"Wymarzona miłość" odcinek 4. Can zwolni Sanem po włamaniu do jego domu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 4. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem musi ponieść konsekwencje włamania do domu Cana. Czy mężczyzna zwolni ją z pracy? Sprawdź, co się wydarzy w 4. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 4, piątek, 9.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) poszła na układ z Emre (Birand Tunca) i szpieguje Cana (Can Yaman) starając się nie dopuścić do niego ważnych dokumentów agencji. Dziewczyna była na tyle zmotywowana, aby odebrać Canowi teczkę z danymi, że włamała się do jego domu. Wszystko szło po jej myśli, aż do momentu, kiedy Can przyłapał ją na gorącym uczynku...

Sanem weźmie ślub z Muzafferem?Zobacz więcej

W 4. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem zostaje przyłapana przez Cana na włamaniu. Kiedy mężczyzna przyciąga ją do siebie, blokując jej możliwość ucieczki, obojgu przypomina się namiętny pocałunek. Can żąda wyjaśnień, co Sanem robi w jego domu. Dziewczyna próbuje jakoś się wytłumaczyć, aż w końcu Can puszcza ją wolno.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Sanem jest przekonana, że zostanie zwolniona. Roztacza się przed nią wizja małżeństwa z Muzafferem (Cihan Ercan) i postanawia zrobić wszystko, aby nie doszło do tego ślubu. Na domiar złego, Sanem pod domem spotyka Muzaffera z rodziną. Dochodzi do wielkiej awantury...

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Następnego dnia Sanem krąży między gabinetami Emre i Cana. Każdy z mężczyzn żąda od niej wyjaśnień, co zaszło poprzedniego wieczora.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pl (gość)

    Jaka ta Sanem jest durna xD

    08.08.2019 21:17
  • Fanka (gość)

    Sanem to dziewczyna stworzona dla Cana,mędzy nimi zaiskrzyło,przyciągają się!

    08.08.2019 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×