"Wymarzona miłość" odcinek 42. Nowa intryga Aylin rozdzieli Sanem i Cana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 42. odcinku "Wymarzonej miłości" Aylin wbrew woli Emre ma plan, jak rozdzielić Sanem i Cana i wdraża go w życie. Sprawdź, co się wydarzy w 42. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 42 w czwartek, 10.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Sanem (Demet Özdemir) i Can (Can Yaman) postanawiają nie afiszować się w pracy ze swoim związkiem. Wcześniej jednak Emre (Birand Tunca) nakrył ich w romantycznej sytuacji i był przerażony, że dziewczyna w końcu powie jego bratu prawdę. Swoimi obawami podzielił się z Aylin (Sevcan Yaşar), która postanawia zadziałać w tej sprawie.

Emre przyłapuje Sanem i Cana na randce! Jest przerażony, że dziewczyna go wyda!Zobacz więcej

W 42. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem w ramach praktyki copywritingu dostaje od Deren (Tuğçe Kumral) zadanie skrócenia tekstu reklamy. Sanem nie ukrywa, że dla niej to duże wyzwanie, co słyszy Aylin i wkracza do akcji. Kobieta oferuje swoją pomoc przy skracaniu tekstu, a przy okazji "zwierza się" Sanem ze swojej nieszczęśliwej przeszłości z Emre i jak została potraktowana mimo wielkiej miłości. Aydin robi się przykro, kiedy to słyszy... Czy to ją zniechęci do związku z Canem?

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Rozpoczynają się zdjęcia do "Rannego ptaszka" w dzielnicy Sanem. Na ulicach robi się tłoczno. Dla mieszkańców to duże wydarzenie. Na planie nie mogło zabraknąć rodziców Sanem, jednak Mevkibe (Özlem Tokaslan) za wszelką cenę chce się dowiedzieć skąd jej córka miała pieniądze na spłatę długu. Sanem tłumaczy, że dostała zaliczkę w agencji, co nie przekonuje jej rodziców - jaka firma daje tak dużą zaliczkę nowemu pracownikowi. Dziewczyna niewiele myśląc, tłumaczy, że to pewnie zasługa Leyli (Öznur Serçeler), która pracuje tam już jakiś czas.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Aylin postanawia dowiedzieć się czegoś więcej i idzie do zakładu kosmetycznego, gdzie pracuje największa plotkara w okolicy. Czego kobieta tam się dowie i czy wykorzysta to przeciwko Sanem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • PIĘKNI ONI 💑 (gość)

  42 to piękny fragment 14 oryginalnego odc.EK🐦* Piękni Oni💑 Can Divit/Can Yaman👑 i Sanem Aydin/Demet Ozdemir👸piękne sceny w kuchni i w ogrodzie a zarazem smutne, które doprowadziły mnie do łez bo są tak bardzo wzruszające a to dzięki wspaniałym aktorom Demet Ozdemir i Canowi Yaman. Biedna Sanem młodziutka,głupiutka, naiwna i ufna skomplikowała sobie życie i swoją miłość przez tego głupiego jak but Emrego a Aylin to diablica 👹 z piekła rodem kochająca tylko siebie, wielka egoistka nie lubie i to bardzo tej postaci a Emrego to mi w sumie żal bo zawiść i zazdrość oraz ślepa miłość o ile jeszcze w nim się tli do tej diablicy w spódnicy sprowadziły go na złą drogę wybrukowaną itrygami i kłamstwami.

  Musiałam to napisać bo takie emocje wywołał we mnie ten 42 odc. że chciałam je z siebie wyrzucić.

  Erkenci kus🐦 to najlepszy serial jaki mogłam, mogę i będę oglądać, nie ma i nie będzie drugiego takiego.

  11.10.2019 00:01
 • Deniz (gość)

  Te streszczenia są coraz gorsze, czytam i oczom nie wierzę jak można w streszczeniu odcinka czterdziestego drugiego opisywać odcinek czterdziesty trzeci??? tak naprawdę to tylko parę zdań tego opisu jest zgodne z fabułą 42 odc., a większa jego część bo aż 3/4 to już opis tematów jakie zostaną poruszone jutro w odc.43. Dosłownie szkoda słów! jak można to publikować??? świadczy to tylko o braku profesjonalizmu i nie docenianiu czytelnika. Opisy też skupiane są tylko i wyłącznie na głównych bohaterach, a przecież jest wiele innych wątków też bardzo ważnych i godnych uwagi żeby o nich wspomnieć. Proszę nie lekceważyć czytelnika i nie serwować mu byle jakich streszczeń.

  Wielka Fanka Erkenci Kus🐦❤

  10.10.2019 23:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×