"Wymarzona miłość" odcinek 60. Sanem całuje Cana! Emre ma wypadek samochodowy! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 60. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem całuje Cana. Czy Divit odwzajemni pocałunek? Emre ma wypadek samochodowy i trafia do szpitala. Czy młodszy brat przeżyje? Sprawdź, co się wydarzy w 60. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 60., środa, 6.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Pracownicy agencji są na obozie zorganizowanym przy okazji przygotowywania kampanii dla Compass Sportu. Podczas jednego z zadań, Sanem (Demet Özdemir) wpadła w lesie do wielkiego dołu. Odnalazł i uratował ją oczywiście Can (Can Yaman).

Wypadek Sanem podczas obozu! Can i Fabri ruszają na ratunekZobacz więcej

W 60. odcinku "Wymarzonej miłości" Can czule zajmuje się Sanem, co nie umyka uwadze innych. Zazdrosne spojrzenia kierują na nich przede wszystkim Deren (Tuğçe Kumral), Gamze (Asli Melisa) i Fabri (Özgür Özberk).

Wypadek Emre

Niespodziewanie na obozie pojawia się Emre (Birand Tunca). Can na jego widok wpada w szał i każe mu się wynosić. Emre wykrzykuje bratu, że ma pełne prawo wrócić do pracy, bo dostał udziały od matki. Młodszy Divit wściekły odjeżdża z miejsca obozu. Canowi też jest trudno zapanować nad emocjami. Emre wraca do domu i prowadzi auto zbyt szybko, wyprzedzając kolejne samochody i stwarzając niebezpieczeństwo na drodze. Nagle próbując wyminąć auto, wpada w poślizg...

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Sanem całuje Cana

Aby rozładować atmosferę Deren proponuje drinki dla wszystkich. Kiedy słyszy, że Sanem nie może pić alkoholu, bo źle na nią wpływa, postanawia upić ją podstępem. Przygotowuje jej sok owocowy, do którego wlewa alkohol licząc na to, że Sanem pójdzie spać, a ona będzie mogła uwodzić Cana. Pijana Sanem postanawia przejść się po okolicy. W lesie wpada na Cana. Po alkoholu zbiera się jej na szczerość i w końcu wyznaje Canowi, że on należy do niej i całuje go! Świadkiem ich pocałunku jest Ceycey(Anıl Çelik), który wcale nie chce widzieć i wiedzieć takich rzeczy. Po pocałunku Sanem przeprasza Cana. Wyznaje, że nie wie czemu to zrobiła. Can stwierdza, że to alkohol wydobył z niej to, co siedzi w środku.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

W końcu wszyscy obozowicze idą spać. Sanem nie może zasnąć i wychodzi z namiotu. Na zewnątrz siedzi również Can. Nagle Divit dostaje telefon ze szpitala z informacją, że trafił tam w ciężkim stanie Emre. Can natychmiast zrywa się z miejsca i jedzie do brata. Sanem nie odstępuje go na krok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Super serial.szkoda że tak mało osób może go oglądać. 10 rano jest nie do przyjęcia. Tvp nie podpisało się.film jest wesoły.zdjąc smutną przysięgę, a będzie większa oglądalność r.p..Brak też powtórek.szkoda wielka szkoda

    07.11.2019 07:53
  • CanSan (gość)

    Obejrzałam dzisiejszy 60 odc. który zaprezentował ostatnie 47 minut oryginalnego 19 odc. Rannego Ptaszka 🐦❤ przy którego oglądaniu padłam dosłownie ze śmiechu😆😂 tak jak mój ulubieniec CeyCey na okrzyk Ayhan "flaga!!"..tylko, że on lądował na ziemi a ja na wygodnym tapczanie zwijałam się ze śmiechu☺️😄🤣😂 z Sanem🕊❤ i jej ekipy rozkładającej namiot 🏕 z rozmawiającego CeyCeya z GPS-em...z Sanem🕊❤ prowadzącej monolog o bambi Gamze i nie słuchającej wskazówek GPS-u... z Sanem🕊❤ odważnie wędrującej samotnie w nocy po lesie i popijającej tajemniczy napój organiczny, który dodał jej animuszu i w końcu powiedziała Canowi🦅🖤 co jej leży na sercu "Jesteś mój i tyle"💗💓💝 i przypieczętowała to całując swojego przyjaciela🤭... a wszystko to dzięki Deren, której nie o to chodziło... 19 odc.jest super pełen dobrego humoru😊😂🤣 Uwielbiam tych zakochanych i zasdrosnych o siebie przyjaciół z którymi nie mogę się rozstać... świetni są w swoich rolach Demet Ozdemir👸🕊❤ i Can Yaman🤴🦅❤ jak i wszyscy pozostali aktorzy i dlatego serial też jest świetny. 🐦❤👍💣

    06.11.2019 23:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×