"Wymarzona miłość" odcinek 34. Sanem i Can w końcu się całują! Dziewczyna odkrywa, że Divit jest Albatrosem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 34. odcinku "Wymarzonej miłości" w końcu dochodzi do pocałunku Sanem i Cana! Dziewczyna odkrywa także, że to Divit jest Albatrosem! Sprawdź, co się wydarzy w 34. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 34, w poniedziałek 30.09.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) pogodziła się z faktem, że nie będzie z Canem (Can Yaman), ale postanowiła, że nie pozwoli, aby jej ukochany był z Polin (Kimya Gökçe Aytaç). Rozpoczęła się między nimi zawzięta rywalizacja o względy Divita.

Sanem i Polin rywalizują o względy Cana! Którą z nich wybierze Divit?Zobacz więcej

W 34. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem organizuje przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Polin. Dziewczyna nie chce, żeby było wiadomo, że jest to jej inicjatywa, dlatego o pomoc prosi kolegów z pracy. Rankiem Sanem i Ceycey (Anıl Çelik) jadą do domu Divita i przygotowują imprezę. Polin i Can nie kryją swojego zaskoczenia, ale jednocześnie nie protestują. Kiedy wszystko jest gotowe, Sanem wraca do domu, żeby przygotować się na przyjęcie.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Wieczorem Sanem jedzie taksówką razem z Güliz (Sibel Şişman). Asystentka agencji zdradza koleżance, że to przyjęcie ma podwójne znaczenie, bo Polin wprowadza się do Cana! Skonsternowana Sanem postanawia wysiąść i nie pojawiać się na imprezie. Zamiast tego jedzie pomóc Ceyceyowi w operze. Kiedy Sanem pojawia się u Ceyceya wracają wspomnienia z 40 rocznicy agencji...

Tymczasem na przyjęciu Can szuka Sanem... W końcu Guliz zdradza mu, że Sanem wysiadła z taksówki po tym jak usłyszała, że Polin ma zamieszkać u Divita. Can jest wściekły za rozsiewanie takich plotek, a Guliz nie rozumie, dlaczego Can tak przejmuje się reakcją Sanem.

Sanem chce wysłać Canowi wiadomość, jednak nie wie, co napisać i wysyła symboliczne "Jeśli...".

W ogrodzie wszyscy czekają na Cana, kiedy niespodziewanie widzą go wystrojonego i opuszczającego posiadłość...

Demet Özdemir w nowym serialu! O czym jest "Evim"? Zobaczymy go w Polsce?Zobacz więcej

Can jedzie do opery i idzie prosto do pomieszczenia, w którym na firmowej imprezie pocałował Sanem. Nie mogło być inaczej, na miejscu jest Sanem, która nie może uwierzyć własnym oczom widząc Divita. Can wyjaśnia, że chciał usłyszeć dalszą część wiadomości. Sanem uśmiecha się i zauważa buty Cana - to buty Albatrosa!

Can i Sanem w końcu całują się...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×