"Wymarzona miłość" odcinek 59. Wypadek Sanem podczas obozu! Can i Fabri ruszają na ratunek [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 59. odcinku "Wymarzonej miłości" pracownicy agencji jadą na obóz, na którym Sanem ma wypadek! Can i Fabri ruszają jej na ratunek. Sprawdź, co się wydarzy w 59. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 58, poniedziałek, 4.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) i Sanem (Demet Özdemir) postanowili zostać przyjaciółmi Zatrzaśnięcie się w windzie i wspólna noc w domu Divita sprawiła, że ich relacje unormowały się i mimo że ewidentnie jest między nimi uczucie, to na razie nie przekraczają granicy przyjaźni.

Polska legenda w tureckim serialu. Poznaj polski akcent w "Rannym ptaszku"Zobacz więcej

W 59. odcinku "Wymarzonej miłości" pracownicy agencji wyjeżdżają na obóz, na którym mają dokładniej poznać sprzęt Compass Sportu. Na dodatek wyjazd ma pomóc im w znalezieniu odpowiedniego hasła reklamowego. Can informuje nawet, że osoba, która wymyśli hasło promocyjne, dostanie nagrodnę i będzie koordynatorem tego projektu, co oznacza ścisłą współpracę z nim.

Na obozie pojawia się także Gamze (Asli Melisa), a jej czułe powitanie z Divitem nie podoba się Sanem i Deren (Tuğçe Kumral). Na miejsce przyjeżdża także Fabri (Özgür Özberk)

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Nieobecność pracowników w firmie wykorzystuje Aylin (Sevcan Yaşar), która przychodzi do biura, zakrada się do gabinetu Cana i zostawia tam ukrytą kamerę zamontowaną w kuli śnieżnej.

Do Emre (Birand Tunca) dzwoni matka i mówi mu, że wie o jego sytuacji z Canem. Emre jest zaskoczony, ale matka zdradza mu, że o wszystkim powiedziała jej Aylin, dlatego postanowiła działać. Kobieta oddaje synowi swoje udziały w agencji, dzięki czemu będzie miał pełne prawo powrotu do pracy.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Na obozie pracownicy agencji biorą udział w różnych zadaniach, w którym wykorzystują sprzęt Compass Sportu. W końcu przychodzi czas na nieco trudniejsze wyzwanie: z założonym na rękę specjalnym GPS-em uczestnicy mają odnaleźć w lesie ukryte flagi i wrócić na miejsce. Can odradza Sanem udział w tym zadaniu, jednak dziewczyna czuje się tym jeszcze bardziej zachęcona. Finalnie Fabri i Can także biorą w nim udział.

Sanem natychmiast gubi się w lesie i nie potrafi zrozumieć się z GPS-em. Nagle dziewczyna wpada do głębokiego dołu. Wszyscy uczestnicy wracają do obozu, a Can natychmiast zauważa, że nie ma Sanem i zarządza poszukiwania. Divit i Fabri docierają do dołu, do którego wpadła dziewczyna. Fabri wraca do obozu po linę, Can zaś wykorzystuje to, co znajduje w lesie i schodzi po Aydin. Czule ją przytula i sprawdza czy nic jej nie jest.

Kiedy na miejsce dociera Fabri z pozostałymi obozowiczami i niezbędnym sprzętem, Can przytula Sanem, którą udało mu się wyciągnąć na górę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Deniz (gość)

    CanSan masz rację dosłownie aż nie chce się wierzyć, że ile razy by się nie oglądało Rannego Ptaszka to zawsze są te same wrażenia, odczucia i emocje. Ja też oglądając 59 odcinek nie śmiałam się a brechtałam, a to co robił CeyCey/Alin Celik moja ulubiona postać drugoplanowa ze wszystkimi jej fobiami na zebraniu to wręcz czad na maksa i ta jego wizja reklamy dla Compass Sportu to jazda bez trzymanki tylko on mógł wymyślić coś tak masakrycznego i jak nie lubić tego wariata :))) Brawa dla Alina Çelika za to że tak wspaniale wcielił się w tą postać. To co natomiast zrobili ze mną Sanem i Can to dopiero lawina śmiechu :))) tych dwoje uparciuchów przechodzących tym razem przez etap przyjaźni, przyjaciele??? acha??? ;)) zakochani w sobie po uszy, a zasdrośni o siebie że hej!!!:))) i ich rozmowy: w gabinecie Cana, w windzie i rozmowa telefoniczna to dopiero ubaw po pachy aż pokładałam się ze śmiechu:)))))) a przecież widziałam to już wiele razy i za każdym razem moja reakcja jest taka sama. Brawa dla niewiarygodnie chemicznej pary aktorów Demet Ozdemir i Cana Yamana. Ranny Ptaszek to fenomen wśród seriali komedii romantycznych jak go nie uwielbiać i nie wracać do niego to jest niemożliwe. NIE DA SIĘ I JUŻ!!! Pozdrawiam wszystkich fanów EK.

    06.11.2019 11:49
  • CanSan (gość)

    Dzisiejszy 59 odc. to prawie 43 minutowy fragment z oryginalnego 19 odc. Erkenci Kus 🐦❤ przy którego oglądaniu uśmiałam się co nie miara jak wtedy gdy oglądałam go pierwszy raz 🙂😀☺️😁😂🤣 to jest wręcz aż niesamowite, że ten serial bawi tak samo za każdym razem i za każdym razem wywołuje identyczne emocje i sama nawet już nie pamiętam ile tych razów było???🤔 bo szczerze mówiąc pogubiłam się 🤷‍♀️🤭 Wielka Fanka Rannego Ptaszka 🐦❤👍💣

    05.11.2019 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×