"Wymarzona miłość" odcinek 6. Pijana Deren podrywa Cana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 6. odcinku "Wymarzonej miłości" odbywa się grill w posiadłości Cana. Deren upija się i zaczyna podrywać szefa. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku "Wymarzonej miłości".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 6, wtorek, 13.08.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Can (Can Yaman) odkąd zajął się zarządzaniem agencją pracował nad dużym projektem dla linii lotniczych. Emre (Birand Tunca) za wszelką cenę starał się zblokować tę akcję, poprosił nawet Sanem (Demet Özdemir), aby pilnowała Cana i nie dopuszczała niektórych dokumentów do niego. Dziewczyna bardzo zaangażowała się w swoje zadanie, a to tylko zbliżyło ją i Cana. Emre jednocześnie o wszystkich planach brata donosił Aylin (Sevcan Yaşar).

Sanem i Can na wspólnym lunchu! Czy to randka?Zobacz więcej

W 6. odcinku "Wymarzonej miłości" ma być odpowiedź od linii lotniczych czy akceptują projekt agencji. Cała firma czeka z niecierpliwością na telefon który ostatecznie dzwoni. Odpowiedź jest pozytywna! Wszyscy szaleją z radości poza Emre. Can wydaje z tej okazji uroczystego grilla w swoim ogrodzie.

Kto jest kim w nowej tureckiej telenoweli? Poznaj bohaterów serialuZobacz więcej

Na imprezie starszy z braci Divitów nie może oderwać wzroku od Sanem. Obydwoje dużo rozmawiają i spędzają ze sobą dużo czasu, ale cały czas ma ich na oku Emre. W pewnym momencie Deren (Tuğçe Kumral) upija się i postanawia poprosić do tańca. Kobieta tuli się do szefa, a ten w końcu przekazuje ją w ręce swojego pomocnika i prosi, aby położył ją spać.

Sanem i Can są parą w rzeczywistości? Czy Demet Özdemir i Can wezmą ślub? Zobacz więcej

Emre natomiast odciąga Sanem na bok. Podczas ich tajemniczej dyskusji Sanem wpada do basenu! Divit proponuje, aby w wysuszyła sobie ubrania w domu. Kiedy Sanem zakłada koszulkę Cana, czekając aż suszarka skończy pracować, w domu pojawia się starszy z braci. Can znów przyłapuje Sanem na "włamaniu"...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×