"Wymarzona miłość" odcinek 51. Can wyrzuca list Sanem! Już nigdy nie pozna prawdy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 51. odcinku "Wymarzonej miłości" Can rwie i wyrzuca list od Sanem! Czy Divit już nigdy nie pozna całej prawdy? Sprawdź, co się wydarzy w 51. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 51, środa, 23.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) sprzedał udziały swoje i Emre (Birand Tunca) swojemu klientowi. Fabri (Özgür Özberk) zaraz po podpisaniu umowy wytłumaczył, że zrobił to dla Sanem (Demet Özdemir), która nie chciała odejść z agencji, pomimo jego intratnej propozycji. Divit nie mógł ukryć zdziwienia, jednak jego nastrój szybko zmienił się w złość, kiedy Fabri zasugerował, że spotyka się z Sanem od jakiegoś czasu.

Fabri ratuje agencję i informuje Cana, że robi to dla Sanem! Co Divit na to?Zobacz więcej

W 51. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem chce wyjaśnić całą sytuację Canowi. Divit jednak ma do niej pretensje, że działała za jego plecami. Aydin mówi mu, że gdyby tylko dał jej szansę dojść do słowa, to nie działałaby bez jego wiedzy, teraz powinien chociaż przeczytać jej list. Wściekły mężczyzna drze kopertę na kawałki i wyrzuca do kosza. Divit jest gotowy też zerwać umowę z Fabrim.

Do akcji w końcu wkracza Deren (Tuğçe Kumral), która stara się uspokoić Cana. Divit ostatecznie nie zrywa dopiero co podpisanej umowy.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Ayhan (Ceren Taşçı), Osman (Ali Yağcı) i Muzaffer (Cihan Ercan) wynoszą nieprzytomnego szofera Fabriego do opuszczonego budynku. Kiedy dzwoni telefon mężczyzny, spanikowany Muzaffer odbiera go i każe natychmiast oddać mu Sanem! Fabri wraca pod agencję, gdzie mówi o wszystkim Deren. Finalnie wszyscy jadą z Canem na miejsce. Do budynku wchodzą Sanem i Can i uwalniaą mężczyznę. Kiedy zostają sami, Divit łapie Sanem i pyta, czy sprzedała Fabriemu swój zapach. Dziewczyna unika odpowiedzi, Can jednak przyciąga ją do siebie i pyta ponownie. Sanem mówi, że odpowie mu na pytanie, jeśli w końcu jej wysłucha. Mężczyzna upiera się przy swoim, Sanem więc wychodzi.

10 nowych tureckich seriali, które pojawią się jesienią! Będą dostępne w Polsce?Zobacz więcej

Sanem grozi Emre, że jeśli sam do godz. 21 nie powie prawdy Canowi, ona pokaże mu dokumenty, które zabrała z jego biura. Wściekły Emre jedzie do Aylin (Sevcan Yaşar). Oboje obmyślają plan działania. Emre spotyka się z Leylą (Öznur Serçeler) i prosi, aby wykradła dokumenty od siostry. Zdezorientowana dziewczyna obiecuje pomóc szefowi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Giść (gość)

    Proszę o dwa odcinki lepiej by się oglądało szkoda że niema powtórek Jadwiga

    22.10.2019 10:59
  • Maria (gość)

    Prawda,jak można pociąć tak dobry film, co tam widz, ale za to będzie film o zenku. Tego filmu na pewno nie potną.kiedy będę powtórki??

    21.10.2019 21:08
  • Wojciech (gość)

    1. Odcinki tureckie są dwugodzinne. Tworzą przez to zamkniętą całość jakiejś sytuacji lub epizodu. Chytra TVP każdy taki odcinek pocięła na trzy. źle się to ogląda. Co tam widz. Ważne, że na pół roku zapcha się program bez kolejnych nowości. 2. Przenieśli z kanału TVP 2 gdzie serial był wyświetlany w jakości HD na kanał TVP 3 gdzie jest wyświetlany w gorszej jakości. Co tam widz.

    21.10.2019 19:16
  • Gość (gość)

    dlaczego nie ma dalszych odcinków na vod stanęli na 49 a już jest 52

    21.10.2019 13:56
  • Ja (gość)

    Ten serial jest świetny, lekki nie wulgarny ale co to za godzina 10 rano? Kto ma wtedy czas?

    21.10.2019 04:19
  • Yogi (gość)

    Taki fajny serial a tak go pięknie skopali. Zamiast pokazać go o rozsądnej porze przed wieczornej aby oglądała go młodzież to wyświetlają go dla emerytów. No tylko pogratulować temu tępakowi który to wymyślił.

    20.10.2019 05:04
  • Jadzia (gość)

    Ja też wolałabym oglądać 2 odcinki

    19.10.2019 17:58
  • Ja tez (gość)

    Ja

    19.10.2019 17:56
  • Jadwiga (gość)

    Ten film może być wieczorem

    19.10.2019 17:19
  • Jadwiga (gość)

    Ten film może być wieczorem

    19.10.2019 17:18
  • RannyPtaszek.pl (gość)

    Ale robicie aferę jakby to był koniec świata! Ta pomyłka w emisji kolejności odcinków.Przecież tam też pracują ludzie a taki sporadyczny incydent jest jak najbardziej wybaczalny.Nie ma powodów do krytykowania i wypisywanie nieprawdziwych osądów o bałaganie w TVP.Życzyłabym sobie jedynie wieczorną porę emisji -czyli po wiadomościach najlepiej o godz. 20 lub 21.Taki relaksik byłby ok.Nie oglądam M jak miłość czy innych, a o 10 rano jestem w pracy.

    19.10.2019 10:25
  • fanka (gość)

    Bałagan w TVP a prezes mówi o % oglądalnośći tak trzymać....

    18.10.2019 17:43
  • Fanką Wymarzonej Miłości (gość)

    Ja również jestem za puszczaniem dwóch odcinków za jednym zamachem.

    18.10.2019 15:47
  • Emm (gość)

    Masakra... człowiek chce zobaczyć ciąg dalszy A musi się cofnąć w akcji wrrr

    18.10.2019 15:21
  • Barbara (gość)

    Bardzo proszę jeśli jest taka możliwość to puszczajcie po dwa odcinki

    18.10.2019 15:01
  • gość (gość)

    Świetny serial ale TVP to POMYŁKA!!!

    18.10.2019 14:56
  • Zorka (gość)

    Pomieszaliście kolejność drodzy pracownicy TVP3.

    18.10.2019 12:16
  • Leon (gość)

    Pozna pozna świetny serial. Końcowka taka... :)

    18.10.2019 12:15
  • pati (gość)

    Tez bylam w szoku jak ogladalam. Co to ma byc? Co do 2 odcinkow jestem za.

    18.10.2019 11:52
  • Maria (gość)

    Dziś puścili 47 odcin. Wczoraj był 48.co zobaczymy w poniedziałek.. niezły bałagan.czy ktoś to kontroluje.a tak w ogóle to mogli by puścić po 2 odcinki.moze nie byłoby takiego bałaganu.gratulacje dla tvp