"Wymarzona miłość" odcinek 50. Fabri ratuje agencję i informuje Cana, że robi to dla Sanem! Co Divit na to? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 50. odcinku "Wymarzonej miłości" Fabri postanawia pomóc agencji i robi to dla Sanem. Przedsiębiorca informuje o tym Cana. Co Divit na to? Sprawdź, co się wydarzy w 50. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 50. wtorek, 22.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Fabri (Özgür Özberk) odwiedził Sanem (Demet Özdemir) i złożył jej intrantną propozycję. Mężczyzna chce, aby dziewczyna wyprodukowała dla jego firmy swoje perfumy. Sanem nie zgodziła się - ten zapach zbyt wiele dla niej znaczy. Prz okazji spotkania, Aydin opowiedziała przedsiębiorcy, że agencja boryka się z ogromnym kryzysem.

Afera łapówkowa w agencji pogrąży Cana! Już nigdy nie wybaczy Emre? Co z Sanem?Zobacz więcej

W 50. odcinku "Wymarzonej miłości" cała rodzina i przyjaciele poszukują Sanem. Dziewczyna nie odbiera telefonu, a ostatni raz widziana była, jak wracała do domu. Sanem wróciła jednak do agencji, żeby napisać list do Cana (Can Yaman), w którym wszystko mu wyjaśnia. Kiedy najbliżsi Aydin idą na policję, dziewczyna w tym czasie wraca do domu.

Następnego dnia, pomimo rozporządzenia Cana, aby nie pojawiać się w pracy, członkowie zespołu przychodzą do agencji. Divit cieszy się, że ma tak lojalnych pracowników i następnie obmyśla z Deren (Tuğçe Kumral) plan, jak uratować firmę. W gabinecie oboje zauważają kopertę z literą "C.". Deren zaczyna dopytwać, kto pisze w dzisiejszych czasach listy i domyśla się, że autorką jest Sanem... Can wie, że to list od ukochanej, jednak jeszcze go nie otwiera.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Do Sanem w drodze do pracy znów przyjeżdża Fabri. Przedsiębiorca ma dla niej kolejną propozycję: pomoże finansowo agencji, jeśli Aydin wyprodukuje mu swój zapach. Dziewczyna stara się negocjować, że wymyśli inny, lepszy zapach... Fabri mówi, że przemyśli jej ofertę.

Divit postanawia sprzedać udziały swoje i brata, jednak żadna z agencji nie daje odpowiedniej kwoty. W firmie pojawia się Aylin (Sevcan Yaşar) z charakterystyczną czerwoną kopertą. Sanem natychmiast ją rozpoznaje. Kobieta udaje się do gabinetu Emre (Birand Tunca) i zaczyna go szantażować. W teczce są bowiem dokumenty potwierdzające ich współpracę!

Kiedy na dole trwa zebranie, Sanem zakrada się do gabinetu i zabiera te dokumenty. Can chce ogłosić upadłość, jednak Sanem jest przekonana, że wkrótce pojawi się Fabri i pomoże im wszystkim. Dziewczyna prosi Divita, aby wstrzymał się ze swoją decyzją. W tym momencie zjawia się Fabri i proponuje wykupienie udziałów. Can niechętnie podchodzi do jego propozycji, jednak przedsiębiorca wyjaśnia mu na ucho, że później odda mu te udziały.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Po podpisaniu umowy Fabri przy wszystkich pracownikach informuje Cana, że zrobił to dla Sanem. Opowiada o swojej propozycji, którą jej złożył i o tym, jak lojalnie wobec agencji dziewczyna się zachowała. Divit jest pod wrażeniem, jednak później Fabri sugeruje, że spotyka się z Aydin od jakiegoś czasu...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • M (gość)

  Odcinek47 pomylili i dali jako 48 .pokrecili wszystko.

  19.10.2019 14:55
 • CanSan (gość)

  Odcinek 49 Rannego Ptaszka🐦❤będzie w TVP3 w Poniedziałek (21.10.) o godz.10:00 o ile znowu nie zrobią przeskoku w odcinkach???🤔Nigdy nic nie wiadomo z tą publiczną telewizją... czy czasami nie zaskoczy widza po raz kolejny swoim brakiem profesjonalizmu??? Widz nie może być pewny co będzie mu dane obejrzeć dopóki nie włączy TVP3 o godz.10:00 w dniach od Poniedziałku do Piątku. Jednym słowem LOTERIA!! TVP to jak jajko z niespodzianką nie wiesz co w nim jest dopóki nie otworzysz🙈🙉 zobaczymy!!! aby do Poniedziałku😎 Fanka Rannego Ptaszka 🐦❤🙋‍♀️

  18.10.2019 19:05
 • Gosc (gość)

  Gdzie jest odc 49 mial byc dzis na vod bo ja nie mam ?? Eh znow tk samo

  18.10.2019 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×