"Wymarzona miłość" odcinek 61. Wypadek Emre naprawi jego relacje z Canem? Co dalej z Aylin? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 61. odcinku "Wymarzonej miłości" Can i Sanem jadą do szpitala, gdzie dowiadują się, że Emre cudem uniknął śmierci. Czy ten wypadek naprawi relacje braci? Sprawdź, co się wydarzy w 61. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 61, czwartek, 7.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Podczas obozu pracowników na miejscu niespodziewanie zjawił się Emre (Birand Tunca). Can (Can Yaman) natychmiast wygonił brata, jednak ten zdążył przekazać mu informację, że matka przekazała mu swoje udziały w agencji, więc teraz ma pełne prawo wrócić do pracy. Kiedy wściekły Emre wracał do domu, doszło do wypadku.

Sanem całuje Cana! Emre ma wypadek samochodowy! Przeżyje?Zobacz więcej

W 61. odcinku "Wymarzonej miłości" Can i Sanem (Demet Özdemir) w środku nocy jadą do szpitala. Tam lekarz informuje ich, że stan Emre jest już stabilny, ale mężczyzna miał naprawdę dużo szczęścia i cudem uniknął śmierci. Can obwinia się o wszystko, bo wie, że brat wracał wściekły po awanturze, do której doszło na obozie. Sanem stara się uspokoić ukochanego, co Divit docenia i dziękuje jej, że mu towarzyszy.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Relacje Cana i Emre zmieniają się diametralnie, co jest głównie zasługą nowego nastawienia Cana. Rano w szpitalu zjawia się Leyla (Öznur Serçeler) i natychmiast biegnie do sali szefa. Niespodziewanie zjawia się tam też Aylin (Sevcan Yaşar). Ku zaskoczeniu wszystkich Emre traktuje ją chłodno i finalnie wyprasza.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Bracia Divit i siostry Aydin wracają razem ze szpitala. Czy teraz stworzą dwa szczęśliwe związki? Czy relacja Cana i Emre poprawiła się już na dobre?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×