"Wymarzona miłość" odcinek 53. Can czy Fabri? Kto zorganizuje urodzinową niespodziankę dla Sanem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 53. odcinku "Wymarzonej miłości" zbliżają się urodziny Sanem. Przyjaciele dziewczyny chcą poinformować o tym Cana. Czy Fabri go uprzedzi i sam zorganizuje niespodziankę dla Sanem? Sprawdź, co się wydarzy w 53. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 53, piątek, 25.10.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Aylin (Sevcan Yaşar) cały czas próbuje pozbyć się Sanem (Demet Özdemir) z zasięgu Cana (Can Yaman) i doprowadzić do tego, aby to Emre (Birand Tunca) przejął zarządzanie agencją. Kobieta wymyśliła kolejny chytry plan i weszła w układ z Fabrim (Özgür Özberk).

Sanem przyłapuje Deren i Cana na randce! Czy szefowa odbije jej ukochanego?Zobacz więcej

W 53. odcinku "Wymarzonej miłości" Aylin proponuje Fabriemu, że ona zajmie się organizacją imprezy, którą mężczyzna chce wydać na cześć podpisania umowy z agencją. Sprytna kobieta obraca całą sytuację tak, aby informacja o urodzinach Sanem nie doszła do Cana. Wszyscy w agencji są przekonani, że to Divit urządza przyjęcie niespodziankę dla Aydin. Ceycey (Anıl Çelik) w końcu nie wytrzymuje i zdradza przyjaciółce, że wieczorna impreza jest organizowana przez szefa dla niej!

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

W dzielnicy Sanem trwa walka o stanowisko przewodniczącego. W rywalizacji uczestniczą Mevkibe (Özlem Tokaslan) i Aysun (Asuman Çakır). Decydujący głos oddaje Muzaffer (Cihan Ercan) i finalnie wygrywa Aydin!

Leyla (Öznur Serçeler) spotyka się z Emre. Mężczyzna jest wdzięczny za pomoc asystentki i daje jej prezent - piękną apaszkę. Dziewczyna jest zachwycona i ślepo wierzy we wszystkie zapewnienia przełożonego.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Następnego dnia wypadają urodziny Sanem. Trwają przygotowania do wieczornej imprezy. Ceycey w agencji przygotowuje transparenty dla Mevkibe. W kampanię angażuje się Can, który pomaga Ceyceyowi wszystko uporządkować.

Pracownicy agencji mogą wyjść wcześniej do domu i przygotować się do przyjęcia. Sanem otrzymuje przesyłkę z piękną suknią na wieczór. Dziewczyna jest podekscytowana i przekonana, że Can w końcu jej wybaczył.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×