"Wymarzona miłość" odcinek 45. Can i Deren krytykują kolejne pomysły Sanem! Zwolnią ją? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 45. odcinku "Wymarzonej miłości" Deren i Can nie są zadowoleni z kolejnych historii Sanem. Czy jej pozycja w agencji jest zagrożona? Sprawdź, co się wydarzy w 45. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 45, wtorek, 15.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Po tym jak historia Sanem (Demet Özdemir) została wybrana na scenariusz reklamy, dziewczyna "awansowała" w agencji na copywritera. Na dodatek jej relacja z Canem (Can Yaman) też się rozwija. Divit chce już wszystkim oznajmić, że są parą.

Can powie wszystkim, że jest zakochany w Sanem? Co na to jej rodzice?Zobacz więcej

W 45. odcinku "Wymarzonej miłości" trwa spotkanie w sprawie kolejnej kampanii. Zespół jest podzielony na dwa obozy: obóz Deren (Tuğçe Kumral), który jest za romantyczną historią oraz obóz Aylin (Sevcan Yaşar) wspierający przygodę. W grupie Deren nie mogło zabraknąć Sanem i Ceyceya (Anıl Çelik). Deren narzuciła swoim copywriterom napisanie romantycznych historii.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Zadowolona i pewna siebie Sanem idzie do szefowej zaprezentować swoją historię. Deren nie zostawia na niej suchej nitki i każe jej napisać wszystko od nowa. Sanem nie wierzy, że jej opowieść może być tak zła i idzie skonfrontować tę opinię z Canem. Divit jednak też nakazuje jej napisanie nowej historii. Zdezorientowana dziewczyna wykonuje polecenie, ale kolejne jej pomysły spotykają się z odrzuceniem.

W przerwie Sanem i Can spotykają się ukradkiem na tyłach budynku. Dziewczyna nie rozumie, jak ukochany może być znów uroczy po tym, jak skrytykował jej pracę. Divit tłumaczy jej, że należy odróżnić pracę od miłości. Dodaje też, że zamierza pojawić się w jej domu wieczorem, na kolacji z okazji rocznicy ślubu jej rodziców.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Leyla (Öznur Serçeler) zauważa, jak Sanem zachowuje się w stosunku do Cana i przeprowadza z siostrą poważną rozmowę. Sanem wyznaje jej wtedy, że jest z Divitem w związku. Leyla nie dowierza słowom siostry i stara się jej wybić ten związek z głowy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×