"Wymarzona miłość" odcinek 63. Aylin sprzedaje kampanię Sanem i Cana konkurencji! Znów pogrąży Divita? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 63. odcinku "Wymarzonej miłości" Aylin sprzedaje ukradzioną kampanię Sanem i Cana konkurencji, która natychmiast przedstawia ją w Compass Sporcie. Czy kobieta znów pogrąży Divita? Sprawdź, co się wydarzy w 63. odcinku "Rannego ptaszka".

Multimedia

"Wymarzona miłość" odcinek 63, wtorek, 12.11.2019 o godz. 10:00 w TVP3! - sprawdź program tv

W agencji trwają przygotowania kampanii do przetargu dla Compass Sportu. Wszystkiemu dowodzi Sanem (Demet Özdemir), która wymyśliła slogan i Can (Can Yaman). Na drodze do powodzenia prezentacji staje jednak Aylin (Sevcan Yaşar), która przez ukrytą kamerę poznała wszystkie ich pomysły.

Ceyda zagrozi relacji Sanem i Cana? Aylin podgląda ich kampanię. Sprzeda ją konkurecji? Zobacz więcej

Aylin sprzedaje kampanię Sanem i Cana konkurencji

W 63. odcinku "Wymarzonej miłości" Aylin przygotowuje identyczną prezentację jak Sanem i Can i przedstawia ją w konkurencyjnej agencji. Pracownicy są nią zachwyceni i natychmiast idą z nią do Compass Sportu. Prezentacja robi wrażenie na pracownikach firmy sportowej, jednak Gamze (Aslı Melisa Uzun) od razu rozpoznaje slogan, który został wymyślony na obozie. Po spotkaniu kobieta natychmiast mówi Cejdzie (Gamze Topuz), że pomysł ten został skradziony Canowi i Sanem. Kobiety jadą to wyjaśnić.

Can Yaman obetnie włosy i zgoli brodę do nowej roli! Co na to jego fanki?Zobacz więcej

Sanem i Can przedstawiają swoją prezentację przedstawicielkom Compass Sportu. Kobiety przyznają, że jest identyczna, jak w poprzedniej agencji. Jednak ponieważ Gamze była świadkiem narodzin hasła, wierzą, że to jest pierwowzór i decydują się na współpracę z Divitem.

Aylin jest wściekła i wpada w panikę, że ktoś może znaleźć ukrytą kamerę. Dzwoni do Emre (Birand Tunca) i szantażuje go, że ma jechać do agencji i wykraść sprzęt.

Demet Özdemir i Can Yaman tańczą na planie "Rannego ptaszka". Zobacz, co działo się za kulisamiZobacz więcej

W firmie wszyscy świętują sukces, jednak atmosfera jest napięta, bo każdy zastanawia się, kto znów wynosi informacje z agencji. W biurze pojawia się Emre. Sanem wpada na niego, jak w gabinecie Deren (Tuğçe Kumral) trzyma śnieżną kulę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×