"Wymarzona miłość" odcinek 40. Sanem w końcu wyznaje miłość Canowi! Nikt nie stanie już im na drodze do szczęścia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 40. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem nie może dłużej kłamać i wyznaje Canowi miłość. Nikt i nic już nie stanie na drodze do ich szczęścia? Sprawdź, co się wydarzy w 40. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 40, we wtorek, 8.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) wciąż broni się przed wyznaniem miłości Canowi (Can Yaman). Divit zmienił taktykę i zaczął ignorować dziewczynę i traktować ją ozięble, co doprowadza ją do szału.

Niespodziewany zwrot akcji! Can zwalnia Sanem! Co się stało? Zobacz więcej

W 40. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can jadą razem w poszukiwaniu doskonałej lokalizacji do kręcenia "Rannego ptaszka", którego autorką jest Sanem. Dziewczyna, aby móc spędzić jak najwięcej czasu z Divitem wybrzydza w wyborze lokalizacji, aż w końcu Can zabiera ją na jej ulicę. Tam postanawia odwiedzić jej mamę i sprytnie dostaje się do pokoju Sanem, gdzie odkrywa wszystkie pamiątki związane z nim. Sanem na poczekaniu wymyśla kolejne kłamstwa i nadal twierdzi, że nie kocha Divita.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Niespodziewanie zmienia się nastrój Cana, który mówi dziewczynie, że już wystarczy, że już się naczekał na jej wyznanie. Teraz już wierzy, że ona go nie kocha, że ich miłość nie jest możliwa i wychodzi. Zrozpaczona Sanem próbuje go zatrzymać, ale bezskutecznie.

Wieczorem Can idzie na umówionego wcześniej drinka z Deren (Tuğçe Kumral). Spotkanie przebiega w miłej atmosferze, ale Can jest nieco nieobecny i zamyślony, co zauważa jego towarzyszka. W końcu Divit proponuje, żeby już wrócili do domu.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Kiedy Can wchodzi do domu zauważa siedzącą w ogrodzie Sanem! Uśmiecha się pod nosem, bo wie, że dziewczyna w końcu zdobyła się na odwagę, żeby wyznać mu miłość. Kiedy Divit podchodzi do niej, Sanem mówi mu, że go kocha.

Czy nikt i nic nie zburzy już ich szczęścia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×