiotowego. Niespodziewanie w nocy dzwoni do Sanem, żeby usłyszeć jej głos. Dziewczyna postanawia przyjść do niego na chwilę. Okazuje się, że Divit znalazł ustronne miejsce na nocleg. Sanem i Can spędzają razem noc na hamaku!

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Z samego rana wszyscy biorą się do pracy. Na plan przyjeżdżają Aylin (Sevcan Yasar) i Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Była ukochana Cana postanawia walczyć o Divita i na każdym kroku stara się poniżyć Sanem. Polin zabiera Divita w ustronne miejsce, żeby szczerze z nim porozmawiać. Kobieta sugeruje mężczyźnie, że Sanem nie jest dla niego odpowiednią kandydatką, przede wszystkim przez jej pochodzenie. Wszystkiemu przysłuchuje się Sanem! Polin proponuje, żeby spędzili razem dzień i wtedy Can na pewno zmieni zdanie. Sanem nie czekając na odpowiedź Divita odchodzi. Can wtedy wyjaśnia Polin, że mogą spędzić razem dzień, ale on nie zmieni już zdania.

Demet Özdemir w nowym serialu! O czym jest "Evim"? Zobaczymy go w Polsce?Zobacz więcej

Sanem, przekonana, że nigdy nie będzie z Canem, postanawia nie dopuścić do niego Polin. Kiedy rozpoczynają się zdjęcia, Sanem nie odstępuje Divita na krok, a on wydaje się tym zachwycony.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CanSan (gość)

  Wszystkie odc Rannego Ptaszka🐦❤ z napisami są na fb grupy Zakątek Tureckich Seriali pl. POLECAM👍

  26.09.2019 21:42
 • CanSan (gość)

  Ja wręcz uwielbiam Erkenci Kuş🐦❤👍(Wymarzona Miłość - to tłumaczenie jak dla mnie jest nie do przyjęcia 👎) istnieje dla mnie tylko i wyłącznie tytuł Ranny Ptaszek 🐦❤👍...oglądałam go nabiżąco kiedy był nagrywany i była to niesamowita przygoda, której nie da się opisać i wyrazić słowami...po prostu istne szaleństwo...to niecierpliwe oczekiwanie co się wydarzy za tydzień w następnym odcinku i ta jego nieprzewidywalność bo nie wiadomo co zgotują scenarzyści...potęgowało adrenalinę i emocje z każdym odcinkiem coraz bardziej do tego stopnia, że Ranny Ptaszek🐦❤ skradł totalnie moje serce 🙎‍♀️❤ wręcz nim zawładną, a wszystko to też dzięki wspaniałej grze aktorów Demet Ozdemir👸❤/Sanem🕊 i Cana Yamana🤴💙/Can🦅, którzy w 💯% oddając siebie weszli bardzo wiarygodnie i prawdziwie w swoje role i za to Ich uwielbiam i bardzo Im kibicuje...stworzyli niesamowity chemiczny tandem, który w sposób niewiarygodny przekazuje emocje do tego stopnia, że od razu je się z Nimi przeżywa...jednym słowem para bomba ❤👸🕊🤴🦅💙💣...EK🐦❤ wciągnął mnie na maksa jak żaden inny film czy serial wcześniej oglądany...a końcówka pierwszego sezonu i cała druga seria, serwują wręcz niewiarygodną huśtawkę emocjonalną począwszy od śmiechu aż po łzy🙂😊😁😂🤣...nie jeden raz też płakałam a wręcz ryczałam😥😪😭 tak mnie poraziły i rozłożyły emocjonalnie, że przeżyłam nie jeden szok🤯 i co najmniej kilka zawałów serca💔🤕🤒 taki oto jest ten cudny serial z którym do dnia dzisiejszego nie mogę się rozstać i oglądam Rannego Ptaszka 🐦❤ sama już nie wiem który raz z kolei...bo jak dla mnie po nim w kategorii komedii romantycznych nie ma co oglądać...🐦❤👸🕊🤴🦅💙👍

  26.09.2019 21:32
 • Ag (gość)

  Demet uwielbia autokorekte

  26.09.2019 18:54
 • Ag (gość)

  Deser gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki ??

  26.09.2019 18:53
 • Demet (gość)

  Ja również do tego stopnia że musiałam obejzec wszystkie odcinki do końca 😀

  26.09.2019 16:26
 • Nihanmargol (gość)

  Polubiłam ten serial jest śmieszny i zarazem romantyczny...

  26.09.2019 12:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×