"Wymarzona miłość" odcinek 38. Sanem odrzuca Cana! Divit zaczyna ją ignorować. Co dalej z nimi będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 38. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem nie odwzajemnia uczuć Cana, a między nimi dochodzi do kolejnej kłótni. Divit zaczyna ignorować dziewczynę, co doprowadza ją do szału. Sprawdź, co się wydarzy w 38. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 38, w piątek, 4.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) wyznał miłość Sanem (Demet Özdemir), jednak ona nie potrafiła odwzajemnić jego uczuć, mimo że również jest w nim zakochana. Aydin zadręcza się kłamstwami, których dopuściła się na początku jej znajomości.

Can wyznaje miłość Sanem! Czy dziewczyna odwzajemni jego uczucia?Zobacz więcej

W 38. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can udają się w swoje miejsce na skałach. Divit próbuje zmusić dziewczynę do wyznania miłości, jednak ta wzbrania się przed tym aż w końcu mówi mu w twarz, że go nie kocha i nie chce z nim być. Urażony Can prosi, aby dziewczyna to przemyślała, bo kiedy w końcu zrozumie, że go kocha, może być już za późno.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Sanem próbuje poradzić sobie z tą trudną sytuacją. Wie, że kocha Cana, ale wszyscy dookoła utwierdzają ją w przekonaniu, że ich miłość jest niemożliwa. Aydin jednocześnie nie potrafi trzymać się z daleka od Dvita. Zespół kreatywny ma kolejne spotkanie w domu Cana. Szef jednak cały czas ignoruje Sanem, co doprowadza ją do szału. Dziewczyna próbuje porozmawiać z nim na osobności, ale kiedy okazuje się, że nie zamierza wyznać mu miłości, Divit wychodzi. Sanem jednak tego nie zauważa i mówi dalej, a w kuchni pojawia się Ceycey (Anıl Çelik). Mężczyzna, który już raz przyłapał Sanem i Cana na czułościach, jest przerażony, kiedy słyszy, że dziewczyna mówi do szefa na "ty".

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

W końcu Sanem wyznaje Ceyceyowi prawdę o jej relacji z Divitem. Zszokowany Ceycey próbuje poradzić sobie z tą informacją po swojemu. W końcu wszyscy członkowie zespołu mogą iść do domu. Zostaje tylko Deren (Tuğçe Kumral), która ciągle próbuje poderwać szefa aż w końcu wypomina mu, że ciągle jest jej winny drinka. Can proponuje spotkanie następnego dnia.

Czy Deren odbierze Sanem Cana?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×