"Wymarzona miłość" odcinek 62. Ceyda zagrozi relacji Sanem i Cana? Aylin podgląda ich kampanię. Sprzeda ją konkurecji? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 62. odcinku "Wymarzonej miłości" Aylin podgląda przygotowania Sanem i Cana do kampanii Compass Sportu. Sprzeda ich pomysł konkurencji? W agencji pojawia się Ceyda, która od razu podrywa Divita! Sprawdź, co się wydarzy w 62. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 62, piątek, 8.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

Podczas obozu wiele się wydarzyło. Sanem (Demet Özdemir) pocałowała Cana (Can Yaman) i mimo że wcześniej postanowili, że zostają przyjaciółmi, to wydarzenie to tylko ich zbliżyło do siebie. Na miejscu pojawił się Emre (Birand Tunca) i między braćmi doszło do poważnej awantury, po której młodszy Divit miał wypadek. Sanem wymyśliła hasło kampanii i tym samym miała ściśle współpracować przy przygotowaniu reklamy dla Compass Sportu.

Wypadek Emre naprawi jego relacje z Canem? Co dalej z Aylin?Zobacz więcej

W 62. odcinku "Wymarzonej miłości" Sanem i Can przyjeżdżają do agencji. Divit informuje pracowników o stanie zdrowia Emre oraz zdradza, że Sanem zostaje koordynatorem przy tej kampanii. Tym samym Aydin ma zastąpić Deren (Tuğçe Kumral). Kobieta nie może sie pogodzić z faktem, że zostaje odsunięta od zadania na dodatek na rzecz niedoświadczonej Sanem.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Aylin podgląda przygotowania do kampanii

Sanem i Can rozpoczynają przygotowania do prezentacji kampanii Compass Spportu. Ich każdy ruch śledzi Aylin (Sevcan Yaşar), która zostawiła w gabinecie Divita ukrytą kamerę. Przebiegła kobieta ma w planach kolejny raz upokorzyć Divita. Kiedy do gabinetu wchodzi Deren i nadal nie otrzymuje żadnego zadania, wpada w szał i zabiera śnieżną kulę, twierdząc, że zupełnie tam nie pasuje. Aylin jest wściekła, ale najważniejsze rzeczy z kampanii udało się jej zobaczyć.

Leyla opiekuje się Emre

Leyla (Öznur Serçeler) prosto ze szpitala pojechała z Emre do domu i obiecała opiekować się nim podczas nieobecności brata. Oboje spędzają miło dzień, oglądając seriale i rozmawiając o życiu. Leyla nie ukrywa swojego zauroczenia szefem.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

Fabri znów nachodzi Sanem

Fabri (Özgür Özberk) ponownie przychodzi do agencji i naciska na Sanem, aby rozpoczęli przygotowanie zapachu. Aydin próbuje postawić się mężczyźnie i informuje go, że nie da mu swojego zapachu, a inny. Fabri nie ustępuje i twierdzi, że mieli inną umowę, dzięki której ocalił to miejsce i tylu pracowników i ich rodziny. Can pociesza Sanem i mówi, że nie pozwoli jej na oddanie jej perfum i załatwi to inaczej z Fabrim.

Ceyda pojawia się w agencji

Do agencji przychodzi Gamze (Aslı Melisa Uzun) w towarzystwie Ceydy (Gamze Topuz), która jest szefową Compass Sportu. Kobiecie od razu wpada w oko Can, z którym jak się okazuje wiele ją łączy. Szefowa bezpardonowo podrywa Divita, co wzbudza zazdrość Sanem. Czy Ceyda zagrozi relacji Sanem i Cana?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maksi (gość)

  Do Uli nie martw się Polen jeszcze powróci jak będzie jego matka one dopiero namieszaja a jeszcze brat Polen ten do dopiero dupek.

  09.11.2019 17:23
 • Do Uli (gość)

  Była jeszcze Polin...

  08.11.2019 11:20
 • Ulla (gość)

  Ile jeszcze tych kobiet będzie się kręciło wokół Divita? Sanem, Deren, Gamze, Ceyda... będą jeszcze jakieś? Fabuła tego serialu to jak jeden przystojniak opędzał się od grona wpływowych, wykształconych, majętnych kobiet a wybrał " zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa"?

  07.11.2019 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×