"Wymarzona miłość" odcinek 41. Emre przyłapuje Sanem i Cana na randce! Jest przerażony, że dziewczyna go wyda! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 41. odcinku "Wymarzonej miłości" Emre przyłapuje Sanem i Cana na romantycznym spotkaniu. Jest przekonany, że dziewczyna go wyda, dlatego z Aylin obmyśla nowy plan. Sprawdź, co się wydarzy w 41. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 41, w środę, 9.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Po tym jak Can (Can Yaman) powiedział Sanem (Demet Özdemir), że rezygnuje z dalszej walki o nią i to jest koniec jego czekania, dziewczyna zebrała się na odwagę, pojechała do jego domu i wyznała mu miłość.

Sanem w końcu wyznaje miłość Canowi! Nikt nie stanie już im na drodze do szczęścia? Zobacz więcej

W 41. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can szykują kolację w domu Divita. Para nie może oderwać od siebie wzroku i rąk, kiedy nagle Sanem traci nastrój. Dziewczyna uświadamia sobie, że ciągle jest coś, co musi wyznać ukochanemu. Divit od razu zauważa zmianę jej nastroju i dopytuje, co się stało. Ostatecznie ustalają, że nie będą psuć tego wyjątkowego wieczoru, a Sanem powie mu prawdę, jak będzie na to gotowa.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Niespodziewanie do domu wraca Emre (Birand Tunca), który przyłapuje Sanem w romantycznej sytuacji, ale postanawia nie pokazywać się zakochanym i odjeżdża. Jedzie prosto do Aylin (Sevcan Yaşar). Divit zwierza się ukochanej ze swoich obaw, że Sanem na pewno już wyznała jego bratu prawdę i jest skończony. Aylin pociesza go i obiecuje, że coś wymyśli. Emre przyznaje, że jest już zmęczony ciągłym knuciem i okłamywaniem najbliższych, Aylin to jednak nie zniechęca.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Następnego dnia, Can przyjeżdża po Sanem i razem jadą do pracy. Divit nie zamierza ukrywać się przed pracownikami ze swoją miłością, jednak Sanem prosi go, aby jeszcze się wstrzymali i nie afiszowali. Can zgadza się na ten układ.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Deniz (gość)

  W tym fragmencie skleconym przez TVP ze scen odc.13 i 14 odc. najpiękniejsza i wzruszająca scena jak dla mnie to wyznanie Sanem przy której oglądaniu nie jedna łezka mi poleciała. Sprytna strategia Cana doprowadziła Sanem do przyznania się w końcu, że bardzo go kocha i tym samym przegrała nie tylko wojnę z Canem, ale też wewnętrzną walkę z samą sobą ze swoimi wyrzutami sumienia kłamstwami i tajemnicami jej wielka miłość do niego wzięła górę i myśl, że może go stracić. Piękna i bardzo romantyczna scena jedna z wielu w Rannym Ptaszku brawa dla Demet Ozdemir i Can Yaman za ich nierealistyczną chemię między nimi, grają z wielką klasą. Uwielbiam tą parę aktorów i ten serial.

  10.10.2019 12:24
 • Zuzua (gość)

  Wielka szkoda i żal, że TVP nie tłumaczy tekstów piosenek, które w Rannym Ptaszku są perfekcyjnie dobrane do scen i które podkreślają ich emocjonalny przekaz. Tak jak w tym odcinku w aucie kiedy Can puścił-znalazł w radiu utwór dla Sanem, a ona określiła go, że to może być piosenka jej życia. Na prawdę wielka szkoda, ponieważ nie tylko widz dużo traci przy odbiorze tej sceny ale też sama scena wiele traci na swoim klimacie w której Can i Sanem przechodzą emocjonalne tortury,oboje walczą ze swoimi uczuciami w której Sanem odpłynęła, a Can przechodzi męki. Scena zresztą też wspaniale zagrana przez Demet Ozdemir i Can Yaman. S Z K O D A :(((( No, ale czego można się spodziewać po TVP, która przy cięciu odcinków gubi sceny a dialogi są mocno okrojone :((( dobrze że na fb jest grupa Zakątek Tureckich Seriali tam dziewczyny tłumaczą nawet teksty piosenek:)))

  10.10.2019 00:06
 • CanSan (gość)

  Halszkak! bo to pierwsza ❤❤ Wielka Miłość ❤❤ jest, w której spojrzenia mówią więcej o żarliwości niż nie jeden namiętny pocałunek, który jest tylko pocałunkiem i nie przekaże tych wszystkich emocji co wzajemne spojrzenia Cana🦅🖤 i Sanem🕊❤...ich oczy pełne miłości ❤...gesty...delikatny dotyk...nawet ich przytulasy oraz dialogi/rozmowy jakie prowadzą między sobą... ta ich wymiana zdań... są o wiele bardziej ogniste niż pocałunki🔥🔥...tam jest żar...lecą iskry, które palą wszystko wkoło...tam wrze jak w wulkanie lawa podczas erupcji🌋... w tych ich potyczkach słownych, które ja wręcz uwielbiam zawsze jest ukryte drugie dno...a w piękny sposób przekazują to wszystko swoją grą Demet Ozdemir👸❤ i Can Yaman🤴💙 doprowadzając widza bez pocałunku do tego że przeszywa go dreszcz i dostaje gęsiej skórki...jednym słowem majstersztyk👍👍👍👍💣💣💣

  Pocałunek no cóż? jest taki jaki jest... ponieważ w Turcji jest organ nadzorujący radio i telewizję RTUK...który ostatnimi czasy bardzo zaostrzył cenzurę i dlatego aktorzy nie mogą iść na całość...muszą bardzo dużo trzymać w sobie i bardzo uważać...bo przekroczenie tzw.czerwonej linii grozi bardzo wysokimi karami pieniężnymi i nie tylko...i tak to wygląda niestety...

  Pozdrawiam Fanka Rannego Ptaszka 🐦❤

  09.10.2019 23:02
 • Halszkak (gość)

  Podobno tak żarliwa miłość w "Wymarzonej miłości" ale Can w "Dolunay" swoją partnerkę całuje namiętnie a Sanem tylko muska i zasłania ramieniem,bądz rękami.Więc co to za miłość?

  09.10.2019 08:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×